Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

dvd yaptım gözükmüyor

Gönderen mailadresilazim 
dvd yaptım gözükmüyor
10 March 2013 09:43
merhaba arkadaslar wii de daha yeniyim internetten iso dosyalı oyun buldum indirdim iso oldugu icin dvd ye yazdım fakat ne wii de nede pc de dvd icerigini goremiyorum wii manager programında baktıgımda dvd nin iceriginde oyun yazıyor acaba softmode tam yapamadım mı nedendir yoksa iso kayıt turu farklımıdır

Re: dvd yaptım gözükmüyor
10 March 2013 11:02
wiiyi yenimi aldiniz siyah mi siyahsa veya yeniyse o zaman calismaz d3-2 board oluo onlarda senin sucun degil tez zamanda bir harddisk alip wbfs manager ile at sonra taktiginda usb loaderden olur buda dusuk bi ihtimal belki oyun isosu bozuk en basitinden worms falan bisi indir wiiden giriom bi yanlisim varsa affola bu arada rehberlere bak bilgili arkadaslarada danisabilirsin ben zaten gereken herseyi soledim ama
10 March 2013 13:34
arkadasımdan aldım siyah internette baglayabildim 4.3e yaptım sonra softmod kurulum ile ilgili birşeyler denedim hbc yi kurabildim icinde 2 tane sey var biri ios cios mu ne fakat onları yukledımmı anladım tabi installer diyip duruyor bu arada hbc nedir icinde progmu var veya windows gezgini gibi birşey mi bilmiyorum tek istediğim oglumun istediği epic ve ralph oyunlarını dvd ye attım onları oynayabilmek
10 March 2013 15:04
flash bellek alın bi 16 yada 32 gb'lık ona atın oynasın.
11 March 2013 11:00
harddisk te olabilir usb loader mı neogamma mı yüklü yüklü değilse usb loaderi yükle
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 40
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!