Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

SNEEK 2 kurulum rehberi

Gönderen dedezade 
Re: SNEEK 2 kurulum rehberi
07 December 2011 15:54
Tuzruhu
Vallahi Zero,

Bizler çalışan insanlarız. Mesai bitiminden sonra ancak ele dokunur dişe gelir bişeyler paylaşabiliriz.

:Hocam bende çalışıyorum bu nedenle acele ediyorum zaten tatil günlerim bitmeden halletmek istiyorum. Sık boğaz ettiysem özür dilerim akşam 9 da mesjlaşırız :}

07 December 2011 22:39
Arkadaşlar Dedezade sayesinde sonunda kurulumu gerçekleştirdim... 3 Saat boyunca sıkılmadan yorulmadan teamviewer üzerinden bana yardımcı oldu aslında yardımcı olmadı bütün işi o yaptı ben sadece izledim. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum ve bir rehber hazırlamak için elimden geleni yapıcam modmii den anlamadığım için kurcalıyıp yapmaya çalışıcam söz veremiyorum çünki gerçekten acemiyim ama...Sorunumu yaşayan herkese yardımcı olmayı gerçekten isterim ve bunun için kurcalıycam umarım sorun yaşayanlar sorununu çözerler. Gerçekten öncelikle Dedezade'ye sonrada tüm Wiidewii ailesine teşekkür ederim smiling smiley

Ve şu uyarıyıda yapmak isterim bu işe kalkışmadan önce alacağınız flash bellek veya sd kart için mutlaka konu açın 16 lık flash diskim hiç bir şekilde sneek i kuramadı ve en son flash la denediğimizde oldu bu durum değişiklik göstere bilir o nedenle paranızı sokağa atmak istemiyorsanız öncelikle en ucuz donanımlarla ve wiidewii ailesinin önerileriyle kurcalamaya başlayın. smiling bouncing smiley smiling smiley Bol büyüme mantarlı günler smiling bouncing smiley (Ayc.Bkz: Gecenin bi vaktinde yapılan kötü espriler)

08 December 2011 07:32
Vallahi Zero bende gece 11'e kadar bekledim mesaj atarsın belki diye (teamviewer hesabımı bile açmıştım) tongue sticking out smiley

Neyse, işin hallolduysa problem yok. Aynen devam.
08 December 2011 08:15
Tuzruhu
Vallahi Zero bende gece 11'e kadar bekledim mesaj atarsın belki diye (teamviewer hesabımı bile açmıştım) tongue sticking out smiley

Neyse, işin hallolduysa problem yok. Aynen devam.

Hocam özür dilerim haber vermeyi unutmuştum Dedezade ile teamviewer a dalınca heyecan yaptım açıkcası kusura bakma. Sana birşey sormak istiyorum pratik bilgin açısından sneek üzerine oyunları yükledim 2 boşkanal kaldı yani en fazla 2 oyun daha mı yükleye bilirim yoksa kanal sayısını arttırmanın bir yolu varmı yada direk otomatikman artar mı?

08 December 2011 13:20
Sneek programını da Wii gibi düşün.

Ha bir de Uloader diye bir program var ona da bakıver. Forumda rehberi vardı. Uloader'da wiiware için kanal sınırı yok.

Aha da sana kıyak: [www.wiidewii.com]
08 December 2011 13:54
Tuzruhu
Sneek programını da Wii gibi düşün.

Ha bir de Uloader diye bir program var ona da bakıver. Forumda rehberi vardı. Uloader'da wiiware için kanal sınırı yok.

Aha da sana kıyak: [www.wiidewii.com]

sneek de sınırsız kanal özelliği yok mu confused smiley Kurana kadar canım çıktı uloader dede ios olayı var yani yeni sorunların kokusunu alıyorum en iyisi sneek te takılmak.

1 kez düzenlendi. En son 08/12/2011 13:55 tarihinde zero2900 tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 23
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!