Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Raving Rabbids Party Collection (PAL) - oyun seçiminden sonra wii menüsüne dönüyor

Gönderen stonegolem 
Raving Rabbids Party Collection (PAL) - oyun seçiminden sonra wii menüsüne dönüyor
12 November 2010 23:14
Merhabalar,

Double layer bir oyun olan Raving Rabbids Party Collection (PAL)'da bir sorun yaşıyorum. Oyun açıldıktan sonra içerdiği 3 ana oyun pakedi arasından seçim yaptığımız ekrana kadar her şey yolunda görünüyor ama oyun seçimi sonrasında ekran kısa bir süre kararım wii menüsüne geri dönüyor.

version: 4.3E
ios: 249 v20
cfg usb loader v60
(iso hali yaklaşık 8 GB olan oyun wbfs hard disk üzerinde diğer oyunların yanında bulunmakta.)

Internette yaptığım hummalı araştırmalar sonuc vermedi. Bu soruyu sorana rastladım ama cevap alanı göremedim. PAL versiyonu dün yayınlandığı için çok yeni olmasından kaynaklanan bir bilgi eksikliği de olabilir, benim atladığım çok temel bir hata da olabilir diyerekten burada sormaya karar verdim. Yardım edebilirseniz mutlu olurum.

Re: Raving Rabbids Party Collection (PAL) - oyun seçiminden sonra wii menüsüne dönüyor
13 November 2010 11:02
konuyu yanlis yere acmissin,bu oyunu cfg usbloader da oyun seciliyken 1 tusu ile ayarlara girip altdol secenegine ordan da istedigin bolum hangisi ise onu secip 2 ile kaydedip oynayabilirsin.

Re: Raving Rabbids Party Collection (PAL) - oyun seçiminden sonra wii menüsüne dönüyor
13 November 2010 11:33
Teşekkürler, şimdi denedim ve ilk iki oyun güzel bir şekilde çalıştı ama üçüncüsü çalışmadı nedense. Onu da menüdeki diğer ayarlarla oynayarak çalıştırabilirim sanırım.

1 kez düzenlendi. En son 13/11/2010 11:38 tarihinde stonegolem tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 77
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!