Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Acemi şansı

Gönderen merve 
Acemi şansı
11 July 2010 11:08
Herkese merhaba,ben Merve.Uzun zamandır wii istiyordum sonunda almaya gidicem, wii konsol ve wii fit almak istiyorum,ama nelere dikkat etmem gerek? neresi daha avantajlı pek bilemiyorum.Fiyat araştırması yaptım ,şu an için en uygun media markt gözüküyor; 499 tl(sadece yarın için uygulanacak bir kampanyaymış ) acaba daha uygun fiyattan bulabilir miyim? Bi de aldıktan sonra sanırım sormam gereken bir sürü şey olacak.Acemi şansım yaver giderse süper olur.Bilgilerinizi paylaşmanız dileğiyle.

1 kez düzenlendi. En son 11/07/2010 11:13 tarihinde merve tarafından düzenlenmiştir.

Re: Acemi şansı
11 July 2010 11:19
Selam,
Mediamarkt'tan alıyorsan bence tek dikkat etmen gereken çift wiimote'lu alma durumunda ikinci verdikleri wiimote'un (varsa fiyata dahil diğer aksesuarların da) orjinal olması. Madcatz isimli tuşları garip bir wiimote veriyorlardı en son gördüğümde. Bunun dışında mediamarkt fena seçim değil, özellikle nintendo ürünlerinde fiyatları diğer büyük teknomarketlere göre oldukça avantajlı.

Aldıktan sonra softmod yapmayı düşünüyorsan online update özelliğini kullanıp 4.3'e update etme. Eski sürümlerde softmod çok kolay, sitedeki Softmod Asistanını kullanarak kolayca softmod yapabilirsin. Mediamarkt'tan alacağın wii muhtemelen 4.2 ya da 4.1 menüye sahip bir wii olacaktır.

ps: konuyu yanlış yere açmışsın bu arada, Wii oyunları ve Genel Tartışma bölümüne taşıyorum.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 11/07/2010 11:19 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
11 July 2010 15:52
Çok teşekkürler smiling smiley malum acemiyim... Yarın aldıktan sonra tekrar görüşmek üzere...
11 July 2010 16:36
Fİyat çok iyi en son vatanda 2 hafta önce 450 Tl civarındaydı. Şuan 550 TL

Şimdiden hayırlı olsun
11 July 2010 17:07
bende saturnde gormustum cift wiimote arti iki oyunlu 890 tl.ama softmod kullanilcagi icin ucuzdan ziyade pahali oluyo bu cift kollular.

normal paketlerde vardi eger saturne ugrama imkanin varsa bir bak derim almadan oradada hafta sonu ozel indirimler oluyor.

soylendigi gibi vatanda beyaz motion plus li 552 tl.bir ara vatanda epey indirim vardi ama bitti.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 54
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!