Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wbfs formatı için oyun?

Gönderen l3v3nt 
wbfs formatı için oyun?
20 August 2010 05:22
Merhaba WBFS formatındaki HDDmde gördümki oyunlar az yer kaplıyor bu formatta oyun bulup indirileceilecek siteler var mı acaba iso boyutları yüksek olduğu için biraz sıkıntı oluyor

Teşekkürler

Re: wbfs formatı için oyun?
20 August 2010 05:32
Arkadaşlarda birde sıkıntım oyun indiriyorum ama italyaca fln çıkıyor bozuluyorum smiling smiley

MULTI5 yazan language ingilizce desteklemez mi?

bu arada wiisos.com dan başka site bilmiyorum oyun indirmek için bu konuda da tavsiyeye ihityacım olabilir

1 kez düzenlendi. En son 20/08/2010 05:33 tarihinde l3v3nt tarafından düzenlenmiştir.
20 August 2010 09:13
Valla torrent senin çaren ama torrent kullanamıyorsan google derim, biraz efektif kullanırsan google sana yardımcı olacaktır grinning smiley

Az birşey aramak gerekiyor istediğin dosyaya ulaşmak için, bazen ölü linkler falan çıkıyor ama sonuca %80 ulaşırsın. Ölü linkleri test etmek için makinene jdownloader kurabilirsin, link grabber'ı var, sen bir linki copy yaptığın anda check ediyor ve offline'mı online mı görebiliyorsun.

Ayrıca hemen hemen bütün download sitelerinden indirmeyi destekliyor. Paralı üyeliğe ihtiyacın yok, tek ihtiyacın olan sadece biraz zaman smiling smiley linkleri bırak gerisini jdownloader hallettsin.
20 August 2010 17:08
torrent hiç kullanmadım nedir torentte yapmam gereken onunda rehberi var mısmiling smiley
20 August 2010 23:35
wiisos dan daha iyi bir site yokki oyun konusunda,bosuna arama,hem wiisos da ben su oyunu aradimda bulamadim diyen olmaz herhalde
21 August 2010 05:06
Paylaşım sitesi sevenler için (JDownloader ile tadından yenmiyor) wiiso.com sitesi de çok güzel.

Az dosya indirmek için bakmanız gereken bölümler WiScrubbed Games ve USBLoader Games bölümleri.

Ayrıca USBLoader programları ile PAL, NTSC ve RegionFree tüm oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz.
21 August 2010 10:07
[www.wiiiso.com] gerçekten çok güzel bir site utorrente (mikro torrent) ile bırakıyorum oyunları download ediyor ama bazen çok yavaş indirilen oyunlar da oluyr biraz sabır gerekiyor ne yazıkki.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 56
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!