Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii ile zayıflama

Gönderen cedik 
Wii ile zayıflama
22 February 2012 15:16
Selamlar..

arkadaşlar wii fit olmadan wiide zayıflamak mümkün mü ? ( wii fit alan arkadaşlarım pek memnun kalmadıkları için almak istemiyorum..)
75 kiloyum bi 5-10 kilo versem çok güzel olucak(yaş 18)
7 yaşından beri bilgisayardayım wii yi yeni aldım asosyal biri olarak wii ile zayıflamak istiyorıum ?

özet: wii de zayıflatıcak oyunlar nelerdir?

wii online oyun oynamak isteyen iletişime geçsin (her türlü online oyun oynanır smiling smiley )

Re: Wii ile zayıflama
22 February 2012 16:08
Düzenli egzersi programları var, atlatmadan yaparsan zayıflarsın. Ama öyle akşamdan yatıp sabaha fit olarak kalkacam dersen olmuyor. En az 4-5 ay gerekiyor.
22 February 2012 16:08
Wii Sports Resort gayet güzel zayıflatır bence.
EA Active (ve bunun ek paketi) gayet güzel ama bana göre zor programlar.
EA oyunları pakedinde çıkan nunchuk'ı koymak için olan bant şeklinde aparat ve plates bantları lazım olduğundan sıkıntılı olabilir.
Ayrıca 3. oyun olan EA Active 2 kalp monitörü istiyor onsuz çalışmıyor. Dertli yani.

Wii Fit Plus'ı satın aldım. Wii'deki en müthis cihaz bana göre o. Oyunları da dehset zevkli bence.
Ayrıca kaykay ve snowboard seven biriyseniz 2-3 tane ciddi kaykay ve snowboard oyunu var piyasada. Onları balance board ile oynaması çok güzel oluyor.

Ben 107'den 100 kiloya düştüm diet ve wii ile ama 100'de kaldım şu an için. Zayıfladığım dönem, düzenli wii fit plus kullandığım dönemdi.
22 February 2012 16:11
Tuzruhu çok dogru soyluyor. Düzenli calışılması lazım. Wii Fit Plus'ın günlük rutin kontrol ve zayıflama hedefi gibi programları var. Kendinizi cok zorlamadan, hafif bir hedef ile çok güzel çalışılıyor.

Ayrıca benim hiç denemediğim müzikli, danslı fitness oyunları da var piyasada (zumba fitness filan gibi)

1 kez düzenlendi. En son 22/02/2012 16:12 tarihinde stonegolem tarafından düzenlenmiştir.
22 February 2012 16:34
Just Dance gibi oyunlar da fena yoruyor insanı. Bir kere oynadım 5 dk, yetti de arttı.
22 February 2012 19:15
öneriler için teşekkür ederim, ea active in o bacağa takılan aparatı ile plates bantını dealextremeden sipariş verdim inşallah 1-2 hafta içinde gelir...

just dance 2-3 indirdim çok güzel oyunlar onlarıda deniyeceğim

arkadaşlar birde örneğin günde kaç dakka just dance kac dakka wii sport resport u kac dakka ve ea active i kaç dakika oynamam lazım ?

wii online oyun oynamak isteyen iletişime geçsin (her türlü online oyun oynanır smiling smiley )
22 February 2012 19:27
stonegolem
Wii Sports Resort gayet güzel zayıflatır bence.
EA Active (ve bunun ek paketi) gayet güzel ama bana göre zor programlar.
EA oyunları pakedinde çıkan nunchuk'ı koymak için olan bant şeklinde aparat ve plates bantları lazım olduğundan sıkıntılı olabilir.
Ayrıca 3. oyun olan EA Active 2 kalp monitörü istiyor onsuz çalışmıyor. Dertli yani.

Wii Fit Plus'ı satın aldım. Wii'deki en müthis cihaz bana göre o. Oyunları da dehset zevkli bence.
Ayrıca kaykay ve snowboard seven biriyseniz 2-3 tane ciddi kaykay ve snowboard oyunu var piyasada. Onları balance board ile oynaması çok güzel oluyor.

Ben 107'den 100 kiloya düştüm diet ve wii ile ama 100'de kaldım şu an için. Zayıfladığım dönem, düzenli wii fit plus kullandığım dönemdi.

EA Active 2 kalp monitörü istiyor bunu ilk defa duyuyorum bende indirmeyi düşünüyordum iyikide indirmemişim bilgi için teşekkürler

22 February 2012 22:27
Yarım saat tempolu oyna yeter sana
04 January 2013 19:34
Merhabalar wii oyunlari veya danslari icin nasil ve nerden indirebilirim ne gerekli ayrica yardim ederseniz sevinirim.Buranin yabancisi sayilirim tesaduf gordum siteyi.
05 January 2013 09:45
hilal
Merhabalar wii oyunlari veya danslari icin nasil ve nerden indirebilirim ne gerekli ayrica yardim ederseniz sevinirim.Buranin yabancisi sayilirim tesaduf gordum siteyi.

Çeşitli torrent sitelerinden oyun ismine göre aratıp indirebilirsiniz. Wiiso.com sitesinden wii başlığı altında oyunların linklerini paylaşıyorlar. Oradan da indirebilirsiniz.

Tabii Wii'de softmod var ise oyunları oynayabilirsiniz. Onun dışında eski bir wii sahibi iseniz çip ile oynayabilirsiniz.
05 January 2013 19:39
tesekkurler cevap icin bi arastiriyim bakiyim.
07 February 2013 12:43
ea active dene iyi bi oyun baya yoruyor sports resort oyna bidesmileys with beer
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 47
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!