Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Call Of Duty Modern Warfare 3 | Online Oynanmıyor - Yardım?

Gönderen cankat 
Call Of Duty Modern Warfare 3 | Online Oynanmıyor - Yardım?
12 February 2012 08:47
Merhaba arkadaşlar, 3-4 gün önce oyunu indirdim ve hdd'ye attım. Single player oynarken gayet sorunsuz oynanıyor fakat Multiplayer sekmesine tıklayıp gelen yazılardan

MW3 ONLINE yazısına tıkladığımda ilk önce PLEASE WAİT...

yazıyor

sonrasında

NOTICE yazıp altında böyle yazıyor;

You cannot download update because you have not accepted the Wii Network Services Agreement. To download update, you must accept the Wii Network Services Agreement in the Wii Settings.

EXIT (A)

Neler yapmam gerekli, söylerseniz iyi olur çünkü Cod Reflex ile multiplayer oynamaktan sıkıldım, hep aynı haritalar var.

Şimdiden teşekkürler.

Re: Call Of Duty Modern Warfare 3 | Online Oynanmıyor - Yardım?
12 February 2012 08:58
sorunu çözdüm, wii settings'e girip kullanıcı sözleşmesini onayladım düzeldi. Şimdi de oyunu multiplayer açıyorum, adamları buluyor bizi oyuna atıyor. Sonra oyuna girince de siyah bir ekran geliyor kuş sesleri filan geliyor. Oyundan atıyor, Connection LOST yazıyor. O nasıl düzelicek acaba.
12 February 2012 14:57
internet bağlantın zayıf iyi bir bağlantı bulmalısın

12 February 2012 16:53
cankat
sorunu çözdüm, wii settings'e girip kullanıcı sözleşmesini onayladım düzeldi. Şimdi de oyunu multiplayer açıyorum, adamları buluyor bizi oyuna atıyor. Sonra oyuna girince de siyah bir ekran geliyor kuş sesleri filan geliyor. Oyundan atıyor, Connection LOST yazıyor. O nasıl düzelicek acaba.
Eğer oyun NTSC ise PAL indir.

Modern Warfare 3:4858-1397-9340
Black Ops:4094-0788-9526
12 February 2012 20:34
forumber
cankat
Eğer oyun NTSC ise PAL indir.

Pal nerden indirdiysen link atar mısın?

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 80
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!