Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

dealextremeden ürün sipariş verdim 20 gün oldu hala gelmedi

Gönderen cedik 
dealextremeden ürün sipariş verdim 20 gün oldu hala gelmedi
20 September 2011 17:23
ptt den baktım yurt dışından ürünün barkod numarasını girdim ve böyle yazyıor

1. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLAR 19/09/2011 13:58:17

ne demek yani ? bunun anlamı nedir ?

wii online oyun oynamak isteyen iletişime geçsin (her türlü online oyun oynanır smiling smiley )

Re: dealextremeden ürün sipariş verdim 20 gün oldu hala gelmedi
06 January 2012 07:16
eylülde yazmışsın mesajı e peki şimdi ne oldu bu işin sonu merak etim.
10 January 2012 08:07
arkadaşım bende alıcamad yurdısından daha once alısverış yapmadım kredi kartıyla alınıyor degılmı bıde hangı kargoyla gonderıyorlar ve kargo ucretı ortalama ne kadar
12 January 2012 23:43
bende verdim bakalım ne zaman gelecek buyincoinstende verdim onlar hazırlamaya başlamışlar
13 January 2012 12:30
java
bende verdim bakalım ne zaman gelecek buyincoinstende verdim onlar hazırlamaya başlamışlar

Bende aralık 15de verdim siparişi yılbaşından dolayı dün geldi. motion+ lı aldım kumanda orjinali ile arasında fark yok yazı fln herşeyi aynı
Sİlikonu biraz kalitesiz. Home tuşu biraz daha dışarda duruyor orjinaldeki gibi gömük değil birde titreşimde hoparlörden hafif ses geliyor. Performans olarak deneidm fark göremedim.2800mah iki adet şarjlı arkalık aldım kumandalar için onlarda baya iyi oldu pil bitince deckine oturtuyorum şarj oluyor. nunchuchk aldım oda baya iyi nerdeyse farksız orjinalden. 50tl fln tuttu. Şimdi iki tane zapper aldım onları bekliyorum. the house of dead sardı baya grinning smiley
13 January 2012 22:14
adamhakis
arkadaşım bende alıcamad yurdısından daha once alısverış yapmadım kredi kartıyla alınıyor degılmı bıde hangı kargoyla gonderıyorlar ve kargo ucretı ortalama ne kadar

Kargo ucreti olmamasi lazim. Ptt ile gelir

***Wii konsolu ellerinde ölen adam... RIP Wii...***
14 January 2012 05:55
Alicilik
java

Bende aralık 15de verdim siparişi yılbaşından dolayı dün geldi. motion+ lı aldım kumanda orjinali ile arasında fark yok yazı fln herşeyi aynı
Sİlikonu biraz kalitesiz. Home tuşu biraz daha dışarda duruyor orjinaldeki gibi gömük değil birde titreşimde hoparlörden hafif ses geliyor. Performans olarak deneidm fark göremedim.2800mah iki adet şarjlı arkalık aldım kumandalar için onlarda baya iyi oldu pil bitince deckine oturtuyorum şarj oluyor. nunchuchk aldım oda baya iyi nerdeyse farksız orjinalden. 50tl fln tuttu. Şimdi iki tane zapper aldım onları bekliyorum. the house of dead sardı baya grinning smiley

Ben 1 zapper 1 nunchuck 1 sarj ünitesi aldım 2 kumandalık pro joystick aldım 6 küsür dolardı bakalım nasıl cıkacak futbol oynarım diye aldım smiling smiley
sarj ünitesi bende kalmamış tedarikçiden sipariş vereceklermiş o yüzden siparişi bölüp diğerlerini ertesi gün hemen kargoya vermişler gerçekten çok hızlılar
dealextreme den 480p component kablo siparişi verdim mecburen buyincoinste oda kalmamış demekki yılbaşından önce herkes tüm ürünleri bitirmiş grinning smiley

remoteyi ben gittigidiyordan 80 tl ye aldım orjinal nortech distrübtör garantili hatta garanti belgesine kaşe dahi vurdurttum nuchuck 4,5 dolara buyincoinsten gelecek kısmetse ama remote orjinal alayım dedim o 10 dolarlıklarda sorun olabiliyor
18 January 2012 09:09
the house of dead sarar tabi ya...az mı oynadık 95 bilgisayarlarında gelirken ey gidi ey...(sözüm alicilik'a)

Wii Number : 7274-6016-7644-2435
---------------------------------------------------
Mario Kart : 2709-6889-0462
Tatsunoko vs Capcom : 4599-6158-7718
Conduit 1 : 3694-6752-9249
22 January 2012 20:02
bana 32 günde geldi :O

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
26 January 2012 19:57
32 gün süpermiş ya ben de sipariş vermeyi düşünüyordum yurtdışından ama sanıırm şu andna itibaren vazgeçmiş bulunmaktayım fakat gerçekten çom ucuz ürünler bulunuyor ... smiling smiley

Friend Code: 1791-8918-0995-1641

Mario Kart Friend Code: 1721-8501-6429
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 65
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!