Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

eye rolling smiley selamlar - yardımlar ???

Gönderen onur35 
eye rolling smiley selamlar - yardımlar ???
09 February 2012 18:20
herkese selamlar;

2aylık Wii kullanıcısıyım. wii yi burdan aldım..sports pack olanından....abim ile amerikadan oyun getirttim oynayamıyorum sad smiley bolge farkından dolayı oldugunu soylediler sad smiley

1 - Bu dogru mu?
2 - getirttigim oyunları oynayabilmek icin ne yapmam gerekir ?

daha cok yeni aranıza katıldım...surci lisan ettiysem affola sad smiley

yardımlarınızı bekliyorum ...

1 kez düzenlendi. En son 09/02/2012 18:21 tarihinde onur35 tarafından düzenlenmiştir.

Re: eye rolling smiley selamlar - yardımlar ???
11 February 2012 12:27
wii softmodluysa usb loader dan oyunu hdd ne atıp oynayabilirsin
12 February 2012 18:39
crazywii

cevabın icin tesekkurler...ama daha cok yeniyim ne demek istedigini anlayamadım maalesef sad smiley terimlere cok uzagım sad smiley daha acık sekilde anlatsan smiling smiley
12 February 2012 22:13
onur35
crazywii

cevabın icin tesekkurler...ama daha cok yeniyim ne demek istedigini anlayamadım maalesef sad smiley terimlere cok uzagım sad smiley daha acık sekilde anlatsan smiling smiley
Wii'ne bir hack (korsan oyun oynamak için )birşey yaptırıysan.
Hard disk yada usb Den oynayabilirsin.
USB=flash bellek
hard diskide biliyorsundur inşallah
grinning smiley

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
18 February 2012 23:27
Bölge farkı yüzünden oynayamıyorsun. Avrupa bölgesinden alınan Wii'ler PAL, Amerika kıtasından alınan Wii'ler NTSC oluyor. Bölge farkından kaynaklanan TV problemleri yüzünden oynatmıyor. NTSC bölgesi 60 Hz PAL bölgesi ise 50 Hz TV sinyali ile yayın yaptığından problem çıkıyor.

Eğer softmod varsa Neogamma programı ile CD'den orjinal NTSC oyunları sorunsuz oynayabilirsin.
21 May 2012 15:12
Tuzruhu
Bölge farkı yüzünden oynayamıyorsun. Avrupa bölgesinden alınan Wii'ler PAL, Amerika kıtasından alınan Wii'ler NTSC oluyor. Bölge farkından kaynaklanan TV problemleri yüzünden oynatmıyor. NTSC bölgesi 60 Hz PAL bölgesi ise 50 Hz TV sinyali ile yayın yaptığından problem çıkıyor.

Sistem sadece Hz ayarıyla değil, sn.'de kaç kare geçtiğine ve görüntü yayılma oranına bağlı. 2 bölgenin içinde de bölgeler mevcut. PAL bölgesinde PAL 50 ve PAL 60 mevcuttur. Benim Wii ve televizyon PAL 60 kullanıyor. PAL 60 ve PAL 50'nin sonundaki sayılar kaç Hz olduğunu bize söylüyor. NTSC bölgesinde NTSC-U ve NTSC-J/K mevcuttur ve Hz oranı sabittir.
------------------------------------------------------------------------------------------
--------------
I Oranlar I
--------------
NTSC-U ve NTSC-J/K: Sn.'de 24 kare (fps)

PAL 60 ve PAL 50: Sn'de 25 kare (fps)

Açılım: FPS = Frame Per Second (1 saniyedeki kare sayısı)

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Not: PAL 60 olayı Xbox 360 çıkınca Microsoft tarafından kullanıldı. Artık bütün ileri teknolojili araçlar PAL 60 destekleyen türden.
21 May 2012 15:47
PAL sistemlerin 25fps olmasi daha kaliteli oldugunu gosterir mi?

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 58
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!