Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

2. wii remote motion kumandayı wiiye tanıtamıyorum yardım edermisiniz

Gönderen viyanali61 
2. wii remote motion kumandayı wiiye tanıtamıyorum yardım edermisiniz
16 October 2011 16:26
arkadaşlar wii aldım onun kumandasını makine tanıyor ama party oyunu aldım onunla beraber gelen kumandayı tanıtmakta zorluk çekiyorum home tuşuna basıp reconnect tuşu ile tanıttım ama oyuna girdiğimde yine el görünüyor ama pasif görünüyor oyunu açmıyor wii üzerindeki senkronizasyon yaptım yine olmadı yine pasif görünüyor yani hafif silik bir el görünüyor 2 kişi nasıl oynayacağımı bulamadım bir yardımcı olurmusunuz

1 kez düzenlendi. En son 16/10/2011 16:32 tarihinde viyanali61 tarafından düzenlenmiştir.

Re: 2. wii remote plus kumandayı wiiye tanıtamıyorum yardım edermisiniz
16 October 2011 16:33
Wii üzerinden senkronizasyon (sd kart girişinin ordaki kırmızı tuşa basıyoruz + wii remote pil tuvasının ordaki kırmızı tuşa basıyoruz)
yaptığına emin misin?

Re: 2. wii remote motion kumandayı wiiye tanıtamıyorum yardım edermisiniz
16 October 2011 16:43
eminim senkronizasyonu yapıyorum makina tanıyor ve orada 2. el görünüyor oyuna girip 2 oyuncu dediğimde 2. el çok silik olarak görünüyor ve açmıyor oyunu az önce deneme yaptım party oyunlarının olduğu cd de çalışıyor ama sport wii cd sinde h,ç bir oyumda çalışmıyor çift kumanda neden olabilir acaba

1 kez düzenlendi. En son 16/10/2011 20:16 tarihinde viyanali61 tarafından düzenlenmiştir.
17 October 2011 13:01
Oyun Mii Characters oyunlarından bir tanesi ise sakın mii seçme ekranında mii seçme sırası 2'ye gelmediğinden dolayı olmasın grinning smiley ?
17 October 2011 14:49
oyunda yapılmıyormu senkronizasyon

BRK_
17 October 2011 16:29
karakter seçmeme izin vermiyorki sıralama olarak önce 2 oyuncuyu seçmeliyim sonra karakter wii yi seçmem ve oyuna başlamalıyım ama daha başında 2 oyuncu diyorum home tuşuna yönlendiriyor yapıyorum işlemi sonra yine olmuyor yani 2 kişi oynayamadık sport oyununu bir türlü
18 October 2011 13:39
wii sports mu?
20 October 2011 20:19
evet wii sports resort oyununda kullanamıyorum tanımıyor aynı kumandayı wii party cd sinde kullanabiliyorum ama . yokmu bunun bir çözümü ?

1 kez düzenlendi. En son 20/10/2011 21:48 tarihinde viyanali61 tarafından düzenlenmiştir.
24 October 2011 20:45
sanırım kimse bilmiyor çözümü
25 October 2011 14:20
Sorunu tam yazsan cevap veririm de, ne olduğunu anlayabilmiş değilim. Daha açık ve ayrıntılı yazarsan cevap alırsın soruna.
26 October 2011 22:16
tekrar sorunu özetliyeyim ben wii sports oyunu var ocd yi taktığımda iki bölüm açılıyor wii sport ve ve sports resort bölümleri geliyor ben 2 wii motion kumandayı wii sports da kullanabiliyorum ama sports resort bölümünde kullanamıyorum bu bölümde 2 oyuncuyu seçiyorum bana home tuşunu gösteriyor orda wii kumandaları yeniden taratıyorum yine olmuyor oyunu açıp 2 oyuncu diye seçiyorum orda add remote tuşuna basıyorum yine senkronizasyon istiyor yapıyorum yine olmuyor ben 2. remote motion kumandayı sports resort bölümünde kullanmak istiyorum kumandada sorun yok yok sağlam çünkü aynı kumandayı wii party cd sinde kullanabiliyorum yani orda çoklu oyuncu oynanabiliyor ama sports resort bölümünde ekleyemiyorum sanırım şimdi anlaşılmıştır
29 October 2011 09:01
İkinci kumanda da Motion Plus yoksa kumandan çalışmaz.

Not: Wii Sports resort sadece Motion Plus'ı olan kumandalar ile çalışıyor.

1 kez düzenlendi. En son 29/10/2011 09:03 tarihinde Tuzruhu tarafından düzenlenmiştir.
30 October 2011 18:11
aldığım kumandada Motion Plus'ı var aynı kumanda ile diğer oyunları oynuyabiliiyorum

1 kez düzenlendi. En son 30/10/2011 22:12 tarihinde viyanali61 tarafından düzenlenmiştir.
02 November 2011 23:15
yok sanırım kimse bulamıyor çaresini
03 November 2011 15:18
Wii sportsda çalıştığına göre kumanda çalışıyor.Anladığım kadarı ile motion plus inside olanlardan

Wii play oyunu M+ olmadan oynanabiliyormuydu onu hatırlamıyorum ama kumandanın motion plusında bi problem olabilir diye geliyor aklıma...
Buraya bir edit atmak istiyorum : Satılan wii play paketlerine baktım hani şu içinden remote çıkanlar winking smiley paketteki remote WRIG değil dolayısı ile bu oyunda M+ gereksinimi yoktur...
İmkanın varsa alta ekstra takılan M+ takıp dene bence...

Ben bu wii olayını çözemedim valla.benim cihaz ne oyun seçerdi ne kumanda...Bi kerede brick oldu gitti...

***Wii konsolu ellerinde ölen adam... RIP Wii...***

1 kez düzenlendi. En son 03/11/2011 17:42 tarihinde s-co tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!