Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Nintendo wii sd kartı tanımıyor

Gönderen innsofheaven 
Nintendo wii sd kartı tanımıyor
16 December 2014 08:40
İlk taktığım sd karttan hbc yüklendi bootmii yüklemeye çalışırken hata verdi kapattım.Konsolu komple sıfırladım ve yeni sd kart alıp taktım.Mavi ışık yanıyor fakat bannerbomb dan eser yok ortalıkta.Acaba sd kartı mı desteklemiyor wii yoksa kart yuvası mı bozuk?Bilgisayara taktığımda kart sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Re: Nintendo wii sd kartı tanımıyor
17 December 2014 20:43
Bannerbomb?? Menü versiyonun kaç?

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
22 December 2014 14:59
Sd kart slotum bozukmuş eye popping smiley Bozuk konsolu aldık durduk yere yandı paramız.Tamirini yapan var mı acaba bunların istanbulda?
11 January 2015 12:17
Merhbalar , ben wii hacking yapip 1 hafta boyunca bütün oyunlari oynadim. Sonrasinda actigimda wii sd karti tanimiyor ve oyunlari oynayamadim acaba ne yapabilirim
29 March 2015 20:46
@innsofheaven : Khalkedon'a bir götür, yaparsa o yapar herhalde.

@husamettin : Başka sd kartlar denedin mi? Normal wii fonksiyonları ile başka kartı dene, elindeki kartın içeriği bozulmuş olabilir. Formatlaman gerekir kartı. Ancak oyunlar için sd kartı gerektirecek bir softmod kurulumu yapıldıysa sd kartın içeriğini de tekrar oluşturman gerekir.

Sd yuvası çalışıyorsa sıfırdan softmod yapmak en iyisi. Çalışmıyorsa çok bir şansın yok eğer homebrew channel wii'de yüklü değilse. Tamir ettirmen gerekir.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 23
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!