Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Monopoly

Gönderen waveform 
Monopoly
24 January 2011 11:22

Softmode asistanı ile softmode yaptığım konsolda bu oyun açılmıyor. Hiçbir görüntü ekrana gelmeden siyah ekranda kalıyor. Usb loader da oyun ayarlarından farklı ios ları seçerek de denedim sonuç aynı. Ayrıca bazı oyunlar için seçilebilen alt-dol ayarı bunda gözükmüyor.

ios yüklenmesi icabediyorsa konsol ile download etmeksizin nasıl ios yüklemesi yapabileceğimi izah edebilirseniz memnun olurum. Evde wireless internet olmadığı için konsolu bağlayamıyorum.

Re: Monopoly
24 January 2011 15:07
GBATemp'te birçok kişi bu oyunda sorun olmadığını, eğer sorun varsa büyük ihtimal "bad dump" olabileceğini söylemişler. Uloader, CFG USB Loader sorunsuz çalıştırmış. CFG'de 222 m-load ile de çalışıyormuş.

İndirdiğin oyunda sorun olabilir.
24 January 2011 17:28
Hmm, galiba bad dump oyun. Çünkü bendekinin boyutu 586 mb ama başka bir yerde 1.2 gb olduğunu gördüm.
24 January 2011 20:22
Çalışmadığı iyi olmuş bence, ben denedim bu oyunu, berbat ötesi smiling smiley

İlerleyişi oldukça hantal, monopoly'i sevsen bile sıkılıyorsun.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
26 January 2011 01:16
WiiCrazy
Çalışmadığı iyi olmuş bence, ben denedim bu oyunu, berbat ötesi smiling smiley

İlerleyişi oldukça hantal, monopoly'i sevsen bile sıkılıyorsun.

Oyun çalışsa da problem diyosun yani.. O zaman gereksiz başlık olmamış iyi. smiling smiley
08 September 2011 18:04
Nasıl indiriliyormoody smiley S Linki göremedim deeye popping smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 16
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!