Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Metroid Other M cızırtı Sorunu

Gönderen MScene 
Metroid Other M cızırtı Sorunu
15 September 2010 17:49
Arkadaşlar Metroid Other M bende sorunsuz olarak çalışırken kuzenime yaptığım softmod da çalışmıyor,subtitle fln seçtikten sonra dıttt sesi ile karşı karşıya kalıyoruz.(USBLOADERGX ile)

Sorunun şu olabileceğini düşünüyorum ona kurarken buradaki softmod asistanı ile kurdum ve bendeki başka bir softmod rehberine dayalı olarak yapmıştım CIOS38rev14 yüklemiştim,bununla alakalı olabilir mi?Tek fark olarak bu aklıma geliyor çünkü 2 makine arasında.

Bu Rev20 vesaire aslen ne işe yarıyor tam olarak bilgi verebilir misiniz?
Ciosx rev 20 sayfasında offline yukleme için yardım istedim,ona da rev 20 güncel olanı yükleyeceğim,umarım çözülür.

Bende Rev14 üzerine rev20 kursam sorun olurmu?

Teşekkürler

1 kez düzenlendi. En son 15/09/2010 17:52 tarihinde MScene tarafından düzenlenmiştir.

Re: Metroid Other M cızırtı Sorunu
16 September 2010 09:16
CIOS38Rev14 çok eski bir CIOS revizyonu.

Güncellersen sorunun büyük ihtimal çözülecek.

Rev14 üzerine Rev20 kursan bir sorun olmaz.
16 September 2010 09:55
tuzruhu
CIOS38Rev14 çok eski bir CIOS revizyonu.

Güncellersen sorunun büyük ihtimal çözülecek.

Rev14 üzerine Rev20 kursan bir sorun olmaz.
bendeki sorunsuz çalışıyor zaten ama yinede güncelleyeceğim,benim sorunum şu,kuzene bu rev14 fln yüklememiştim buradaki softmod asistanını kullandım sadece onda çalıştırmıyor oyunu,sitedeki softmod asistanını kullanınca da bu rev20 ayrıca yüklemeye gerek var mı acaba?yoksa gereken herşey softmod asistanında var mı?

Birde neden olabilir bu oyundaki cızırtı(oyun menüsü açılıyor subtitle seçtikten sonra dıtt sesi )
16 September 2010 10:30
Oyun için hermes cios kullan... o da olmuyorsa elindeki oyun dump'ı mantar olabilir...

ps: r14'ün dual layer desteği düzgün olmadığı için r14'de düzgün çalışmayabilir oyun.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 16/09/2010 10:31 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
16 September 2010 12:51
Ben ilk forumdaki 4.2 Hack rehberindeki CIOS rev14'ü kullanıyorum ve hala taş gibi çalışıyor, banamasın demedi hiçbir oyunda. grinning smiley

Tabi ayrıyetten birkaç oyun için HERMES CIOS falanda kurdum arada. smiling smiley
16 September 2010 12:57
Sağolun arkadaşlar başarıyla rev20 yükledim sorunu çözdüm,yalnız şimdi şöyle bir sorun varmış,onun makineyi amerikadan getirmiştim,Ntsc u 4.2,benim oyun arşivinden yararlanıyor tabiki grinning smiley
Benim oyun arşvinde sorunsuz çalışan oyunlar ve başarıyla ana menüye dönebildiğim oyunlarda onun ana menüye dönerken mavi ekranda takılıp kalıyor,buradaki softmod asistanıyla yapmıştım onun makineyi,örnek olarak vermek gerekirse

red steel,madworld,ve birkaç oyunda bu hatayı gördüm

karışıklığı önlemek için:sorun olan makinenin versiyonu :
4.2U
softmod asistanı ile yapıldı
rev20 yüklendi(base 56)
ana menüye dönerken madworld ve red steel de mavi ekranda takılıyor(settingsten kurcaladım usbloader gx in ama sonuç aynı değişen olmadı)

teşekkürler
18 September 2010 20:09
Cfg usb loader denedin mi. En stabil calisan o cunku.
22 February 2011 15:37
bende oyun ekranı açılıyor 2 ye basıyom devam diyom dil seçimine 1 dedikten sonra cızırtı oluyor hangi isoyu kullanmalı

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 67
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!