Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Garanti Kağıtları....

Gönderen supergame 
Wii Garanti Kağıtları....
17 May 2010 17:13
Merhabalar.Buraya yeni üyeyim.1.5 senelik wii'm var.Onu satıcam ama garanti kağıtlarından emin değilim.iki tane aynı kağıtlar va.ikisinde de şöyle:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MALIN
CİNSİ :GAME-BOY
MARKASI :NINTENDO
MODELİ :EKLİ LİSTE
BANDROL VE SERİ NO :
TESLİM TARİHİ VE YERİ :
GARANTİ SÜRESİ :2 YIL
AZAMİ TAMİR SÜRESİ :30 İş günü
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
gerisi boş.bumu garanti kağıdı?sadece bu yeterlimi?

Re: Wii Garanti Kağıtları....
17 May 2010 17:58
O olması lazım, yalnız alan kişinin alınma tarihini bir şekilde ispatlaması gerekir. Bunun için de alış faturan/fişin gibi bir belgeye daha ihtiyacın var ya da üstte bahsettiğin belge üstünde teslim tarihi yeri kısmının dolu olması lazım.

Alınma tarihi ile ilgili bilgi mevcut değilse aldığın yerin muhasebe bölümünden bununla ilgili bir belge çıkartman mümkün.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
18 May 2010 15:31
saolun.Fişleri bulamıyorumda onun için sormuştum saolun.
18 May 2010 16:51
Garanti kağıdının üzerinde aldığın yern kaşesi var mı? Var ise onlardan yardım isteyebilirsin ya da Nortec'e mail atabilirsin. Teknik Servis müdürüne direkt mail atarsan (şimdi ismini hatırlayamıyorum, bana çok yardımcı olmuştu) sana ne yapman gerektiğini izah edebilir.

Not: Ben olayı tamir anladım, zaten 6 aylık bir garantisi kalmış, Fazla takma derim.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 32
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!