Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

arkadaşlar wii için internet indirilebilecek oyun tavsiyelrinizi bekliyorum

Gönderen omr22 
arkadaşlar wii için internet indirilebilecek oyun tavsiyelrinizi bekliyorum
12 November 2011 10:29
wii makineme sof mode yükledim ve birçok oyun var internette ancak eğlenceli olanları arıyorum bu konuda tavsiyeleriniz bekliyorum tşklrr örneğin Michael Jackson: The Experience oyunu indirdim gerçekten güzelmiş.

1 kez düzenlendi. En son 12/11/2011 10:32 tarihinde omr22 tarafından düzenlenmiştir.

Re: arkadaşlar wii için internet indirilebilecek oyun tavsiyelrinizi bekliyorum
12 November 2011 11:48
Eğlenceye şiddet de giriyor mu? Giriyorsa Red Steel 2'yi öneririm. Girmiyorsa, Wario Ware Smooth Moves var. Rabbids go home, Rayman Raving Rabbids var. Wii Party var. Yine Nintendo klasiklerinden Metroid Prime 3 var. Mario seversen New Super Mario Bros. Wii, Super Mario Galaxy 1-2 var. Yine şiddet olarak eğlenceli No More Heroes var. Call of Duty serisi var. Makinen yeniyse zaten Wii Sports + Resort vardır. Yoksa motion plus denen aparatı alıp bu oyunu indirebilirsin. Red Steel 2 için de gerekli bu. Wario Land: The Shake Dimension denedim geçen gün o da güzel. Donkey Kong Jungle Beat, Donkey Kong Country Returns var. Unutmadan Punch Out!! Wii tabii ki. Mario Kart Wii fena değil. Daha bir sürü oyun var benim sevdiğim ama eğlenceli dediğin için yazmıyorum ( MadWolrd'den falan bahsediyorum grinning smiley )
12 November 2011 11:54
tamam bnuları denicem tşklr galiba futbol oyunları çokta eğlenceli olmuyor wii de fifa,pes.
12 November 2011 19:28
cod mw3 ü öneririm seneryo + multiplayer+coop...

Modern Warfare 3:4858-1397-9340
Black Ops:4094-0788-9526
13 November 2011 11:05
cod wm3 pcde oynuyorum wiide denemedim ama tşkrlr peki wii de 2 kişi oynanabilecek güzel bi basketbol oyunu tavsiyeniz varmı ben nba 2k11 gördüm ama nasıldır wii de bilimyorum varmı wii de oyanabileek güzel bir basketbol oyunu
13 November 2011 16:18
basket deil de diğer oyunlara aykırı olan madworld var güzel.

Image error
Connection to server failed (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known)
open image URL

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
13 November 2011 21:28
iki kişilik güzel basket yok gibi. 2k serisi wii hariç konsollarda daha güzel olur görüntü açısından. aynı pes, fifa gibi. yani kumandanın özelliğini kullanmıyor.
13 November 2011 21:32
Wii de oynanabilecek tek basket oyunu nba jam'dir gayet güzel bir oyun
25 November 2011 15:17
Red Steel 2 şiddet mi içeriyor? Basit bir kılıç oyunundan farksız. Gerçek şiddet arayanlar için "Mad World" oyunu var. Ben yarım saat oynadım bıraktım hemen. Bu oyunda 17 yaş sınırı var.

25 November 2011 16:09
fifa worldcup 2010 veya fifa 2010'u oyna derim. şahsen pes ve fifa gibi futbol oyunlarını oynamayan ben bu oyunlarda keyif aldım. slow motion sonrası şutlar vs keyifli. ama bu söylediklerimin 2side çok basit oynaması eğer çok çok iyi oynuyorum diyorsan futbol oyunlarını bunlar seni kısa sürede sıkabilir. basketbol oyunu olarak kesinlikle NBA JAM derim bu da yanlız fifa oyunları gibi çok kolay oynaması. son olarak Motion plus al ve Wii Resort'ü internetten indir.
13 December 2011 19:00
mario sonic london 2012 indir süper thumbs up
14 December 2011 10:52
Tuzruhu
Red Steel 2 şiddet mi içeriyor? Basit bir kılıç oyunundan farksız. Gerçek şiddet arayanlar için "Mad World" oyunu var. Ben yarım saat oynadım bıraktım hemen. Bu oyunda 17 yaş sınırı var.

Katılıyorum adamın kafasını elinle parçalıyosun thumbs down

14 December 2011 20:18
Madworld bence en baba oyunlardan biri...
Hatta sırf bunun için bir wii daha alınır...

***Wii konsolu ellerinde ölen adam... RIP Wii...***
16 December 2011 15:18
Tuzruhu

Mesajı yeni gördüğüm için şimdi söylüyorum: Red Steel 2 şimdiye kadar en çok tekrar bitirdiğim oyun ve ona basit demek büyük haksızlık. Madworld'ün çok daha fazla şiddet içerdiğini biliyorum onu da 2 kere bitirdim. Ama arkadaş şiddet karşısı birisiyse red steel 2 gibi az şiddet içeren bir oyunu bile istemeyebilir. Bunların hepsi şiddete giriyor. Örneğin wii party türü oyunlar var bir de Red Steel 2 var. Adam wii party gibi oyunları seviyorsa red steel 2 ona göre şiddettir.
19 December 2011 17:09
Şiddet göreceli bir kavram değil. Şiddetin dozu yoktur ama bir oyunun kapağında 17 yaş sınırı var ise o oyunda şiddetin dozu yüksektir ve ben zararlıdır derim.

Red Steel 2 oyunu ESRB tarafından T kategorisine alınmış bir oyun. Madworld ise aynı kuruluş tarafından M kategorisine sokuluş. M kategorisi ise 17 yaş ve üstü demek. ABD gibi bir yerde bu çok önemli bir kavram. Öyle markete gidip M kategorisinde bir oyunu ergen birisine satamazsın.
20 December 2011 19:33
Şiddetin dozundan bahsetmiyorum. Haklısın biri T biri M kategorisinde. Ama Red Steel'de de tavşanlar saklambaç oynamıyor yani smoking smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 40
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!