Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Kolay Ps3 Softmod - Aman Murtaza, canım Murtaza

Gönderen WiiCrazy 
Re: Kolay Ps3 Softmod - Aman Murtaza, canım Murtaza
01 March 2011 22:14
indirdigin oyunun klasor ismi bles, blus seklinde baslayan title id i olur, icinde de saydigin dosyalar olur.bu klasoru oldugu gibi gamez adli klasor olusturup icine atarsan backup programlari gorur.eski haline update ile getirebilirsin, ama su an 3.56 versiyon da cfw yok, downgread cikardilarmi onu da bilmiyorum.3.56 da su an orj. oyun oynayabilirsin.

03 March 2011 10:51
teşekkürler akşam deneyeceğim.
09 March 2011 11:14
Selamlar;

Şu an ps3 vesiyonum 3.55 olarak görünüyor, kendi kendine bir ara internetten güncellemiş, bu anlatılanları 1. maddeyi atlayarak yani sony nin orjinal 3.55 versiyonunu kurmayı atlayarak diğer maddeleri uygulayarak yapabilir miyim ?

Teşekkürler
09 March 2011 17:24
yapabilirsin

10 March 2011 13:38
yaptım oldu, şu an sorun yok yardımlarınız ve yazı için teşekkürler

fakat bir oyun indirdim bunu harddiske nasıl atacağım hangi klasore ne formatında nasıl koyacağım anlamadım rar dan oyunu çıkardım PS3_GAME PS3_UPDATE vs gibi klasorler çıktı hdd ye bunları mı atacağım direk
11 March 2011 00:47
@emporto : oyunun BLES bıdı bıdı gibi bir ana klasörü oluyor, PS3_GAME klasörleri falan onun içinde olacak... Dosyanın sunum bilgileri arasında falan bulabilirsin ya da google'da oyunu aratıp bulabilirsin bu kodu. Gaia Manager kullanıyorsan kullandığın versiyonuna göre oyunları GAMEZ yahut BDRIPS klasörüne atacaksın...

BLES2020'yi sallıyorum
Harddisk\gamez\BLES2020\PS3_GAME
Harddisk\gamez\BLES2020\PS3_UPDATE

şeklinde...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 11/03/2011 16:11 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
25 July 2011 21:05
Selamlar 1.dosyayı yükledim . 2.dosyayı flash'a atıp yüklediğimde The latest version of the system software is already installed. There is no need to uptade hatası veriyor.Son yani 3.aşamayı yüklediğimde ise gaia manager açılmıyor.

acil cevap pls.

1 kez düzenlendi. En son 25/07/2011 21:10 tarihinde 78EAGLE tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 21
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!