Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Guitar Hero ve benzeri Müzik oyunları

Gönderen WiiCrazy 
Re: Guitar Hero ve benzeri Müzik oyunları
20 November 2011 11:17
piyasada guitar hero, rock band vs. sayısı oyun var. Bunların çoğunu destekleyen gitar hangisidir? link verebilecek olan var mı?

21 November 2011 20:09
@freakme kardeş ben gittigidiyordan 90 TL ye Tasco Cowboy gitar aldım hem kontorland ve benzeri gitarlara göre gayet sağlam ve kullanışlı hemde fiatı gayet orta derece. şimdi ki fiyatları nedir tam olarak bilemiyorum yine de pek oynama olmamıştır. ps2 - ps3 - pc - wii destekli ayrıca.

1 kez düzenlendi. En son 21/11/2011 20:50 tarihinde cliwe tarafından düzenlenmiştir.
21 November 2011 20:49
@dedezade kardeşim senin anlattıklarını yaptım. USB'yi fat32 formatladım. sonra wiibackupmanager kurdum videoda anlatmış olduğun gibi drive1 oyunun olduğu yeri gösterdim drive2 usb'yi gösterdim. transfer işlemi yaptım. ardından usb yi wii ye taktım cfg yi açtım önce bi bulunamadı gibilerinden bi hata geldi A ya bastım orda seçenekler çıktı ilk sırada fat32 vs.vs. vardı tıkladım oyunumu gördü fakat oyunu açarken yine bu hata önüme geldi ve öylece kalakaldı :

IOS(222) mload ..[FAT].
Base: IOS38 mload v4 ..

Artık satıcam şu aleti gına geldi sad smiley
23 November 2011 14:05
cliwe
@freakme kardeş ben gittigidiyordan 90 TL ye Tasco Cowboy gitar aldım hem kontorland ve benzeri gitarlara göre gayet sağlam ve kullanışlı hemde fiatı gayet orta derece. şimdi ki fiyatları nedir tam olarak bilemiyorum yine de pek oynama olmamıştır. ps2 - ps3 - pc - wii destekli ayrıca.

serinin çoğu oyununu destekliyor mu peki? Bu arada teşekkür ederim.
23 November 2011 23:15
@freakme işin gerçeği ben bi guitar hero : world tour çalıştırabildim bu wii denen lanet alette smiling smiley ki aletin usb'ye taktığın kısmında band hero ve gh yi çalıştırdığı yazmakta kardeş. ha bi de gh 3 oynadım onu da pc ye bağlayıp oynadım. bence sürüm farkı olmaz diğer oyunlarda da.
24 November 2011 16:21
Gitar, mikrofon, davul kıl tüy gibi aksesuarlı oyunların çalışması için sisteminize Hermes CIOS V5 yüklemeniz gerekiyor. Ayrıca bu tür oyunlar 222 ile değil 224 ile çalışıyor (yanlış hatırlamıyor isem)
25 November 2011 01:30
haydaaa v4 diyodunuz ok dedik wbfs olmaz fat32 dendi ona da ok. 222 yazılmış e tamam. şimdi de v5 224 grinning smiley ben wii yi satıom arkadaş adam akıllı bişi oynadıysam arap olayım. resmen eziyet çektim grinning smiley psp oynamaya devam smiling smiley
25 November 2011 10:05
cliwe

@cliwe gittigidiyor'da 63 lira tasco şu an ama satıcıya sordum, wii'de fazla oyun desteklemiyor dedi. Belki de bilmiyordur. Sen tavsiye edersen alacağım smiling smiley
Bu arada linjk şu: seninkiyle aynı gitar değil mi acaba: [urun.gittigidiyor.com]

2 kez düzenlendi. En son 25/11/2011 10:06 tarihinde freakme tarafından düzenlenmiştir.
25 November 2011 15:09
cliwe
haydaaa v4 diyodunuz ok dedik wbfs olmaz fat32 dendi ona da ok. 222 yazılmış e tamam. şimdi de v5 224 grinning smiley ben wii yi satıom arkadaş adam akıllı bişi oynadıysam arap olayım. resmen eziyet çektim grinning smiley psp oynamaya devam smiling smiley

Dikkatli okumamışsın galiba. Hermes V5 bu tür aparatlar için piyasadaki en iyi CIOS'tur. Ha diğer oyunlar için Waninkoko CIOS kullanırsın, Gitar Hero gibi oyunlar içinse sadece Hermes CIOS kullanırsın o kadar dert edilecek birşey değil ki.
28 November 2011 21:29
@freakme kardeş benim ki düz tasco değil tasco cowboy. bu gitar ile aynı değil benim ki. kutunun üstünde band hero ve guitar hero diyor ama yine de kesin birşey diyemicem bu konu da kardeş. hatta bak
bu link de çok iyi yorumlar olduğunu hiç kötü bi yorum almadığını söylemekteler : [forum.donanimhaber.com]
bir de ürünler için burayı incele kardeş : [www.eglencedunyasi.org]

@tuzruhu kardeş ben v5 yapsam wbfs ile rahatça açabilecek miyim yani bu oyunu ?
29 November 2011 07:49
V5'i yükle, oyunu çalıştırıken IOS olarak yüklediğin Hermes IOS'u seç.
16 January 2012 11:18
license by nintendo Bu hata geliyor nasıl düzeltebilirim ?
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 20
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!