Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii hakkında acil yardım lütfen

Gönderen emrekrks 
Wii hakkında acil yardım lütfen
20 July 2010 14:50
Selam Arkadaslar,

Arkadaslar tanışma bolumundede yazdigim gibi daha yeni wii kullanıcısı oldum 2 gun once 500 gb smartdisk hardiskim var wii nin NINTENDO WII BLACK SPORTS RESORT PACK ürününü aldim icerisinde sadece iki adet sports cd si var ve oyunlari inanılmaz paralar biraz gezindim hdd ye internet uzerinden oyun idirip oynanabiliyormus birkac seyler yuklenerek ama hic bir bilgim yok bununla ilgili bana yardımcı olursanız cok sevinirim simdiden ilginiz icin tsk ederim..

1 kez düzenlendi. En son 20/07/2010 16:19 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Re: Wİİ HAKKINDA ACİL YARDIM LÜTFEN
20 July 2010 15:03
Telekom'da internet hızı nedir? 100 mbit'mi kullanıyorsunuz?
20 July 2010 15:04
hosgeldin hayirli olsun. bu msji yazdigin yerin ( Wii Oyunları ve Genel Tartışma Bölümü ) altinda Wii Hacking diye bir bolum var orda aradigin butun sorularin cevabi var hatta fazladi bile.
20 July 2010 15:09
Tsk ederim tupbas .. Anlamadim tuzruhu ?
Re: Wii hakkında acil yardım lütfen
20 July 2010 15:23
@2 çok ince görmüş beyler

1 kez düzenlendi. En son 20/07/2010 16:20 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
20 July 2010 16:30
Bağlantı hızını hala söylemedin ama ben işyerinde 100 mbit olarak algılıyorum. Ne de olsa TT'de çalışıyorsun.

Oyun indirmek için torrent programı kullanabilirsin. Başlangıç olarak Http:\\www.kickasstorrents.com\wii başlığı altında oyunları bulabilirsin. Önce oyun indirmeye başla, sonra bir harddisk edin ondan sonrası kolay tongue sticking out smiley
Wİİ HAKKINDA ACİL YARDIM LÜTFEN
21 July 2010 10:40
Link icin tsk ederim tuzruhu.. Tam olarak anlıyamadım yine ama ofisimdeki internet hizindan bahsediyorsan 8 mb limitsiz. Benim türktelekom ve ttnet cozum ortaklıgım var ttnet'e baglı personel degilim smiling smiley
Kardes soyle bir sıkıntım var bu isimden dolayi pek ilgilenemiyorum evdede internet kullanmiyorum ofisimde bos kaldikca arastirmaya calisiyorum ama zamanim yetmiyor ve cevremde hic wii kullanıcısı ve bununla ilgili ürün satan veya ilgilenen kimse yok . aciklamalı guzel anlatımlar yapmissiniz ama soyle bir durum var ben wii blacki yeni aldim ve buna internet bagli degil suan tamamen sifir ici oncelikle benim buna ne yapmam gerekiyor once yedekmi almam gerekiyor ve nasil ? sonrasinda hangi siralamaya gore kurulum yapmam gerekiyor veya siralama onemli, ayrica benim hdd yi ve kullanıdıgm foto makinesindeki sd karti taktim ama icinde hic bir bilgiyi gormyor sd karttaki resimleri dahi acmiyor kartı koruyor ama icindekileri acmiyor niye onuda bilmiyorum. Bugun mesela ofisimdeki bilgisayar magic8tryi kurdum aa hdd yi ikiye bolemedim hata veriyor :s sonra bir arkadas bunlari yapmadan softmod yapman gerekiyor felan dedi onun daha ne oldugunu bilmiyorum anlayacagin koca bir bilmiyorum smiling smiley keske yakinimda bunlarla ilgili yardım alabilecegim biri olsa sirasiyla ne yapmam gerektigini soyleyen simdi senin verdigin linkten indirecegim bi torrent programi yukledim utorren diye oda masallah okadar yavaski 4gb lik oyunu sanirim 2 gunde indirir smiling smiley yok yok bende grinning smiley
21 July 2010 11:05
Büyük şehirlerde cüzi miktarlara profesyonel hizmet veren yerler var 1 oyun ücretinden az bir ücret ödeyerek onlardan destek almak "0" riskli söylediğiniz gibi yeni başlayan birisi için bence en ideal çözüm
21 July 2010 11:19
Ewt haklısın kardes bende biraz once yukaridaki reklami farkettim khalkedon yakinimdaymis ben sirinevlerdeyim bakirkoydeymis bugun büyük bir ihtimal otarafa gecip ogrenecegim nedir ne degildir birde bos yere wii yi alirken 100 tl oyuna bayildik iyi mi smiling smiley
21 July 2010 11:28
Şu an En azından soft mode var bizde zamanında chiplere bayıldık 50şer -60şar dolaresleri
21 July 2010 11:38
Ewt oyonden sansliyim bu arada khalkedon wii yi aldigim gunun ertesi tatile cikmis iyimi ayagimdaki firsat tatilde grinning smiley
21 July 2010 13:14
Oscar var Bakırköy'de. O da yakın sana.

Torrent olayı bilmeyen için biraz meşakkatli ama bir kere bağlantıyı kurdun mu torrentten daha hızlı oyun indirme yöntemi yoktur.

Torrent nasıl kullanılır diye bir konu açacağım.
22 July 2010 07:58
Ewt Oscarla görüstüm telefonda kısmet olursa bugun gidecegim oraya.. torren konusunuda acarsan guzel olur smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 49
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!