Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Yurtdışından Nintendo Wii almak mantıklı mı?

Gönderen adolf75 
Yurtdışından Nintendo Wii almak mantıklı mı?
07 January 2010 11:28
Selam....su an yurt dışındayım ve nintendo wii almak istiyorum. Bulunduğum yerde 199$ fiyatla wii sport paket satılıyor ama ntsc...... sizce bunu almak mantıklı mı....? Türkiye`de chip taktırabilir mıyım....? Chip takılırsa hem ntsc hem de pal oyunları oynayabilir mıyım....? Chip taktırmak bana kaça mal olur...? Biraz fazla soru sordum ama internetten indirdiğim oyunları oynayabilir miyim...? Yardımlarınız için cok teşekkür ederim...

Edit: Büyük harfle yazmayın lütfen. 

Düzeltildi...
Başlık değiştirildi.

2 kez düzenlendi. En son 07/01/2010 17:29 tarihinde tuzruhu tarafından düzenlenmiştir.

Re: YURT DISINDAN NINTENDO WII ALMAK MANTIKLI MI?
07 January 2010 12:13
Ben de arkadaşıma USA'dan aldırdım, 5 oyunlu sports paketini, benimki de haliyle NTSC ama şu an forum sayesinde softmod yaptım ve sorunsuzca USB Loader ile internetten indirdiğim oyunları PAL ya da NTSC sorunsuzca oynayabiliyorum.
Re: YURT DISINDAN NINTENDO WII ALMAK MANTIKLI MI?
07 January 2010 13:42
Süpersin............. verdiğin bilgi için çok tesekkur ederim... Artık en kısa zamanda nintendomu alıp su softmod ve usb loader olayını çözmem gerekiyor. Sıkıntı yasarsam forum kanalıyla seni rahatsız etmemde bir sorun olmaz umarım..... tekrar teşekkür.............

Edit: Büyük harf yazmayınız.

Düzeltildi.

1 kez düzenlendi. En son 07/01/2010 17:28 tarihinde tuzruhu tarafından düzenlenmiştir.
Re: Yurtdışından Nintendo Wii almak mantıklı mı?
08 January 2010 09:17
Sen hele bir al elbet yardımcı oluruz. Ancak büyük harfle yazma artık yoksa olmayız the finger smiley
Re: Yurtdışından Nintendo Wii almak mantıklı mı?
08 January 2010 09:23
Anlastik........grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 50
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!