Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

her indirdiğim bozuk çıkıyor

Gönderen cparty 
her indirdiğim bozuk çıkıyor
12 April 2011 14:22
arkadaşlar suana kardar 10 tane oyun indirmişimdir ve hepsi bozuk çıktı hepsinde rardan çıkarırken uzun bi yazı cıkıyor format or damage fln dior anlamadım butun oyunlar mı bozuk yoksa ben mı hata yapıyorum yardımcı olursanız cok iyi olur

çıkan hata bu

1 kez düzenlendi. En son 13/04/2011 19:18 tarihinde cparty tarafından düzenlenmiştir.

Re: her indirdiğim bozuk çıkıyor
12 April 2011 16:03
hepsi bozuk degildir herhalde.aldigin hata mesajini tam olarak yazarsa daha kolay yardimci oluruz,

torrent mi cektin yoksa parca parca mi cektin.hata mesajinin tam sekliyle baslayabilirsin winking smiley

12 April 2011 17:43
bendede aynı sorun çıkmıştı
2 çozumu var megauplad ın indiricisinden indirince bozuk çıkıyothe finger smiley
ya da iso dosyası rar şeklinde gozukuyo onu açmaya çalışıyonthe finger smiley
yada başka bir şey

.....................................................................................................................................................................................
cool smileyWİİ Yİ Wİİ YAPAN OYUNLARcool smiley

BEYAZ PAL 4.3 E /HOMEBREW CHANNEL 1.0.8/BOOTMİİ/PRİİLOADER v7 FİNAL/DARKWİİ BLUE TEMA/USB LOADER GX/
NEOGAMMA FİNAL/GAMECUBE BACKUP LOADER FİNAL/
13 April 2011 19:04
iso dosyasını nasıl açıcam peki
13 April 2011 19:14
Bu hata çıkıyor

13 April 2011 20:46
ISO dosyasını açmıyorsun. Wii backup manager programı ile Flash diske veya oyunları nasıl yüklüyorsan o şekilde harddiske atıyorsun.

Seninbilgisayarında aptal Winrar programı ISO dosyalarını da arşiv dosyası sanıp açmaya çalışıyor.

Wii Backup Manager programı için Yedeklenmiş Oyun Çalıştırma bölümünden faydalanabilirsin.
13 April 2011 20:57
Winrar Programını kaldır yeniden kur Kurulurken uzantıların olduğu kutcuklar arasından iso yu seçerek kur bi dene derim.
14 April 2011 18:36
cparty
Bu hata çıkıyor

al bunu kur adı wbfs meneger
http://wbfsmanager.codeplex.com/
o probramla hdd ye oyunu gonder sorun olursa pm at eye popping smileycool smiley

.....................................................................................................................................................................................

BEYAZ PAL 4.3 E /HOMEBREW CHANNEL 1.0.8/BOOTMİİ/PRİİLOADER v7 FİNAL/DARKWİİ BLUE TEMA/USB LOADER GX/

1 kez düzenlendi. En son 14/04/2011 18:44 tarihinde SunWiiGame tarafından düzenlenmiştir.
14 April 2011 18:41
cparty
Bu hata çıkıyor

al bunu kur adı wbfs meneger
http://wbfsmanager.codeplex.com/
oradaki dawnload a tıklasmiling smiley sonra orada driverı seç load a tıkla göründk dıraverın orada dosya işareti var ona bas isoyu seç ok atıkla tamaaam her şey oldu..eye popping smiley

Re: her indirdiğim bozuk çıkıyorsmiling bouncing smiley
14 April 2011 19:03
dirkek çozumu var arşıv halinde at sonu iso olsun yetereye rolling smiley bendede senin gibi yukardaki 2 mesajı silermisiniz tuşa çok tıklamışım

1 kez düzenlendi. En son 14/04/2011 19:10 tarihinde SunWiiGame tarafından düzenlenmiştir.
Re: her indirdiğim bozuk çıkıyorsmiling bouncing smiley
15 April 2011 15:45
@sunwii ne uzun bir imzadir o , biraz kucultme yada yan yana koyma sansin yok mu onlari grinning smiley

15 April 2011 20:52
saolun cozdum sorunu
18 May 2011 15:52
pff amma uzamış konu birazda ben uzatayım Winrar iso dosyalarını açma kabiliyetine sahip bir programdır belli bir kod dizilimindeki isoları rahatlıkla açar lakin wii isoları bu skalaya girmez ve wii isoları açılamaz (en azından winrar la) iso bir sıkıştırılmış dosya formatıdır ve açıla bilmek için tasarlanmıştır. Wii isolarını açmaya çalışırsan hata verir. Onları olduğu gibi kullanmak zorundasın. pöf bunu diyememiş 10 adam...

18 May 2011 15:57
Saol zero,

Biz de anlatamıyorduk çözdün olayı. Herşeyi yordamına uygun anlatamazsan karşıdaki birşey anlayamayabilir. Sana tavsiyem Can Uğur Ayfer'in 1995 senesinde kağıda döktüğü "Kim Korkar Hain Bilgisayardan" serisini bir incele istersen. Nasıl bir anlatım yapmış...
18 May 2011 16:04
Ben kimsenin anlama kabileyetine laf uzatmıyorum ben burda o püffleri vs buradaki insanlarada söylemiyorum.İçten içe sıkılıyorum ben bir teknikerim ve hayatım sanal Dünya ile iç içe geçti benim kimseden bir üstünlüğüm yok.Lakin araştırmayı yeni bilgiler edinmeyi çok severim toplumumuzda ne yazıkki bilgisayarı Knight Online,Facebook,MSN,Windows ile ibaret sananlar var.Benim sıkıntım insanların araştırma isteği olmaması ve okullarda saçma sapan matematik problemleri öğretilirken nedense pc derslerinde sadece word ve ofis programları öğretilmesi. İnsanımız yeni çağa ayak uyduramıyor halbu ki eskiden bahane "pc miz yok kafe de ne öğrenilir ki?" idi. Bugün her evde pc ve internet var neredeyse ama hala insanımız pc yi yukarıda saydıklarımdan ibaret sanıyor bunları düşünerek yazdığım için uslubum bozulmuştur.

1 kez düzenlendi. En son 18/05/2011 16:06 tarihinde zero2900 tarafından düzenlenmiştir.
18 May 2011 16:18
Zero2900,

Buradaki kişilerin yaş ortalaması yanlış hatırlamıyorsam 10'dan başlıyor. Bazıları babasından gizli "güncelleme yaptım yanlışlıkla, babam beni öldürecek" gibisinden korku dolu mesajlar yazıyor. Haliyle herkese inciğine cinciğine dokunarak anlatmak her zaman hem keyif verici oluyor hem de bilgileri pekiştiriyoruz smiling smiley

Ben 9 yaşından beri bilgisayar kullanıyorum, eskiden Commodore64'te program yazardık (sprite oluşturma falan, 5 saniyelik bir görüntü için 3 gün kod yazardık ya neyse) ondan sonra kendimizi oyuna kaptırdık şuan grafikerlik yapıyoruz, yaş olmuş 33. Bir yerden sonra sinirleri alınmış danaya dönüyoruz grinning smiley...

Zaten bilmek isteyen insanın sorusundan ve üslubundan anlaşılıyor. O da biraz gayret ve cesaretle her işini kendisi hallediyor. Bize pek iş düşmüyor yani.
18 May 2011 16:25
Ek:

Bizim zamanımızda Bilgisayar özel bir dersti ve basic, qbasic, pascal vs. dersleri falan verilirdi. Şimdi bilmiyorum ne öğretiyorlar hakkatten komik duruma düşmüşüz grinning smiley

Hatırlıyorumda bir sınavda ondalık basamaklardan oluşan bir kod vermişlerdi de bunun karşılığı nedir diye bir soru sormuşlardı. Hey gidi günler....
18 May 2011 18:14
En son hatırladığım word dosyası düzenleme ve CV hazırlama öğretiliyordu grinning smiley

19 May 2011 13:21
hort yapam grinning smiley

konu ders olunca dayanamadim bende yorum yapiyim dedim.bize turba pascal gosterdiler.ama sunu gordum ki en iyi pascal; nouma pascal grinning smiley

sayi tahmin oyunu filan yaziyorduk yani hoca yaziyordu benim bir iddam yok grinning smiley.hey gidi gunler.

21 May 2011 20:58
sarkadaslar acil bir sorum olacak wbfs olarak indirilmiş oyunları oynayabilirmiyim soft mod asistana gore yapıldı
21 May 2011 21:17
oynarsin.zaten oyunu hdd ye cekmek icin backup manager i kullaniyorsan onda iso ya cevirmede var wbfs formatindaki dosyalari.

21 May 2011 22:19
kırmayın birbirinizi yahu... problem zaten açıklanmış ama ben de deneyeyim dur şansımı...

"her kuşun eti yenmez", yani her iso uzantılı dosyaya çift tıklayınca içini göremeyiz... wii oyunlarının iso dosyaları da dvd'lere yazılıp yahut bu iş için özel yazılmış wii backup manager, wbfs manager, vesaire vesaire programlarla ancak mantıklı bir şekilde kullanılabilir.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
11 November 2011 15:03
aynı sorun bendede var. nasıl çözüldüğünü ayrıntılı anlatanızz....
25 November 2011 15:14
Sorun neydi?
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 43
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!