Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

en iyi wii masa tenisi oyunu

Gönderen davinci 
en iyi wii masa tenisi oyunu
30 July 2010 11:31
selam arkadaşlar.

hepsiburada bi oyun gördüm Racket Sports diye bunun kameralı (işe yarıyor mu bilmiyorum) olanıda warmış buradaki pinpon ayunu nasıl oynayan varmı sports resort karşılaştırabilirmısınız veya önerebileceğiniz en iyi pinpon oyunu hangisi ?

Re: en iyi wii masa tenisi oyunu
30 July 2010 11:37
davinci
selam arkadaşlar.

hepsiburada bi oyun gördüm Racket Sports diye bunun kameralı (işe yarıyor mu bilmiyorum) olanıda warmış buradaki pinpon ayunu nasıl oynayan varmı sports resort karşılaştırabilirmısınız veya önerebileceğiniz en iyi pinpon oyunu hangisi ?

Pek iyi yorumlar yok bu oyun hakkında;

[www.metacritic.com]
[www.vgblogger.com]

Özellikle MotionPlus'ın oyunda düzgün kullanılmadığını. Bir parti oyunu olarak güzel olsa da gerçekçilikten kaybettiğini falan söylüyorlar.
02 August 2010 12:21
Berbat bir oyun. Harek algılamları öyle karşık ve yetersiz ki. Hiç aklına getirme bu oyunu.
Bir de en iyi masa tenis oyunu Wii nin kendi orjinal oyunu Wii sport resort içindeki tenis oyunu.
02 August 2010 13:36
sağolun arkadaşlar, ondada luci yı gecemedim, remote hareketleri algılamıyor beni sinir ediyor bi gün kıracan remotu ana hadi hayırlısı.
Ziyaretçi
02 August 2010 13:43
remotun yerine 3tane mum koy ( 2 tane de yeter ) onlari yak ve bak remot daha iyi olur eme tabi remot kablusunu wii den cikar
11 August 2010 01:52
Rockstar table tennis oyunu çok güzel duruyor.Bir incele istersen.
16 August 2010 08:41
sağol bi bakayım

osmanoz
Rockstar table tennis oyunu çok güzel duruyor.Bir incele istersen.
21 August 2010 16:27
wiinin kendi orjinal oyunu gibisi yok. racket sports bence çok zevksiz ve kullanışsız.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 41
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!