Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Klasik Oyunlar

Gönderen forgoreth 
Klasik Oyunlar
20 December 2011 15:14
Merhabalar,

Bir Wii ve forum kullanıcısı olarak pek yeniyim. Biraz araştırdım ama bir şey bulamadım ya da anlayamadım ve gözden kaçırdım. O yüzden önceden bahsi geçmiş bir konuysa şimdiden özür diliyorum... ve soruma geçiyorum. grinning smiley

Wii'mi bir güzel softmodladım ve şu anda WiiMC ile podcastler olsun, filmlerim, müziklerim olsun tıkır tıkır oynatabiliyorum ve aynı HDD ile şu ana kadar indirdiğim oyunları da sorunsuz bir şekilde oynuyorum. Aslında sorum bu bilgilerden bağımsız ama yine de belirteyim dedim çünkü foruma da teşekkür etmem gerekiyor softmod konusunda tıkandığım yerlerde yardımcı olan mesajlardan dolayı. smiling smiley

Şimdi soru geldi: Ben bu güncel oyunlar bir yana; klasik atari oyunu hastasıyım ve izlediğim vidyolardan birinde adamın biri sd kartına baya baya bu oyunlardan doldurmuştu. Çok özendim ama pek de bir şey anlamadım. Bunun için wii üzerinde emülator gibi bir şey mi kullanmak gerekiyor? Veya doğrudan USB loader üzerinden mi çalışması gerekiyor? Bir de nereden bulunur bu oyunlar acaba?

Umarım ilgilenen birileri vardır. Teşekkürler...

Re: Klasik Oyunlar
20 December 2011 16:45
An itibariyle homebrew browser'dan emulatör ve birkaç oyun indirdim. Hatta King of Fighters bile oynadım. smiling smiley

[www.nintendo.com]

Şunları da bulabilirsem mükemmel olacak. Daha önce denemiş olan biri var mı acaba?
20 December 2011 17:32
Sayın yeni üye öncelikle hoşgeldiniz smiling smiley
Takip etmediğimizi sanmayın.Şahsen yazdığınız andan beri takip ediyorum,fakat verecek cevabım yok sad smiley

21 December 2011 10:41
Hoşbuldum smiling smiley
Ve sabırsızlıkla cevap bekliyorum...
23 December 2011 11:22
Aradığın bütün VC oyunlar (Virtual Console) [www.wiiso.com] adresinde bulunuyor. Yanlız bu oyunlar için Gamecube controller gerekiyor.

Aynı adreste istemediğin kadar oyun var ayrıca belirteyim.
23 December 2011 12:03
Benimde bir sorum olacak arkadaşlar

ben internetten .wad uzantılı bir wiiware oyunu indirip wad manager uzerınden kanal olarak kurmuştum ve oyun normal çalışıyor. Ama diğer indirdiğim wad uzantılı oyunları kurarken error veriyor .wad uzantılı oyunları nasıl oynarım
25 December 2011 13:06
wii nin belleginde yeterli yer olmadigindan kanallara fazla oyun kuramazsin.wiiware oyunlari, forumdaki rehberler yardimi ile oynayabilirsin. su an icin 3 farkli sekil de oynayabilme olanagin var.birazcik soyle forumu dolasirsan rehberlere ulasabilirsin.

25 December 2011 14:41
Tuzruhu
Aradığın bütün VC oyunlar (Virtual Console) [www.wiiso.com] adresinde bulunuyor. Yanlız bu oyunlar için Gamecube controller gerekiyor.

Aynı adreste istemediğin kadar oyun var ayrıca belirteyim.

Öncelikle teşekkürler. Genelde google aramasıyla indiriyorum oyunları aslında ama benim VC oyunlarıyla ilgili merak ettiğim şu: İndirdiğim VC oyunlarını doğrudan USB Loader'la çalıştırdığım herhangi bir oyun gibi çalıştırabiliyor muyum, yoksa VC oyunları için başka bir program indirip onun üzerinden mi çalıştırmalıyım bu oyunları?
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 49
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!