Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Red Steel

Gönderen WiiCrazy 
Red Steel
19 July 2010 13:08
Red Steel
1. Configurable Usb Loader (cfg) açılır.
2. Oyunun üstüne gelinir
3. 1 tuşuna basılıp, oyun ayarlarına girilir...
4. Alt dol yazan kısımdan oyundaki alt-dol seçilir
5. 2 tuşuna basılıp ayarlar kaydedilir.
6. Oyun başlatılır ve bundan sonra problem olmadan oynanır.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

Re: Red Steel
06 October 2010 17:15
DVD'ye yazdığım oyunda deneni yaptım,NeoGamma'dan altern dol'u disc olarak ayarladım. Sonuç yok üstad. Ne yapacağım?
06 October 2010 19:12
Hiç kullanmadım ama bazen de diskin kullanacağı ios'u 249 yapıp öyle yazıyorlar... Bu da bir çözüm... IOS 249 patcher falan diye arat...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
06 October 2010 19:15
WiiCrazy
Hiç kullanmadım ama bazen de diskin kullanacağı ios'u 249 yapıp öyle yazıyorlar... Bu da bir çözüm... IOS 249 patcher falan diye arat...
Ustam affet ama tam anlamadım. Neyi patchlayacağız,NeoGamma'yı mı oyunu mu/ve neden?
07 October 2010 18:22
Diskin (iso) kullandığı ios'u yamayacaksın... Bunu yapmak için aşağıdaki programı kullanacaksın.
[filetrip.net]

Bu alt-dol isteyen oyunların bir kısmı ios reload ettiği için ve cios'un bazen buna engel olamamasından dolayı bu oyunları alt-dol'lar ile açmak zorunda kalıyoruz.

Daha önce de yazdığım gibi, cios rev20 ya da 21'de (henüz yayınlanmadı) waninkoko iddia ediyor bilemiyorum diskten çalıştırılan oyunlar için ios reload önlenmiş...

Oyunu cios ile dvd'den hiç denemediğim için çalışacağından %100 emin değilim bu arada.

07 October 2010 19:30
Saol ustam,dediğini yapıp tekrar deneyeyim ama bir yararı olacağını zannetmiyorum,ziraa zaten cios versiyonum rev20 ve oyunu çoktan alt-dol kullanarak açmayı denedim,sonuç vermedi sad smiley
07 October 2010 20:36
@WiiCrazy usta son dakika edit geçiyorum: Kullanılacak Ios olarak 249'u seçtim fakat programın Readme dosyasında 30 çoğu oyun için uygundur demiş. 249'mu iyidir 30 mu?
Edit sebebi: 259 diye ios mu olur la?

1 kez düzenlendi. En son 08/10/2010 14:47 tarihinde djbaha tarafından düzenlenmiştir.
07 October 2010 22:05
djbaha
@WiiCrazy usta son dakika edit geçiyorum: Kullanılacak Ios olarak 259'u seçtim fakat programın Readme dosyasında 30 çoğu oyun için uygundur demiş. 259'mu iyidir 30 mu?

259 diye bir şey yok... Oyunu açarken cios olarak 249'u kullandığın için 249 yapacaksın...

Ha 259 diye bir ios/cios olamaz neden dersen en fazla 255'e kadar... 2^8-1

08 October 2010 12:07
Anladim smiling smiley Oyunu 249 olarak patchladim bakalim calisacak mi smiling smiley
Edit: Hatamı daha yeni anladım üstad,kafam başka yerde 259 diyip duruyorum grinning smiley

2 kez düzenlendi. En son 08/10/2010 14:46 tarihinde djbaha tarafından düzenlenmiştir.
28 November 2010 13:57
selam
benim derdim red steel 2 de bir kaç bölüm geçiyo yiğenim kamyonun üstünde falan
sonra ara video giriyo ve disk reading deyip siyah ekranda kalıyo

usb loader son günçellenmiş hali var.

hawk2 yi açamamıstık burda bi başlıkta söylenen şekilde güncelledim.

teşekkürler
28 November 2010 14:15
@homer,oyunda sorun olduğunu düşünüyorum. Kotasız internetin varsa oyunu tekrar indirmeyi deneyebilirsin. IOS sorunu olsa zaten oyunu hiç açmaz,başta hata verirdi.

29 November 2010 11:02
teşekkürler
kota varda nedense 512 düşmüyoindirmeye devam

tekrar indirelim sğl grinning smiley

1 kez düzenlendi. En son 29/11/2010 11:03 tarihinde homer tarafından düzenlenmiştir.
03 December 2010 20:14
evet doğruymus yenisini indirdim düzeldi

teşekkürler
Re: Red Steel 2
06 December 2010 12:24
WiiCrazy
Red Steel
1. Configurable Usb Loader (cfg) açılır.
2. Oyunun üstüne gelinir
3. 1 tuşuna basılıp, oyun ayarlarına girilir...
4. Alt dol yazan kısımdan oyundaki alt-dol seçilir
5. 2 tuşuna basılıp ayarlar kaydedilir.
6. Oyun başlatılır ve bundan sonra problem olmadan oynanır.
Ustad dediklerinin hepsini yaptim ama olmadi ba$ka bi çare yok mu
$imdiden t$kler
06 December 2010 13:03
Hata nedir?

(Bu arada Red Steel 2'den bahsediyoruz değil mi? M+ olmadan çalışmaz.
Re: Red Steel 2
06 December 2010 13:26
Alt- dol olayını yaptıgında acılması gerekır yau eger motion plus ın varsa. Wiiscrabber ile denedin mi peki alt-dol olusturmayı ? ben öyle yapmıştım şahsen. Wiiscrabber ile olusturdugun dol dosyasını RD2X41.dol olarak kaydedip denersen olabilir diye dusunuyorum.
06 December 2010 17:25
Burada Red Steel 2'den ziyade Red Steel yani oyunun ilk versiyonu anlatılıyor.

06 December 2010 18:18
Red Steel 1 de problem var mı ki hiç farkında değilim oynadım gitti.
07 December 2010 16:20
tuzruhu
Hata nedir?

(Bu arada Red Steel 2'den bahsediyoruz değil mi? M+ olmadan çalışmaz.
confused smiley Slm ustadim sorun red steel2 hiç açilmiyor ye$il oluyor ekran daha sonra wii'nin ana sayfasi açiliyor,bi de bu wii+ ile ilgisi var mi, sanirim wii+ açildiktan sonra lazim ,benim wii de wiiflow ve neogamme ikisi de var.Buna gore ustad ne yapmam lazim,t$kler
07 December 2010 16:30
Eğer Red Steel 2 ise , forumda Sports Resort için alt-dol yapmak anlatılmıs, tek fark olarak dol dosyasının adını RD2X41 yapmak. Geri kalan herşey forumda mevcut zaten. Zaten 1 defa yapılan birşey.
07 December 2010 17:10
Red Steel 2 ile bu konunun alakası yok, M+ destekli oyunları çalıştırmak için öncelikle remote'a bir M+ aparatı takmanız gerekiyor. Daha sonra Wii Sports Resort oyununu çalıştırın, size önce M+ tanıtım ve kullanma videosunu gösterecek, 3 dk sürüyor izleyin daha sonra oyunda kendinize bir profil oluşturduktan sonra kapatın (oyun save yapacak), işlem bittikten sonra Red Steel 2 oyununu çalıştırabilirsiniz.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 38
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!