Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Worms Battle Islands açılmıyor

Gönderen BBLACKMILKK 
Worms Battle Islands açılmıyor
05 December 2010 12:52
dün cod blackops için 249 - 57 yüklemiştim.. açılmıştı bir forumda bunuda 223 ile aça bilirsiniz demişler seçeneği 223 yapıyorum açılmıyor cfg takılıyor oyunu hiç görmüyor böylede

Re: Worms Battle Islands açılmıyor
06 December 2010 07:31
249 rev20 57 tabanlı olan ile çalışıyormuş.
07 December 2010 01:04
tuzruhu
249 rev20 57 tabanlı olan ile çalışıyormuş.

takılıp kalıyor hocam yined ebu şekilde birde sizin hdd oyun nekadar boyutta grinning smiley bende çoook düştüde smiling smiley
07 December 2010 01:35
Valla şuanda indirdim ve taktım wii ye wbfs manager da boyut 0.05gb smiling smiley ve açıldı. bugun oglen gozumu karartıp 249 rev20 ve hermes v4 kurmustum makınaya bırde cfg yı update ıle 61 yapmıstım.hıcbır ekstra ayar istemedi direk girdi oyuna. 249-57 ile açabilirsin.
07 December 2010 19:07
cod için zaten 249 - 57 yapmıştım olmazsa üzerine bir dah akurayım.. birde cfg 60 benim 61 yapayım
07 December 2010 19:12
cfg yi 61 yapınca uzerınde takılı olan usb yı gormemeye basladı, her seferınde 30sn. sayarken cıkarıp tekrar takmak gerekıyor neden anlamadım acıkcası. ios olarak 249 sec oyun ayarlarında bırde oyle dene.
07 December 2010 22:49
Drummachine
cfg yi 61 yapınca uzerınde takılı olan usb yı gormemeye basladı, her seferınde 30sn. sayarken cıkarıp tekrar takmak gerekıyor neden anlamadım acıkcası. ios olarak 249 sec oyun ayarlarında bırde oyle dene.

oyun açılıyor lakin mavi ekranına geliyor loading te kalıyor confused smiley ios 249 zaten bende 57 ... 61 de yaptım cfg yi her türlü seçeneğini denedim grinning smiley yinede tırt grinning smiley
07 December 2010 23:22
oyunun dosyası falan bozuk olabılır mı ? baska yerden ındırmeyı dene bır ıstersen.
08 December 2010 11:20
Drummachine
oyunun dosyası falan bozuk olabılır mı ? baska yerden ındırmeyı dene bır ıstersen.

öyle yaptım 2 yerden indirdim farklı bugün deniyecem.. ama uyuz olduğum nokta var 56 mb lık oyun 4gb iniyor ya grinning smiley bunları paylaşanlar en azından sıkıştırsa grinning smiley hoş 4 gb 1 saat felem sürüyor çekmem göndere göre ama yinede aklım ermiyor grinning smiley
08 December 2010 17:42
Wii'ni disk formatı WBFS olduğu için böyle. Normal Fat formatında değil. Onun yerine bu oyunun wbfs versiyonu var ise onu indirebilirsin. Boyutu daha küçük olacaktır. Bu şekilde Fat veya NTFS diskten de rahatlıkla oynayabilirsin. Bu arada diskin Fat veya NTFS ise Hermes'i de dene derim. FAT erişimi Hermes'de daha iyi.
09 December 2010 00:37
tuzruhu
Wii'ni disk formatı WBFS olduğu için böyle. Normal Fat formatında değil. Onun yerine bu oyunun wbfs versiyonu var ise onu indirebilirsin. Boyutu daha küçük olacaktır. Bu şekilde Fat veya NTFS diskten de rahatlıkla oynayabilirsin. Bu arada diskin Fat veya NTFS ise Hermes'i de dene derim. FAT erişimi Hermes'de daha iyi.

diskim wbfs.. oyundan vazgeçtim pc ye kurdum grinning smiley
09 December 2010 02:40
hayırlısı olsun ozaman smiling smiley
31 August 2011 17:26
kardeşim ustu okumadım fazla anladığım cözümlenmediği ios222m-load kullanarak sorunu cözebilirsin

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 22
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!