Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

MW3

Gönderen thebluespirit 
MW3
15 November 2011 00:06
Call of Duty: Modern Warfare 3 Wii için çıktı mı? Ya da çıkacak mı? Kesin bir bilgiye ulaşamadım ne zaman çıkacak, çıktı mı diye. Nintendo'da göstermiyor ama gamespot'ta var.

Re: MW3
15 November 2011 08:46
Ben akşam indirdim.Fakat oyun açılıyor .ama loading de kalıyor.bide ntsc formatını deneyeceğim..
15 November 2011 17:09
oyun wii için çıktı şuan oynuyorum bile.sahibinden comda bir arkadaş satıyor bilginize
işte link
[www.sahibinden.com]

elinde baya oyun varmış call of duty dahil smiling smiley
15 November 2011 17:36
oyunu denedim oyun cios249 rev21 d2x v6 ios56 ile loading de kaliyor, ben ios 250 yi ios57 ile kurmustum,oyunun ayarlarindan ios250 ile calisacak sekilde ayarlayinca oyun acildi, sorunsuz calisiyor.cfg usbloader da oyun un ios ayarlarini yapmak icin oyunun uzerinde iken B ye daha sonra da 1 e basin secenekler arasinda ios secenegini goruceksin, daha once cios 250 yi ios 57 ile kurduysan ,ios250 yi secip 2 ile kaydederek oynayabilirsin.

Image error
Permission denied.
open image URL

15 November 2011 22:10
sağolun. yalnız -biliyorum yasak ama- indirdiğiniz linki paylaşabilir misiniz? ya sa özel mesaj olarak yollayabilir misiniz? çünkü dün indirdim legend of zelda çıktı nasıl küfür ettim bilemezsiniz. zaten yavaş internet. torrentz'ten arayınca 3-4 tane sonuç çıkıyor. biri dediğim gibi fos. bari boşa vakit kaybetmeyelim. şimdiden teşekkkürler.
15 November 2011 22:30
wiisos.com adresinden indirebilirsin

Image error
Permission denied.
open image URL

17 November 2011 10:00
Arkadaşlar oyunu loading de kalıyor...Usb loader ve neogama kullanıyorum. oyunu açmak için ne yapmalıyım..
17 November 2011 18:53
hemen ustte cevap vermisim oraya bakarsin.

Image error
Permission denied.
open image URL

18 November 2011 17:03
Bende Oyun Çok Karanlık Bi Çözümü Olan Varmı ?
22 November 2011 13:42
dedezade
hemen ustte cevap vermisim oraya bakarsin.
Bu konularda çok fazla bilgiye sahip değilim. wiiflow usb loader ve neogama mevcut cihazımda ,bahsettiğin olmuyor B ye bas diyorsun basıyorum geriye dönüyor.Yani normal B fonksiyonunu yapıyor.Çıldıracam ya şu cihazı aldım alalı ne black ops oynayabildim nede MW3
22 November 2011 17:14
bahsettigim cfg usbloader ile ilgili ayar, ios ayarlama wiiflow da farklidir,senin probleminin ne oldugunu bilmiyorum cunku fazla bilgi vermiyorsun

Image error
Permission denied.
open image URL

25 November 2011 15:12
t3furkan

TV'nin ayarlarıyla ilgili. Ne tür TV kullanıyorsun bilmiyorum ama Sinema modundan Canlı moda geçirirsen beya brightness'i açarsan derdin çözülür diye düşünüyorum.
25 November 2011 17:56
Tuzruhu
t3furkan

TV'nin ayarlarıyla ilgili. Ne tür TV kullanıyorsun bilmiyorum ama Sinema modundan Canlı moda geçirirsen beya brightness'i açarsan derdin çözülür diye düşünüyorum.

Tamam Çözdüm De Coop Oynarken Oyun Takılıyor Ne Yapabilirim

campaign Ve Multi De Problem yok ?
26 November 2011 08:35
Bitirdim ilk gün.Muhteşem grafiklere sahip.Oyunun son kısmı ise çok heyecanlı thumbs up

26 November 2011 09:39
ntsc versiyonu force pal yapınca açılıyor mu deneyen var mi hiç?
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 29
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!