Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii satın almak. (Yardım)

Gönderen Acg 
Acg
Wii satın almak. (Yardım)
14 March 2012 17:07
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum.
Wii almaya niyetim var sizlere birkaç şey danışmak istiyorum.
Öncelikle amacım üstün grafikli oyunlar değil. Bilgisayarımda oynayabiliyorum.
Sürekli pc başında oturup daha fazla kilo almak istemiyorum. Hareket etmek istiyorum.
11 yaşında kardeşim var. Onunla birlikte de oynamak istiyorum.
1-SPORT RESORT - siyah - beyaz ve WII RED NEW SUPER MARIO ürünlerinden hangisini seçmeliyim. Üçünün de fiyatıda aynı. 400 lira. 2. el güvenemiyorum. Sıfır alıcam.
2-Bu paketlerdeki ürünlerin hepsine softmod uygulanabiliyor mu?
3- m+'ın bahsedildiği kadar hassas olmadığını okudum bazı yorumlardan. Doğru mu? Masa tenisi hastasıyım. Bilek hareketlerimi bire bir yakalayabiliyor mu?

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum. İyi günler.

2 kez düzenlendi. En son 15/03/2012 14:34 tarihinde Acg tarafından düzenlenmiştir.

Re: Wii satın almak. (Yardım)
16 March 2012 12:50
2.ci ellere güven bence. sıfır paket olarak hediye alanlar var kullanmadan 250TL gibi bi fiyata vs satıyor.
4.3 veya altında bi versiyona sahipse softmod yapılabiliyor.
m+ %100 gibi hassasiyete sahip olmasada oyunlarda bariz farkını görebiliyorsun. yani %100 değilde %90 gibi bi hassasiyete kavuşturduğunu düşün. Resort oyunlarının içinde masa tenisi oyunu var abartısız beni 1 ay başından ayırmadı.
Tavsiyem sana softmodlu veya softmodsuz 2. el Wii yanına 500GB üstü bi harici harddisk al yeterlidir. Ve alırken bir kez daha düşün sende grafik hastası bir oyuncuysan hayal kırıklığına uğrayabilirsin.
Softmod - oyun satın almak istersende özel mesaj at konuşuruz.
Acg
16 March 2012 16:42
Cevabın için çok teşekkür ederim cyr4x. Önerilerini dikkate alıcam.
19 March 2012 17:03
Soft mod yaptıracaksan ve eğer uygun fiyata bulabilirsen kırmızı paketi al 500gb harddisk fazla bile destekleyen cihazlara bakmak için şu adresi kullanabilirsin. [wiki.gbatemp.net]
Acg
19 March 2012 18:21
fottomans. teşekkür ederim.
31 March 2012 05:55
aynı fiyatsa kırmızı al. softmod hepsine yaparsın. cyr4x grafik konusunda haklı. Ayrıca bence ikinci el al. yanında wiifit falan alırsın. daha hoş olur.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 68
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!