Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

pin kod sorunu

Gönderen ayhangenc 
pin kod sorunu
11 November 2015 13:56
oncelıkle herkese selam arkadaslar kızıma ıkıncı el bır wıı aldım (kıbrıstan almıstım)sımdı softmod yapımını arastırırken farkettım elimdekı wii de pin kodu var ınternet ayararına yada fabrıka ayarlarına donemıyorum bununla ılgılı yapılabılecek bırsey var mı acaba sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkur ederım

Re: pin kod sorunu
13 November 2015 19:45
Evet PIN kodunu unuttuysanız resetleyebilirsiniz.

Yöntemi ise:
Wii ana ekranda iken sol alttaki "Wii Settings" bölümüne tıklıyorsunuz. Ok tuşu yardımı ile Parental Control'a tıklıyorsun. "Change Parental Control" diye bir ekran gelecek. YES dediğin zaman PIN kodunu isteyecek. Sen "I Forgot"ı seçeceksin. Gelen ikinci ekranda "Don't Know" kısmını seçeceksin. Sana bir "Confirmation Number" verecek. Bu numarayı not ediyorsun bir yere. (Wii bu ekranda kalsın). Daha sonra internetten [wii.marcan.st] adresine giriyorsun. Burada Confirmation Number kısmına Wii'den aldığın numarayı giriyorsun. Time Zone kısmına tarihi giriyorsun. (Şuan hangi tarihse) Ondan sonra "GET Reset Code" dediğinde sana UNLOCK kodunu veriyor. Daha sonra Wii'ye dönüp sana confirmation number veridği ekranda OK'a tıkladığın zaman "Enter the master key" bölümünde bu internetten aldığın UNLOCK kodunu giriyorsun. UNLOCK kodunu girdiğin zaman senden yeni bir PIN isteyecek.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 47
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!