Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii'de kilitlenme

Gönderen thesinner 
Wii'de kilitlenme
08 November 2011 09:31
Herkese iyi günler, Siyah Mario Kart paketinden Wii sahibiyim bu letterbomb olayı çıkmadan önce klasik wii oyunlarını oynuyordum sports,resort vb.Letterbomb mevzusu çıkınca denedim, başarılı oldum oyunları wbfs harddiskten güzel güzel oynuyorum buraya kadar sıkıntı yok ancak, bazı oyunlar da oyunun başında sonunda ortasında hiç farketmiyo pat diye kilitlenip kalıyor. Zelda da başıma ilk kurt olduğumuz sahneden hemen önce geldi, yeni indirdiğim Tentende ise uçak düştükten hemen sonra diğer bölüme geçmeden geldi kapatıp tekrar açtım bu sefer de biraz daha ilerde oldu.The Smurf Party' mi ne o oyun introlardan sonra kalıyor bunun sebebi nedir nasıl aşabilirim bu sorunu, forumda gördüm bir konu CFG Loader kullanın fln denmiş bende GX kullanıyordum CFG yi yükledim şuan kapakları download ediyor burdan da sormak istedim.

Re: Wii'de kilitlenme
08 November 2011 09:55
aynısı bende de ferrari challenge da oluyor (Trofeo Pirelli-NTSC) ama ben zaten cfg kullanıyorum
Smurf party de galiba alt dol ayarı yapman gerek ama tenten va zelda hakkında bir fikrim yok
08 November 2011 09:59
CFG'ye geçmem bir işe yaramadı, [www.wiidewii.com] şu konudaki işlemleri yaptım ios249 ve ios250 için gene olmadı.
08 November 2011 10:03
smurf party yi şimdi hatırladım onun için v21d2x kullanman lazım
Edit: ios 56 üzerine

1 kez düzenlendi. En son 08/11/2011 10:06 tarihinde crazywii tarafından düzenlenmiştir.
08 November 2011 17:58
Hala bulamadım sad smiley
08 November 2011 19:14
WiiMusic'de fln da oynarken takılıyor, çok can sıkıcı bir durum ya.
10 November 2011 09:03
[www.wiidewii.com] smurf ıcını bunu deneyebılırsın bende sorun yasamıstım ve boyle cozdum ayrıca yukarda anlattıgım sekılde 249 ve 250 arasında sureklı gecıs yaparak calısmayan oyunlar teest edebılırsın calıstıklarında save yaparak bundan sonra o sekılde calısmasınıda saglayabılırsın tam hatırlamıyorum ama cfg loaderda cıos degıstırgıdın yerde bır sey daha var auto olarka ayarlı gelıyor oyundan oyuna onuda off konuma getırmek yada auto konuma getırmekde gerekıyor.
10 November 2011 12:18
Smurf'u açmayı başardım, Music'de takılmıyor artık birde şu tenteni çözebilseydim smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 72
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!