Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Epic Mickey için Çok Acil Yardım!

Gönderen canuzel 
Epic Mickey için Çok Acil Yardım!
25 December 2010 10:34
Acil Yardıma İhtiyacım var! Bilgisayarıma epic mickey'i indirdim onu nasıl cd'ye atıp softmode'la wii'de oynayabilirim içindeki dosyalar; 92 tane rar(Bağzıları r01,r02,...) diye başlıyor ve 1 tane sfv diye bir dosya var lütfen acil yardım... Daha önce nero rom ve imgburn programlrıyla ayıklayıp yazdım ama olmuyor.Kullandığım dvd cd'si Tesco(Verbatim'in tesco için yaptığı dvd cd'si) her şeyi aynı şekilde yaptım...Şimdiden yardımlar için teşekkürler...

Re: Epic Mickey için Çok Acil Yardım!
25 December 2010 10:50
USB diskten oynayacaksan, Wii Backup Manager ile çıkartıp diske atıp USB Loader ile oynayacaksın, DVD'den oynayacağım diyorsan rar halinden çıkartıp çıkan isodosyasını imageburn programı ile 1-2x ile DVD'ye yazdıracaksın.
25 December 2010 10:55
Yoo hayır, 4.3E olmasına rağmen homebrew channeldaki softmode kopya oyunları okuyor ve oynatıyor.Winrar içindeki isoları aynı yere hepsini çıkartıp kalan iso'yu imgburn ile 2,4 hızıyla birlikte DVD+R'a yazdım soft modu denedim ama şu hatayı veriyor;

Expection: loctl error (DI_ReadID)

Ne yapmam lağzım?

1 kez düzenlendi. En son 25/12/2010 11:54 tarihinde canuzel tarafından düzenlenmiştir.
25 December 2010 18:43
Neogamma yükledin değil mi?

25 December 2010 22:48
Neogamma yüklendi,Çalışıyor fakat ondada hata alıyorum.Mesela kopya mario kart wii çalışıyor.Çalışan cd'yi imgburn ile kopyaladığım zaman yine aynı hatayı veriyor hemde bu kez verbatim cd kullandım...Ne yapmalıyım?

2 kez düzenlendi. En son 26/12/2010 13:06 tarihinde canuzel tarafından düzenlenmiştir.
26 December 2010 13:32
Şimdi Neogamma R9 Bu hatayı veriyor;

DVD Err(1252), Disc ID

Imgburn 2xHızla Verbatim DVD+R 4.7GB 16x speed 120 min. İso'lu diski Neogamma veya softchip'e nasıl okuturum?

SoftChip'de denediğim zaman Ioctle Error (DI_Read_ID) veriyor...

Acil Yardım !!!
26 December 2010 14:45
Önce inen dosyaların sağlam olduğunu test etmen lağzım, her hangi birisini aç test iconuna tıkla baştan sona kontrol etsin ACİLEN bunu yap

29 December 2010 22:41
ESET Smart Security ileTaradım sonucu temiz.Disk okuyucum pioneer dvd-rw dvr-k17rs cd'ye atarken imgburn'ü ve nero rom burner'ı kullanıyorum.Kullandığım cd'yi size belirtmiştim ne yapmamı önerirsiniz?
29 December 2010 22:45
Satın aldığım oyunlar çalışıyor mesela Mario Kart Wii, Resident Evil 4 Wii Edition, Star Wars Force Unleashed ve Pokémon Battle Revolution Çalışıyor soft mode ile fakat bunları cd'ye kopyalayınca yine bu hataları veriyor...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 23
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!