Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wii oyun indirme siteleri

Gönderen arkenayt 
wii oyun indirme siteleri
25 January 2011 17:49
bana kızacaksınız biliyorum ama ne kadar araştırsamda hep aynı sonucu buluyorum

ben wiicrazy sağolsun wii ye softmod yaptım ama bir sorun var oyun indirince kağıt çıkıyo torrent lazım diyo opera tarayıcı açılıyo ben de indirmek istemiyorum.
torrent olmadan oyun kullanılamıyor bana nerden oyun indirecemi söyler misiniz wiiso dışında bir site olsun lutfen ayrıca torrent olmasın lütfen yardım edin
ayrıca wii 4.3 tü birşeyler çıktı evet dedim wiiflow donup kalıyo ne yapmalıyım

saygılarımla

1 kez düzenlendi. En son 25/01/2011 18:42 tarihinde arkenayt tarafından düzenlenmiştir.
Eklentiler:
| indir - zıp layan mario.gif (9.9 KB)

Re: wii oyun indirme siteleri
25 January 2011 20:42
Oyun indirince kağıt çıkması nasıl oluyor onu önce bir anlayalım o zaman. Kağıt çıkması ne demek?

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
26 January 2011 06:12
Benim kağıttan anladığım torrent uzantısını bilgisayarı tanımadığı için çıkan simgeden bahsetmiş arkadaş herhalde.

26 January 2011 10:12
Kağıt dediği sanırım " ne ile açayım " ibaresi. Torrent ındırme programı yuklu ıse dahı o ıbare ckıyor cunku opera nın da torrent ındırme destegı var. Bır torrent dosyasını ındırmeye calıstıgında operanın ıbaresınde " sistem ön tanımlı " veya yuklu hangı program varsa onun adı cıkar secım olarak.
26 January 2011 11:12
Sevgili dostum , sen ki mükemmeli isteyen bir insan olarak , torrent dünyasının içine bir kere girdin mi aradığın mükemmelliklere kavuşacaksın. Onun için gel sen bu torrent işine he de

26 January 2011 11:22
yani utorrent programını eklese artık kağıt çıkmayacak. bu bir, arkadaş torrent tercih etmediğini söylemiş, bu durumda ben bir şey diyemeyeceğim. torrent yani private tracker'lar benim işimi görüyor ve başka bir şeye de bakmıyorum açıkçası... yaygınlaşmış malzeme için ise pek tabii piratebay... sabırlı olmak lazım biraz da...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
26 January 2011 13:33
u torrent eklese de cıkar cunku opera nın torrent ındırme destegı var , yıne soracaktır ona hangısıyle acayım dosyayı dıye
26 January 2011 14:41
Ön tanımlama ayarlarını değiştirirse Opera artık çıkmaz, yapması gereken tek şey torrent dosyasına sağ tıklayıp birlikte aç diyecek, program seçme penceresi gelecek, orada utorrent'i bulup seçmek ve alttaki bundan sonra bununla aç kutusunu işaretlemek. Sonra Opera'ya "sieee" diyebilir.
26 January 2011 17:57
yalnız asıl soruyu bırakıp dırek kagıt olayına odaklandık hepımız smiling smiley ve hala kagıtın ne oldugu muallakta smiling smiley
26 January 2011 18:12
ben dediklerinizden sonra torrent indirdim arkadaşlar ama şoyle bir soru geldi aklıma ondan sonra bir probramla isoların çevrilmesi gerekiyomuş
peki bu nasıl yapılabilir duyduklarım yanlışmı bi açıklasanıza

26 January 2011 18:47
indirdiğin dosyayı Wii Backup Manager programı ile (hangi yöntemi kullanıyorsun bilmiyorum) uygun yere naklediyorsun.
20 February 2012 20:25
yaw arkadas wii de cocuklar rahatca oyun oynasin diye bir gece sabaha kadar ugrastim wii softmod yaptim.(sagolasiniz bu site ve sizlerin sayesinde)simdi sap gibi kaldim.internetten indirebilecegim oyun yok.ya demo ya reklam,ya tuzak,yada bir sekilde acilmiyor.o kadar cok yabanci terim varki cogunu anlamak mümkün degil,(iso,torrend,wad,vs...vs...)parayla alayim diycem yurtdisindayim,burada wii oyunlari 30€ ile 80€ arasinda.ben burda yalniz bir garibanim.bu paralara oyun alsam ac kalirim.ne halt edecegim,cocuk yoktan anlamiyor.vala kafayi yedim gibi,,varsa bildiginiz bir cikis,su kardesinize bir el atin.
21 February 2012 07:15
yavuzka
yaw arkadas wii de cocuklar rahatca oyun oynasin diye bir gece sabaha kadar ugrastim wii softmod yaptim.(sagolasiniz bu site ve sizlerin sayesinde)simdi sap gibi kaldim.internetten indirebilecegim oyun yok.ya demo ya reklam,ya tuzak,yada bir sekilde acilmiyor.o kadar cok yabanci terim varki cogunu anlamak mümkün degil,(iso,torrend,wad,vs...vs...)parayla alayim diycem yurtdisindayim,burada wii oyunlari 30€ ile 80€ arasinda.ben burda yalniz bir garibanim.bu paralara oyun alsam ac kalirim.ne halt edecegim,cocuk yoktan anlamiyor.vala kafayi yedim gibi,,varsa bildiginiz bir cikis,su kardesinize bir el atin.

surada anlattim;

[www.wiidewii.com]

kolay gelsin

murat
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 66
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!