Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Family Jockey Acilll!!!

Gönderen enkazweb 
Family Jockey Acilll!!!
03 July 2010 21:05
ya arkadaşlar aramadıgım yer kalmadı family jockey adlı at yarışı oyunu elinde olan varsa bi şekilde nete upload ederse çok makbule geçer valla bütün torrent alemini gezdim buldugum bi yer vardı ordada dosyayı yüzde 99.6 indirdim orda kaldı seed eden yok dosyayı leech edenlerin hepsi 99.6 da kalmıs durumda elinde olan yada http linki olarakta indirebileceğim adres veren olursa cok ii olur arkadaslar konunun yeri buramı bilmiyorum ama değilse kusura bakmayın artık grinning smiley

1 kez düzenlendi. En son 03/07/2010 21:05 tarihinde enkazweb tarafından düzenlenmiştir.

Re: Family Jockey Acilll!!!
03 July 2010 23:22
sanirim oyun japonca,ben baska dilde bulamadim.bakalim suan indiriyorum,problem cikarmazsa upload ederim
04 July 2010 01:38
dedezade
sanirim oyun japonca,ben baska dilde bulamadim.bakalim suan indiriyorum,problem cikarmazsa upload ederim

evet kardeşim oyun japonca başka dilde yok suan torrentte yüzde 99.6 da kalmıssa herkes bende oradayım haberin olsun estrenoswii.com gibi bi yazımı var senin indirdigin torrentte bu arada sen torrentten mi yoksa baska bi yerden mi indiriyon neyse farketmez sonucta indirebilirsen hll olsun kardeşim valla 1 haftadır inmedi bende sinir etti valla...senden cvp bekliyorum kardeşim...
04 July 2010 08:32
[www.sumotorrent.com]

Bu adreste 2 kişi upload 2 kişi download ediyor. Şansını dene istersen (Eğer aynı torrentse belki kaldığı yerden bile devam edebilir)

Bu adreste de senin torrenti indirip yükleyen 1 kişi var, bunu da bir dene istersen.
[www.onlytorrents.com]
04 July 2010 09:21
tuzruhu
[www.sumotorrent.com]

Bu adreste 2 kişi upload 2 kişi download ediyor. Şansını dene istersen (Eğer aynı torrentse belki kaldığı yerden bile devam edebilir)

Bu adreste de senin torrenti indirip yükleyen 1 kişi var, bunu da bir dene istersen.
[www.onlytorrents.com]

keske dedigin gibi olsa kardeşim ya sumotorrent de öle diyo ama butun trackerlara baglanmıyo ayrıca onlytorrentsde aynı sekilde baglanmayı deneyince sadece leech edenlerin trackerlarına baglanıyo hicbi türlü seed kısmını 1 de olsa göremedim yaw... dedezadeden ümitliyim inş. o bulur suan yanlıs hatırlamıyosam dedezade hollandadaydı suan benim yüzde 99.6 kalan torrente yüzde 50lerde bi hollanda ip si var inş. o dedezade degildir yoksa o da benim gibi 99.6 da kalacak grinning smiley

1 kez düzenlendi. En son 04/07/2010 09:22 tarihinde enkazweb tarafından düzenlenmiştir.
04 July 2010 22:20
o bulur suan yanlıs hatırlamıyosam dedezade hollandadaydı suan benim yüzde 99.6 kalan torrente yüzde 50lerde bi hollanda ip si var inş. o dedezade degildir yoksa o da benim gibi 99.6 da kalacak
cool smiley evet ta kendisi bende de kaldi valla,tum sinirlarimi zorladim ama bulamadim,inat ettim bulmam lazim bu oyunu,kil oldum pal olsa burdan alip sana gonderirdim,cok ucuz olurdu buyuk ihtimal...
05 July 2010 05:59
Arkadaşlar ben torrent eklediğim zaman tracker olarak ek'tekileri de ekliyorum. Bu listeyi her yeni torrent sitesi bulduğumda güncelliyorum grinning smiley

belki farklı bir siteden kaynak bulma ihtimaliniz olabilir. Ekleyip bir deneyin isterseniz.
Eklentiler:
| indir - trackers.zip (851 bytes)
05 July 2010 22:00
dedezade
o bulur suan yanlıs hatırlamıyosam dedezade hollandadaydı suan benim yüzde 99.6 kalan torrente yüzde 50lerde bi hollanda ip si var inş. o dedezade degildir yoksa o da benim gibi 99.6 da kalacak
cool smiley evet ta kendisi bende de kaldi valla,tum sinirlarimi zorladim ama bulamadim,inat ettim bulmam lazim bu oyunu,kil oldum pal olsa burdan alip sana gonderirdim,cok ucuz olurdu buyuk ihtimal...
valla diabolicalın tracker listesini ekledim ama coguna baglanmıyo hata veriyo bekliyom suan bakalım ya kardeşim bulalım su oyunu gözünü seveyim orjinal almak istemiyom ortalama 30-40 dolar falan hem o kadar oyun iniyoken bunu neden bulamayalım bende inat ettim bulacam valla bi şekilde kardeşim oyunu ilk bulan burda belirtsin lütfen herkese kıolay gelsin ne oyunmus yaw net aleminde yok oyun grinning smiley
05 July 2010 22:07
Dur ntorrents'da request yapayım senin için..

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
05 July 2010 22:10
WiiCrazy
Dur ntorrents'da request yapayım senin için..
valla ii olur beklemedeyim...
06 July 2010 05:41
Aha öyle bi hakkım yokmuş smiling smiley Bu ntorrents da beleş üyeye leech harici hiç bir hak vermiyor arkadaş.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
06 July 2010 06:23
Şöyle birşey buldum, cesaret eden indirebilir grinning smiley

[www.pccomputerease.com]

site resume destekliyor mu bilmiyorum ama yarım kalan dosyaya devam etme özelliği olan bir uygulama ile download etmeye çalışmanız yararınıza olacaktır grinning smiley
06 July 2010 09:01
DiABOLiCAL
Şöyle birşey buldum, cesaret eden indirebilir grinning smiley

[www.pccomputerease.com]

site resume destekliyor mu bilmiyorum ama yarım kalan dosyaya devam etme özelliği olan bir uygulama ile download etmeye çalışmanız yararınıza olacaktır grinning smiley

firefoxun kendi download eklentisiyle sadece 32kb iniyo devam etmiyo bi de idm ile deneyeyim sonucu yazarım ilgin için tesekkurler...
06 July 2010 09:45
kardeşim benim bu siteden anladıgım slow download kısmında yani senin verdigin link inmeyecek sekilde ayarlanmıs fast downloada tıklayınca zaten uyelik kısmı cıkıyo baska dosya indirmeye calıstım o siteden hepsinde en fazla 32kb iniyo sonra kalıyo bence hikaye bi site ya da suan sunucu problemi var akşam tkrr deneyecegim inş. sunucudandır grinning smiley
06 July 2010 10:21
enkazweb
kardeşim benim bu siteden anladıgım slow download kısmında yani senin verdigin link inmeyecek sekilde ayarlanmıs fast downloada tıklayınca zaten uyelik kısmı cıkıyo baska dosya indirmeye calıstım o siteden hepsinde en fazla 32kb iniyo sonra kalıyo bence hikaye bi site ya da suan sunucu problemi var akşam tkrr deneyecegim inş. sunucudandır grinning smiley
Valla 1.27GB gözüm yemediği için denememiştim. Bence de çekme. Akşam deneme ben baktım şimdi, 32kb geldi. Gelen dosyanın içeriğini incelediğimde ZIP header'ı yok.
Neyse arıycam bakalım daha, belki bulurum bir yerde. Boşuna uğraştırdım kusura bakma.
06 July 2010 17:03
sorun degil kardeşim inş. buluruz oyunu sinir etti valla ne oyunmus yaw...
06 July 2010 23:07
Oyuna bende baktım şu anda sadece tek torrent var kullanılan, açık tut seeding yapan gelirse tamamlarsın downloadu... Bu arada açtığın konu başlığındaki Acilll ibaresini pek anlamadım oyun krizzimi geldi hayırdırr smiling smiley
07 July 2010 00:58
wiiZoneVoyager
Oyuna bende baktım şu anda sadece tek torrent var kullanılan, açık tut seeding yapan gelirse tamamlarsın downloadu... Bu arada açtığın konu başlığındaki Acilll ibaresini pek anlamadım oyun krizzimi geldi hayırdırr smiling smiley
hehe ya kardeşim torrent 1 haftadır acık zaten seed yapan cıkmadı malesef hala cık hatta belki biri gelir die bu arada kriz degilde oyunu bulamama sinir etti beni ben acillik olmadan bulalım su oyunu die öle baslık attım grinning smiley
07 July 2010 02:09
İnşAllah bulursun iyi bir oyuna benziyor.Bende haftaya memlekete gidiyorum oyun depoluyorum.Gidene kadar bulalim ya grinning smiley
07 July 2010 05:59
Bence bu olayı geçin abicim. Zamanında benim de bir torrent dosyam öyle takılmış aylarca durmuştu. İlk seeder dosya tam yüklenmeden çekmiş gitmiş olabilir belki bilemiyorum ama bir şekilde tamamlanmıyor.

Torrent pis bir sistem, dosyanın her byte'ından veri alabiliyor. Eğer başından başlayıp sonuna doğru devam etse bilirsiniz ki dosyanın sonu bozuk ama bunda öyle bir durum yok. Yani dosyayı bir şekilde kurtarmakta mümkün olmuyor.

Dün son attığım mesajdan sonra uzunca bir süre araştırma yaptım. Dosya hiçbir yerde yok. Yani tabii ki bir yerlerden çıkabilir, umudu kesmeyin ama oyunun japonca adı ile bile arattım hiçbir download sitesinde çıkmadı. Dosyalar 2008'de yüklenmiş hep. Şu ana kadar da hepsi uçmuş.

TMD diye bir grup var, onlar yüklemiş bunu nete. Info dosyasından gördüğüm kadarıyla vegas_0 et h.o.t.m.a.i.l.c.o.m (adamın adresini açık açık yazmayalım) yüklemiş olabilir. Bu mail adresine bir mail atıp sorabilirsiniz belki. Adamın bununla uğraşacak vakti varsa ve mail adresi halen geçerliyse yardımcı olabilir belki.

Oyunun Japonca adı da şu: ファミリージョッキー
07 July 2010 09:04
DiABOLiCAL
Bence bu olayı geçin abicim. Zamanında benim de bir torrent dosyam öyle takılmış aylarca durmuştu. İlk seeder dosya tam yüklenmeden çekmiş gitmiş olabilir belki bilemiyorum ama bir şekilde tamamlanmıyor.

Torrent pis bir sistem, dosyanın her byte'ından veri alabiliyor. Eğer başından başlayıp sonuna doğru devam etse bilirsiniz ki dosyanın sonu bozuk ama bunda öyle bir durum yok. Yani dosyayı bir şekilde kurtarmakta mümkün olmuyor.

Dün son attığım mesajdan sonra uzunca bir süre araştırma yaptım. Dosya hiçbir yerde yok. Yani tabii ki bir yerlerden çıkabilir, umudu kesmeyin ama oyunun japonca adı ile bile arattım hiçbir download sitesinde çıkmadı. Dosyalar 2008'de yüklenmiş hep. Şu ana kadar da hepsi uçmuş.

TMD diye bir grup var, onlar yüklemiş bunu nete. Info dosyasından gördüğüm kadarıyla vegas_0 et h.o.t.m.a.i.l.c.o.m (adamın adresini açık açık yazmayalım) yüklemiş olabilir. Bu mail adresine bir mail atıp sorabilirsiniz belki. Adamın bununla uğraşacak vakti varsa ve mail adresi halen geçerliyse yardımcı olabilir belki.

Oyunun Japonca adı da şu: ファミリージョッキー
çok saol kardeşim su adamla bi irtibata gecelim bari belki tkrr upload eder sanmıyorum ama neyse grinning smiley
17 July 2010 21:35
evet arkadaşlar uzun bi aradan sonra nihayet oyunu bulup indirmeyi başardım yeni denedim wiide sorunsuz çalışıyo..şimdi diyeceksiniz nerden buldun die malum hala bütün torrent sitelerinde aynı dosya var ve yüzde 99.6 da kalıyo devam etme imkanı yok çünkü seed yok..neyse biraz daha araştırdım ve daha önce adını duydugum ve hic kullanmamıs oldugum usenet olayına girdim.aynı oyunun dosyasının bi sitede usenet kullanarak ve siteden .nzb uzantılı dosya indirerek aynı torrent mantığı gibi bi client programla calısıyo...ben free program olan grabit programını kullandım..ama sonucta dosyayı indirmek icin bi usenet servera baglanmak için kullanıcı hesabı almak gerekiyo ki bu da ücretli bi servis...neyse arastırmalarım sonucunda sistemi denemek adına www.giganews.com dan 3 dolar karsılıgında 3gb indirme hakkı aldım ve kullanıcı adım ve şifremle grabit programıyla .nzb dosyasını indirdim...duydugum kadarıyla usenet kullanıcı hesabını 3-5 günlük free veren yerler var bulursam isteyen olursa yayınlarım oyunu o sekilde indirebilirsiniz arkadaşlar başka türlü torrentle falan olcak gibi degil yani herkese kolay gelsin sonunda şu olayıda çözdük rahatladım valla bu arada oyun süper arkadaşlar o kadar uğraştıgıma değdi yani.....
17 July 2010 22:31
@enkazweb: geçmiş olsun smiling smiley e peki japoncasını çözebilecek misin oyunun?

17 July 2010 22:33
peki senin torent olarak paylasm imkanin varmi ?nasil oluyo bilmiyom o olay ama bende severim at yarisini ondan sordum yada baska bir paylasma sekli ?
18 July 2010 07:50
tupbas
peki senin torent olarak paylasm imkanin varmi ?nasil oluyo bilmiyom o olay ama bende severim at yarisini ondan sordum yada baska bir paylasma sekli ?
torrent olarak yada herhangi bi yere upload etmem epey uzun sürer ama sizede usenet olayını detaylı anlatıp sizinde bu servisi kullanmanızı isterim gece detaylı bi rehber hazırlayıp free olarak nasıl indirim yapılacagını anlatacagım bu sistemin en güzel yanı arkadaslar seed yada leech sayısı gibi bişi yok isterse 2 sene önce yayınlanan bi dosyayı server üzeriden ve internet baglantınızın son seviyesinde hicbi yavaslama olmadan cekebilmesi mesela bende 2mbit sınırsız var dosyaları sürekli olarak 200-210kb/sn olarak cekiyorum siz kendi baglantınıza göre düşünün artık...gündüz işim oldugu için gece detaylı bi anblatım yapacam nerde üyelik alıncak ve nasıl kullanılacak gibi kolay gelsin bu arada...
WiiCrazy
@enkazweb: geçmiş olsun smiling smiley e peki japoncasını çözebilecek misin oyunun?
merak etme çözdüm bile zaten menudeki resimlerden anlaşılıyo ilk denememde oyuna girmeyi başardım yani kolay o kadar japonca gerektirmiyo oyun....

geceyi beklemedim arkadaşlar ve BURADA anlatımı yaptım herkese ii oyunlar...

1 kez düzenlendi. En son 18/07/2010 08:58 tarihinde enkazweb tarafından düzenlenmiştir.
19 July 2010 06:53
enkazweb
torrent olarak yada herhangi bi yere upload etmem epey uzun sürer ama sizede usenet olayını detaylı anlatıp sizinde bu servisi kullanmanızı isterim gece detaylı bi rehber hazırlayıp free olarak nasıl indirim yapılacagını anlatacagım bu sistemin en güzel yanı arkadaslar seed yada leech sayısı gibi bişi yok isterse 2 sene önce yayınlanan bi dosyayı server üzeriden ve internet baglantınızın son seviyesinde hicbi yavaslama olmadan cekebilmesi mesela bende 2mbit sınırsız var dosyaları sürekli olarak 200-210kb/sn olarak cekiyorum siz kendi baglantınıza göre düşünün artık...gündüz işim oldugu için gece detaylı bi anblatım yapacam nerde üyelik alıncak ve nasıl kullanılacak gibi kolay gelsin bu arada...
Hocam selam,

sevindim istediğin dosyayı bulmuş olmana.

Torrent olayı ile ilgili bir tavsiyem olabilir ama torrent dosyasının içinde gördüğüm kadarıyla dosya rar'lı. Direkt iso olarak atmış olsalardı daha basit olabilirdi. Neyse yine de söyliyeyim, belki rar'layıp falan koymayı deneyebilirsin. Bu dosyayı çekmeye çalışan kişilerin işine de yarar hem.

Gerçi büyük ihtimalle yarım kalan dosyayı da silmişsindir bunu çekince. Herneyse, abi şöyle bir şansını denesene. Usenet'ten çektiğin şu iso'yu RAR'la, torrent ile çektiğin temp klasöründeki dosyanın üzerine yaz ve torrent'i çalıştır. Eğer dosya içerikleri aynı ise (tabi bir dosyayı sıkıştırdığında aslında aynı algoritmayı kullandığı için mantıken birebir aynı dosyalar oluşmalı ama sanıyorum ki farklı da olabiliyordu.

Tabi RAR'lı dosyanın içindeki ISO'nun birebir aynı isimde olması, yanında ekstra dosyalar varsa (ki bu espalwii sürümü olduğu için yanında 1-2 link oluyor sanırım) diğer dosyaların da olması falan gerekecek. Biraz uğraştırıcı ve anlatması da zor. Eğer ne demek istediğimi anladıysan deneyebilirsin. Seed edersen bir sürü kişinin duasını alırsın grinning smiley
Edemezsen de canın sağolsun smiling smiley
19 July 2010 13:52
Diabolical,

O şekilde torrent yemez. Hash değerleri uymaz bir kere. Ayrıca çekse bile açarken crc hatası verir. Önceki dosyalar ile sonradan eklenen dosyaların partları farklı olacağı için (1 byte bile farklı olsa direkt torrent programında hata ile karşılaşırsın) volume ID'si, başlangıç bitiş değerleri bölünme yerleri falan herşeyin aynı olması lazım.

Torrent'te hile yapılabilir ama çok zordur. Yamuk olduğu an nuke yer senin torrent.
19 July 2010 14:12
tuzruhu
Diabolical,

O şekilde torrent yemez. Hash değerleri uymaz bir kere. Ayrıca çekse bile açarken crc hatası verir. Önceki dosyalar ile sonradan eklenen dosyaların partları farklı olacağı için (1 byte bile farklı olsa direkt torrent programında hata ile karşılaşırsın) volume ID'si, başlangıç bitiş değerleri bölünme yerleri falan herşeyin aynı olması lazım.

Torrent'te hile yapılabilir ama çok zordur. Yamuk olduğu an nuke yer senin torrent.

Abi torrent'i öylesine ekledim (dosyayı indirmeye başlamadım, sadece utorrent'e ekledim. Zaten şirkette torrent çalışmıyor) . Gördüğüm kadarıyla içinde bir tek rar dosya var, yani farklı part'lardan oluşmuyor. Bu nedenle bire bir aynı dosya olursa sorun olmaz.

Ben eskiden ratio yükseltmek için şöyle birşey yapıyordum; mesela bende olan bir film düşün. Freddy'nin kabusları 1 olsun. O esnada da torrent'te o dosya paylaşımda. Torrent'i bilgisayarıma kaydediyorum, dosyayı çekmeye başlatıyorum. Çekerken durdurup utorrent'i kapatıp ardından dosyaları replace ediyordum ve tekrar başlatıyordum. Bir süre Hash'i kontrol ediyor ve seed'e başlıyordu.
Tabii bu dediğim bire bir aynı dosyalar için geçerli. Zaten o yüzden önceki mesajımda demiştim aynı rar dosyayı oluşturmak lazım diye. Eğer ki torrent'teki rar'lı dosyada sadece tek bir iso var ve yanında başka dosyalar yoksa aynı dosya oluşturulabilir (sıkıştırma oranları değiştikçe algoritmalar da değiştiği için farklı dosyalar oluşacaktır ama aynı sıkıştırma oranı ile elindeki iso'yu sıkıştırırsa aynı rar'ı elde edebilir) ardından bu rar'ı indirilmiş klasördeki ile replace edip seed edebilir.
19 July 2010 14:37
Aynı dosya ise hash yapar hatta okeyler ama tek bir bayt farkı olduğu an hata alırsın. Senin yöntemini bende yapıyordum.

eğer sadece bir iso dosyası ise yer ama rar'lardan oluşan bir torrentse mümkün değil yediremezsin. Dosya boyutu (birebir tam olmalı) ismi, cismi, dosya sayısı kılı tüyü fasa fisosu birebir aynı olmalı.
19 July 2010 14:40
Kafadan Timestamp'lerden tutmaz rar dosyaları... Ama akıllının biri bu iş için bir program yapsa olur mu olur.
Yav uğraşmaya değmez smiling smiley

Ntorrents'ta uploader yetkisi alıp şettirmek lazım :p

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 56
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!