Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

The Forgotten Sands

Gönderen thebluespirit 
The Forgotten Sands
09 October 2011 20:01
Yaklaşık 1 ay önce the forgottne sands'ı çalıştıramadığımı yazmıştım ve çeşitli cevaplar almıştım. Bunlardan bir tanesi güncel bir tane USBLoader kullanmam ve cIOSxrev21 yüklememdi. Lakin GX'in de Wiiflow'un da cfg'nin de en güncel versiyonlarını kurup, d2x insataller indirip farklı şekillerde yüklememe rağmen sonuç hala aynı: Reklamlardan sonra siyah bir ekran çıkıyor ve öyle kalıyor. Hatta bu cios tavsiyelerini dinleyip ciosxrev21 de önerilen şekillerde kurduktan sonra(herhalde dükkanın kurduğu cioslar gitmiş olacak ki) Cod 7 black ops'u çalıştırmamaya başladı. Tavsiyeleriniz nelerdir. Neyi yanlış yaptım da Prince of Persia'yı düzeltemedim ya da düzeltmem için neleri seçerek kurmam lazım? Ve de Black Ops'un gitme sebebi nedir?

Re: The Forgotten Sands
29 October 2011 08:58
Forgotten Sands'i ilginçtir CFG ile çalıştıramıyorum ama Wiiflow çalıştırıyor.
29 October 2011 20:35
Bende sorun yok.. Çalışıyor.. CFG son sürüm ve ciosxrev21.

04 November 2011 16:59
ciosxrev21 derken d2x installer ile herhangi bir kombinasyonda yüklediğim de sayılıyor mu? yoksa ne seçerek yüklemeliyim? çünkü d2x installer ile bir sürü kombinasyonda yükledim ama ne gx ne cfg ne de flow'da çalışıyor.
07 November 2011 00:26
rev21 ile rev21 d2x ayni degil ama her ikisinde de ios57 ile yuklersen calisir.

09 November 2011 20:08
d2x'le arasında ne fark var? Bir de ios 57 ilk sorduğu mu yoksa ikinci seferde 3 tane çıkanlardan mı(base, version, slot)
24 November 2011 16:28
D2x yüklerken ilk çıkan seçenekte IOS 236'yı seçiyorsun. İkinci ekranda 3 basamaklı seçim ekranı geliyor. İlki hangi versiyonu yükleyeceğin (Biz V6'yı seçiyoruz), ikincisi hangi IOS tabanlı yükleneceği (ben 58 seçmiştim, sen istersen 57 üzerine yükleyebilirsin) üçüncüsü ise Hangi IOS üzerine kurulacağı. Burada 249 seçiyorsun.

Şematik olursa:
1- V6
2- IOS 57 veya 58
3- IOS 249

Bunları yaptıktan sonra yüklemeye başlıyorsun. Tabii internet bağlantısı gerekli. IOS 58 üzerine yüklersen bunun için CFG'nin V70 with IOS 58 sürümünü kullanman gerekiyor. Yoksa problem çıkartır.
03 December 2011 19:41
Çok sağol hocam. Forumda aldığım en açık yanıt. Teşşekkür ederim.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 58
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!