Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Yüksek boyutlu oyunları cekme yardım

Gönderen Gorwi 
Yüksek boyutlu oyunları cekme yardım
13 September 2010 12:06
Arkadaşlar metroid other m indirdim fakat 8 gb ?! Bunu nasıl cekicez biyerde anlatımı vardı ama kaybettim

Şimdiden sağolun...

Re: Yüksek boyutlu oyunları cekme yardım
13 September 2010 16:06
Ee yokmu bilen ?? confused smiley
13 September 2010 20:00
Allah çektirmesin kardeş, tez zamanda arama butonu ile aradığını bulursun umarım.

13 September 2010 21:36
Google diyorsan aradım bulamadım burdanda aradım ama yine bulamadım !...
13 September 2010 21:39
Ben 8GB olmasının nasıl problem yarattığını anlamadım... DL medyaya yazmak mı problem? Forumdan Ati nick'ine tıklayıp bir mesajlarına bak istersen, sanki onun bunun denemesini yaptığını hatırlıyor gibiyim.

Internetten indirmekten bahsediyorsan da düşüncem ilk cümlemde olduğu gibi... (hmm zaten indirdiğini yazmışsın)

edit : [www.wiidewii.com]

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

3 kez düzenlendi. En son 13/09/2010 21:42 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
13 September 2010 22:23
Yanlışmıyım yoksa bunu [en.wikipedia.org] lamı cekmek gerekiyor bir yerde başka bir anlatımını gördüm diye hatırladım ama neyse other m de eksik olsun yorumlara ty...
Ati
14 September 2010 10:54
Bir tane Verbatim dvd+r doublelayer gerekiyor.Sonra imgburn adlı programı indiriyorsun.Settings'den "Write" sekmesine gel.Sağda Layer break yazması gerekiyor.Onu "user specfied" yapıp, "sectors in L0"'ı 2084960 olarak ayarlıyorsun.Sonra 4x'te aldığın dvd'yi yakıyorsun.
Benim dvd'lerim dvd-rom yüzünden verify'de hata veriyordu.Belki sende olur smiling smiley
(Aslında bir tane daha nedeni var gibime geliyor.Onu düzeltip bir daha deneyeyim.)

2 kez düzenlendi. En son 14/09/2010 10:59 tarihinde Ati tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 39
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!