Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

DealExtreme'den Ne Gelir Ne Gelmez?

Gönderen ryan 
DealExtreme'den Ne Gelir Ne Gelmez?
29 March 2010 07:38
Merhaba arkadaşlar,

Dealextreme'de beğendiğim bazı ürünler var.
Motion Plus gibi, kablosuz kulaklık gibi pek pahalı sayılmayacak şeyler. Bunları satın alsam gümrükten geçer gelir mi?
Kablo satın alan bir arkadaş vardı. O gelmişti sanırım. Peki başka örnekler var mı bildiğiniz bahsettiğim tarz ürünler için?

Re: DealExtreme'den Ne Gelir Ne Gelmez?
29 March 2010 08:29
Gümrükten geçer yeterki büyük koli tarzında birşey olmasın ve 150 euro'yu geçmesin sipariş toplamı...
30 March 2010 20:27
valla bende mp almayı düşünüyorum. Tr fiyatı 65 tl. Altta linkini verdiğim orjinali de 37 TL.. kargo masrafı da yok zaten. alan kişileri çeşitli forumlarda gördüm. yaklaşık 1-2 haftalık sürçlerde ellerine ulaşmış.

[www.dealextreme.com]
31 March 2010 09:31
ben classic controller almayı düşünüyorum. orginal olmaması bi sorun olmaz gibi geliyor bu üründe.diğer ürünlerde çekinceliyim.sitenin sahte ürün sattığını soyleyenler var forumlarda.aşağıdaki ürünü alıcam sanırım yanlız remote controle bağlanıp kullanılıyor.direk konsola bağlanan bi şekli varmı? hangisini almak gerekir...

[www.dealextreme.com]

birde şarjlı pil alıcaktım ama silikonu çıkartıp her seferinde pili şarj etmek zor geldi.şarj standları nasl oluyor.direk remote controlu üstüne koyunca şarj ediyormu? dealextreme de çok fazla var stand hangisini almak lazım.kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim...

1 kez düzenlendi. En son 31/03/2010 09:33 tarihinde gok_hann tarafından düzenlenmiştir.
31 March 2010 10:50
@gok_hann : classic controller bildiğim kadarıyla wiimote'a bağlanıp kullanılıyor. konsola bağlanıp kullanılan ise gamecube controller... classic controller'ın wiimote'a bağlı olmadan çalışanı olduğunu sanmıyorum... yazılım olarak da zaten buna wiimote üzerindeki bir ek olarak erişiliyor...

classic controller dizaynında aslında bir gc controller olan şöyle bir şey var mesela

[www.dealextreme.com]
31 March 2010 10:57
bende bi tane buldum buna benzer bişey.yanlız futbol oyunlarda sıkıntı olur sanırım. r2 ve L2 tuşları çok içerde kalıyor.en iyisi yukarda linkini verdiğimi almak.bu siteden remote control ile motion plus alan varmı? onları orginal almak istiyorum aslında da.memnun kalanlar varsa burdanda alınabilr...
27 May 2010 11:59
kardeşim ben bu siteden ortalama 80 liraya wimote ve nunchuck aldım hemde genuine yani resmi orjinal olanlardan suan ürün süper hicbi sıkıntı yok dediğim gibi genuine baslıklı olanları tercih et genelde kore yapımı ama orjinal nintendo ürünü oluyolar bi fark yok yani...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 32
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!