Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Prince of Persia, ekran siyah-beyaz

Gönderen uygar95 
Prince of Persia, ekran siyah-beyaz
01 September 2010 19:00
öncelikle herkese merhaba,

şimdi ben torrentle prince of persia rival sands ve zelda yı indirdim ancak yanlışlıkla ntsc olarak indirmişim. Oyunu açarken loader dan videoyu pal yapıp oyunu açınca ekran siyah oluyo ve wii takılıyo wiimote un üzerindeki ışıklar falan sönüyo. ancak ntsc olarak oynayınca problem olmuyor, sadece siyah beyaz oluyor. Bunu düzeltmein bir yolu var mı ?

bir de Red Steel 2 ile bir problemim var. oyunu açına karşıma "An error has occurred please press the eject button and remove the disk. turn the wii console off and refer to the manual" şeklinde bir hata geliyor. araştırdım ve hermes ciosuyla düzeltilebilirmiş sanırım. forumdan bir rar arşivi indirdim cIOS223-v4 ve cIOS222-v4.wad isimli iki dosya çıktı şimdi bunları wad manager den yüklemeyi biliyorum ama hangisini yüklemem doğru olur. Kesin işe yararlar mı?
Softmodu nasıl yaptığıma geliyim

bu siteden bakarak bütün adımları uyguladım :
[www.wiihacks.com]

sistem menüm 4.1e

şimdi den teşekkür ederim

Re: Prince of Persia, ekran siyah-beyaz
02 September 2010 06:27
Oyunları oynamak için hangi loader'ı yada hangi yöntemi kullandığını söylememişsin. Red Steel 2'deki problem usb loader kullanmadığına işaret ediyor gerçi ama netleştirirsen sorularına cevap verelim.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
02 September 2010 11:43
loader olarak cfg usb loader ve usb loader gx i kullanıyorum yine aynı sorun, red steel 2'de girerken videoları izliyorum daha sonra bu hatayı veriyor.
02 September 2010 12:56
Red Steel 2 için olan alt-dol olayını yaptın mı? (sabit konusu var bu forum altında)

Alt-dol olayı ile alakalı değilse muhtemelen elindeki kopya düzgün bir kopya değil.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
02 September 2010 13:24
hermesi yükledim yine aynıt hata sanırım dediğin gibi oyunda bir problem var peki princeof persia için yapılabilecek bir şey var mı sanırım tek yapabileceğim şey ntsc indirmemek grinning smiley
03 September 2010 12:24
Video mod'u force pal 50 ile denedin mi TV desteklemiyorsa bazen bu hile düzeltebiliyor. Bende NTSC - PAL farketmiyor her türlü.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 47
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!