Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Play Motion

Gönderen WiiCrazy 
Wii Play Motion
06 July 2011 21:57
Bu oyun da Wii Sports Resort'ta uygulanan mantıkla çalıştırılabilir,

bakınız : [www.wiidewii.com]

ps: Alternatif olarak bu tip oyunlar cIOSX rev21d2X cios'u 249 slotuna yüklenerek loader'da ekstra ayar yapmadan da oynanabilir.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

Re: Wii Play Motion
07 July 2011 05:05
wii sports resort u denemedim ama wii play motion ve red steel 2 'yi bu tür bir ayar yapmadan açıyorum the finger smiley hermes v5 ile cfg v66 kullanıyorum, bi alakası var mı?
07 July 2011 06:13
bigobren
wii sports resort u denemedim ama wii play motion ve red steel 2 'yi bu tür bir ayar yapmadan açıyorum the finger smiley hermes v5 ile cfg v66 kullanıyorum, bi alakası var mı?

Bu olayı oyunlardan birinde bir kez yapmak yetiyor, ondan sonra bu tipte oyunlar sorunsuz açılıyor... Bir oyun için mutlaka yapmışsındır, hermes v5'in ios reload block özelliği içerdiğini sanmıyorum.

Red Steel'in ilk versiyonunu alt-dol ayarı olmadan açmayı dene mesela, oyun başlangıçta ana menüye dönmüyorsa lafımı yerim.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
08 July 2011 07:00
şimdi şöle cidden alt-dol içeren bi ayar yapmadım. ama wii'yi aldığımda 2. remote plusla birlikte gelen orjinal wii sports resort oyunumuz vardı. softmoda yapana kadar orjinal dvdden oynadık yaklaşık 2 ay. belki oyunu orjinalden çalıştırdığım için bötyle bir ayar istememiştir, olabilir mi?

(red steel ilk versiyon yok bende malesef)
08 July 2011 17:06
bigobren
şimdi şöle cidden alt-dol içeren bi ayar yapmadım. ama wii'yi aldığımda 2. remote plusla birlikte gelen orjinal wii sports resort oyunumuz vardı. softmoda yapana kadar orjinal dvdden oynadık yaklaşık 2 ay. belki oyunu orjinalden çalıştırdığım için bötyle bir ayar istememiştir, olabilir mi?

Aynen oyunu orjinalden oynadığın ve wii motion plus tanıtım videosunu izlediğin için softmod ile oynarken de problem yaşamamışsın...

Bu video motion plus kullananan oyunlar için izlemesi zorunlu olduğu için nintendo bu videonun izlenip izlenmediğini sistem çapında tutmaya karar vermiş, oyunlardan birinde bu video izlendiğinde diğerlerinde açılışta zorunlu tutmuyor...

Hatta bu olayla ilgili bug fix etmek için nintendo 4.1 menü versiyonunu çıkardı... 4.0'da sd menu'ye girildiğinde wii sports resort'taki video tekrar izlenmek zorunda kalınıyordu.

08 July 2011 21:25
o halde bu şekilde imkanı olan varsa taksın orjinali ordan izlesin daha kolay bi çözüm olur sanırım.
08 July 2011 22:16
bigobren
o halde bu şekilde imkanı olan varsa taksın orjinali ordan izlesin daha kolay bi çözüm olur sanırım.

Elinde orjinali olan zaten illaki bir defa oynamış olduğu için zaten genelde bu problemi yaşamıyor smiling smiley

21 September 2011 05:16
bigobren

Bande de aynı durum soz konusu... O yüzden ek ayar yaPmadan çalıştı sports resort ve play motion
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 41
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!