Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Nintendo 64 Transfer Pack

Gönderen n64Mari0 
Nintendo 64 Transfer Pack
30 May 2010 19:01
Arkadaşlar Biliyorsunuz (yada bileniniz vardır belki xD ) Nintendo 64 de Transfer Pack Diye bir alet var peki ne işe yarar bu alet??..

Kısaca Anlatayım GBC (Game Boy Color) Daki Pokemon Oyunlarında Bulunan Kendi Eğittiğiniz Pokemonları Nintendo 64 Deki Pokemon Stadium (1-2) de kullanmanızı sağlar.. Peki bunu pc deki Emulatordede Yapabilirmiyiz..?? (Tabikide Yapabiliriz!!)

(ANLATIM PROJECT 64 İçindir..)

1. Adım) Yukarda Bulunan Options a Tıklıyoruz Ardından Settings (ctrl+T de olur)

Ardından Pluginsdeki Input (controller) plugin'den
N-Rage's Direct-Input8 V2 1.82a yı seçiyoruz

2. Adım) Options --> Configure Controller Plugin...

Burda Açılan Menüden Kontrol Ayarlarımızı Kendimize Göre Yaptıktan Sonra orda bulunan Controller Pack e tıklıyoruz

RawData Seçili Olucak Transfer Pak i Seçiyoruz
Ardından Alta bulunan Yerden (GB Rom File)
Gameboy oyunumuzun Rom unu seçiyoruz

Altındakı (GB Rom Save) dende Oyunumuzun Save dosyasını seçiyoruz (OYUN POKEMON CENTER DA KAYITLI OLMALI..!) (Yani Pokemonların Hastanesinde)

Ondan Sonra Oyunumuza Girip İstediğimiz Pokemon u alabiliyoruz.. ( Fakat GB tower dan gb oyununu oynayamıyorsunuz sadece dr. oak ın yerınden pokemonları almanıza yarıyor bu anlatıklarım )

n64Mari0 Teşekkürler.. (Anlatım Tamamı İle Bana Ait dir.. (Resimler Alıntıdır) )

n64Mari0 Legend Of N64

1 kez düzenlendi. En son 30/05/2010 19:02 tarihinde n64Mari0 tarafından düzenlenmiştir.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 33
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!