Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

The Game disc could...... Yardım

Gönderen Wonek 
The Game disc could...... Yardım
16 May 2010 09:30
Arkadaşlar yine ben yine saçma bi soru biliorum ama dediğim gibi daha yeniyim pek bi bilgim yok şimdi arkadaslar artık çoğu oyunda bu hatayı vermeye başladı 1 oyunu 2 farklı yerden değişik indiriorum yine aynı sorun İmgBurn programıyla çekiyorum Makinem 4.2 Pal şimdi cd demi problem oluo hep yoksa başka bşşdenmi ty...

Re: The Game disc could...... Yardım
16 May 2010 10:46
Diskten oynamanın cilveleri diyelim.
Genelde okuma hatası / çipin geçici olarak kafayı yemesi / sürücünün ayarının kaçması / dvd'lerin uygun medyaya düzgün bir şekilde yazılmaması gibi sebepleri var...

Usb loader kullandığında bu hatalarla bir daha uğraşmıyorsun.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
16 May 2010 11:27
Son bir soru daha bunu aldığım yere götrsem o usb loader fln yüklerlermi ya ben hiç anlamıom grinning smiley ? Yani 4.2 den değil sorun usb loader oldumu sorun kalmıcak dimi ?

1 kez düzenlendi. En son 16/05/2010 11:29 tarihinde Wonek tarafından düzenlenmiştir.
16 May 2010 11:38
Valla onu aldığın yere sorman lazım smiling smiley

Oyun makinenden farklı bölgeden değil ise pek tabii 4.2 ile alakalı değil.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
16 May 2010 11:55
WiiCrazy
Valla onu aldığın yere sorman lazım smiling smiley

Oyun makinenden farklı bölgeden değil ise pek tabii 4.2 ile alakalı değil.

Anladım cok cok sağol WiiCrazy sizinde bayaa başınızı ağrıttım ksura bakmayın tekrar ty...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 33
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!