Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

pes 2010 ve classic controller pro birkac soru?

Gönderen 129912994 
pes 2010 ve classic controller pro birkac soru?
31 May 2010 14:51
ya ben simdi pes 2010 indirip oynamayi düsünüyorumda benim futbol gleince aklima hep ps 3 te ki futbol eglencesi geliyor yani elimde bisi olucak onunla oynicam classic controller pro gibi...
simdi pes 2010 da classic controller pro destegi var mi varsa da ps 3 te ki gibi cok rahat tus kombinasyonu var mi
bide classic controller ile pro arasinda bir fark var mi ben baktim da normalinde on kisminda 2 tus pro da 4 tus var bu dogru mu?(tam invcelemedim de smiling smiley )

2 kez düzenlendi. En son 31/05/2010 17:57 tarihinde 129912994 tarafından düzenlenmiştir.

Re: pes 2010 ve classic controller pro birkac soru?
03 June 2010 14:30
ya hiç kimse bisi yazmadi kac gündür bekliyorum sad smiley confused smiley
tym
03 June 2010 15:04
classic controller desteği var. oyunu hiç oynamadım o yüzden rahatmı değil mi bilmiyorum.
Pro ile farkı fazladan bir grip'e sahip olması ve R2 ve L2 tuşlarının yerlerinin farklı olması. kablonun farklı yerden çıkması.

burda arasındaki tüm farklar yazıyor:
The cord comes out of the top instead of the bottom.
The analog sticks are farther apart.
The device has handles.
The spring loaded attachment slot on the back was removed.
The L and ZL, and R and ZR buttons have been rearranged in a vertical rather than horizontal layout (similar to other seventh generation console controller layouts).
The L and R trigger buttons are no longer analog.

burda da resim var:
03 June 2010 18:05
sagol bilgilendirdigin icin smiling smiley pes 2010 grafiklerine fln bkatim wii icin baya iyi grinning smiley oynanabilrlikte iyiyse baya güzel olucak smiling smiley
03 June 2010 18:20
129912994
sagol bilgilendirdigin icin smiling smiley pes 2010 grafiklerine fln bkatim wii icin baya iyi grinning smiley oynanabilrlikte iyiyse baya güzel olucak smiling smiley

Oynanabilirliktede kuşkun olmasın, ben wiimote ta oynuyorum yinede çok zevkli, zaten bütün platformlarda PES in rakibi yok... Tek geçilir yani smiling smiley EA yıllar önce futbolda o tahttan indi... Galiba herşey international super star soccer la başladı sonra winning eleven ve en son PES geldi bunlar hepsi hatırladığım konami galiba. Olmasa bile oynanışları benzediğinden belki yapımcı ekip aynı olablir.

Bu arada alırsan pro ile oynanış ps tekinin aynısımı yoksa wiimote a mı daha çok benziyor onları yazarsan iyi olr, belki bende bir pro alırım.
04 June 2010 16:08
xbox ve ps3'de fifa pes'i tahttan indireli 2 sene oldu
04 June 2010 16:52
12henry14
xbox ve ps3'de fifa pes'i tahttan indireli 2 sene oldu
valla onu bunu bilmem fifa daha yeni yeni topun ayri bir cisim olduunu ve her yere gidebilecegini anladi eskiden fifada adm topu alinca top la adam tek cisim olarak kodlaniyodu ki buda cok buyuk bir dejavantaj pes ise bu olayi kesfedeli baya oldu smiling smiley + pes teki oynanabirlik fifa da yoq + turkiyede en cok oynanan futbol oyunu pes tir smiling smiley
05 June 2010 17:41
kafeler sayesinde tabiki pes çok oynanıyor ama yeni nesil konsol sahiplerinin bir çoğu artık fifa oynuyor pes yerine
eski bir pes oyuncusu olarak fifa bana daha gerçekçi geliyor
özellikle son çıkan wc 2010da

konu dağılmasın bende 2 gün önce yan sanayi classic controller grip siparişi verdim sırf pes'i eski efsane ps2 motorunda oynayabilmek için
almak isteyenlere tavsiye ederim dealextreme'de 11 dolar civarı smiling smiley
05 June 2010 20:10
Fifa 2010'u wii'de şöyle bir açıp bir maç yaptım da o açıdan pes'çilere katılıyorum... elemanlar slow motion falan koyup timing kasmışlar... diğer konsollarda da böyle ise bence iyi olmamış.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
06 June 2010 00:06
yok alakası yok wii'deki fifa ile
xbox, ps3'de tamamen simulasyon

yanlız wc 2010 fena olmamış gibi
mario strikers charged kadar olmasada buna benzer arcade ile süslemişler oyunu
oynanabilitesi var smiling smiley
06 June 2010 00:42
PS3 te son fifa yı oynamadığım için çok iddia süremem ama türkiyede şu an en çok oynanan ve bilinen PES tir. Ama son 2-3 yılda ps3 te çıkan fifa lar la rekabet kızıştı hele son çıkan pes lerde de fazla yenilik olmayınca... Hatta bir forumda baya bir gereksiz ama ateşli bir tartışma vardı. PES 2011 de konami de iddialı geliyor, walla biz oyuncular için de bundan güzel ortam olmaz rekabet kızıştıkça oyun kalitesi de yükselir oyun tutmak yerine en güzeli en iyisi çıksın onu oynamaya dünden razıyım...

Ama wii de fifanın oyunları da malum, EA sı bu konuda biraz silkelemek lazım smiling smiley Bu oyunları eskiden nintendonun bilmem hatırlarmısınız 8-bit lerde GOAL 3 diye bir oyunu vardı ona benzetiyorum. Gerçekten çok zevkliydi toplanıp maçlar yapardık ... Fıfanınkilerin wiide şimdi bile bu kadar zevkli olabileceğine inanmıyorum şu wc yi oynamadan...

07 June 2010 16:23
Valla ilk futbol oyunum aklıma geldi, Adı da "Emlyn Hughes International Soccer" muhteşemdi ya özlüyorum o günleri sad smiley

07 June 2010 17:28
İlk defa görüyorum bu oyunu... Amiga mı bu pek nintendo veya sega oyununa benzetemedim kara kutu olmaz zaten smiling smiley
07 June 2010 17:31
C64 oyunu Emilyn Hughes Soccer. Hatta deli de bir menüsü vardı bunun böyle joystick'le kurcaladığımız. Border'a sprite çiziyo muydu şimdi hatırlayamadım bak.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
07 June 2010 17:31
Commodore 64 sene 1989 ilk oynayışım. Pehh kadayıf olmuşuz be.
07 June 2010 17:34
O zamanlara yetişemedim smiling smiley

şu olsa gerek reklama koptum yaw ;

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 49
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!