Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

internete girmeye denedim usb loader bozuldu

Gönderen denizkaradag 
internete girmeye denedim usb loader bozuldu
07 January 2012 12:58
internet ayarlarını kurcaladım biraz sonra giremeyince usb loader dan oyun açayım dedim usb loader'a girerken hata vermeye başladı : "custom IOS 249 is a stub please reinstall it" diye bir yazı çıkıyor wad manager dan 249 u yüklemeye kalktığımda ise tam yükleye basınca wii her defa donuyor ve baştan başlatmak zorunda kalıyorum. Ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Re: internete girmeye denedim usb loader bozuldu
07 January 2012 17:14
geçmiş olsun,farkında olmadan güncelleme almış galiba...(softmode yapcan tekrar ama allahtan homebrew gitmemiş dua et)

[www.wiihacks.com]

Wii Number : 7274-6016-7644-2435
---------------------------------------------------
Mario Kart : 2709-6889-0462
Tatsunoko vs Capcom : 4599-6158-7718
Conduit 1 : 3694-6752-9249
07 January 2012 23:42
MMM programındaki WAD installation kısmından mı yükleme yapıyorsun?
08 January 2012 14:37
ben wii hakkında hiç birşey bilmiyorum neredeyse , MMM diye bir program göremedim wiimde fakat öncesinde homebrewden WAD manager ile ios249 yüklemeye falan çalışmıştım olmuştuda ama şimdi ios249 yüklemeye ne zaman çalışsam donuyor wii.
09 January 2012 08:10
Softmod rehberlerindeki 4. adımı tekrarlaman lazım. CIOS yükleme kısmı yani.

"custom IOS 249 is a stub please reinstall" mesajı herşeyi açıklıyor aslında. IOS 249 çöp olmuş, tekrar yükleyerek düzeltebilirsin. Basit bir işlem. 4. adımda (step4.zip diye bir dosya var önce onu indirip içerisindeki apps klasöründeki MMM klasörünü ve WAD klasörünü SD kartına kopyalaman gerekiyor. Not: MMM programı Sd kartta Apps klasörünün içerisinde, WAD Klasörü ise SD kartın kök dizinine kopyalanacak) gerekli dosyaları sd kartına atınca HBC içerisinden MMM programını çalıştırıyorsun. Siyah ekran üzerinde yazılar çıkacak. Menüde Load Another IOS diye bir kısım var onu seçip IOS 236'ya ayarlayacaksın. Daha sonra MMM programının ana menüsüne döndüğünde WAD Installation kısmından gerekli olan 249 numaralı CIOS'u yükleyeceksin.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 29
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!