Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

YALVARIRIM BİRİSİ CEVAP VERSİN sad smiley

Gönderen msttpts 
YALVARIRIM BİRİSİ CEVAP VERSİN sad smiley
27 January 2013 19:10
öncelikle selamlar_
arkadaşlar 3 gün önce nintendo wii aldım tüm aparatları hatta boks eldivenlerine kadar fakat ikinci eldi...aldığım adam içinde hem soft mod var hemde çip takılı
istersen cd yaz oyna istersen usb ne oyun at dedi...zaten usb dende bir iki oyun açtı gösterdi doğru çalışıyodu usb ile onu gördümde bi sorun var smiling smiley
adam usb nin modu şu olucak dedi ama fat falan değil acayip 4 harfli bir kod söyledi bu kod nedir bilen varmı...wii konusunda çok tecrübesizim nasıl oyun edinicem onuda anlamadım ps 3 ümü parasızlıktan satıp konsolsuz kalmıyım diye wii aldım iyikide almış tenis kılıç falan çok eğlenceli ama kastı artık...
usb nin modu nedir oyun atarken nasıl yapıcaz bir bilen varmı cd ye yazma hakkında kırk yerde kırk değişik cevap var birisi şöyle doğru düzgün tek kalem halinde anlatabilirmi lütfe...cevap verendende vermeyendende allah cc razı olsun

Re: YALVARIRIM BİRİSİ CEVAP VERSİN sad smiley
28 January 2013 15:03
Mod: WBFS.

Oyun atmak için [www.wiidewii.com] linkini okumalısın. Senin durumundaki Wii'ye onyun atmak için (USB Diskinin formatı WBFS, anlamak için bilgisayara takman yeterli, Diski tanımıyorum format atayım mı dediği an WBFS formatını kullanıyor demektir), Wii Backup Manager programını kullanabilirsin. Gerçi verdiğim linkte bayağı bir konu anlatımı ile yöntemler var birisi işine yarayacaktır.

Tavsiye istersen Wii Backup Manager kullan. Türkçe desteği getirdik o programa.
29 January 2013 10:31
çok çok teşekkür ederim allah cc razı olsun birşey daha sormak istiyorum bu remote kolların titreşimi ve sesi kapatılmıyormu acaba kapatılıyorsa nereden biliyormusunuz ??
29 January 2013 12:23
kapatırsın.home tusuna basınca hani controller varya orada altta bi yazı var ona tıkla sonra rumble var ve sound var rumble off yap sesi de kapat aynı pc gibi kardeşim...

Wii Number : 7274-6016-7644-2435
---------------------------------------------------
Mario Kart : 2709-6889-0462
Tatsunoko vs Capcom : 4599-6158-7718
Conduit 1 : 3694-6752-9249
30 January 2013 09:48
çok teşekkür ederim kardeşim kusura bakma wii konusunda çok tecrübesizim zaman harcadığın için sağolasın
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 55
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!