Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

hi wii

Gönderen um5037 
hi wii
10 September 2011 19:11
Herkese Merhaba;
ps3 mü sattım nintendo-wii aldım.(hala iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemiyorum) Bu forumda da güzel paylaşımlara ortak olurum umarım. Dün itibariyle siyah wii sport+resort sport oyunlarıyla wii mi aldım. Sonra biraz araştırdım ki wii aslında tek kol ve bu oyunlarla sınırlı bir dünya değilsmiling smiley İstanbul da yaşıyorum bir bankanın genel müdürlüğünde çalıışyorum. Tekrar merhaba.

1907

Re: hi wii
11 September 2011 09:11
her konsolda olduğu gibi wii de çoklu oynayınca zevkli. Eminim bir kaç hafta sürekli wii ps3 karşılaştırması yapacaksın kafanda,Görüntü kalitesine bakıp aldanmamanı tavsiye ederim. çünkü wii de bana göre görüntü kalitesiyle oyun zevki ters orantılı. wii sports olsun wii sports resort olsun wii play olsun veya wii fit plus olsun bunlar hep görüntü kalitesi düşük olup zevkli oyunlar. ha bende 170 e yakın oyun var en çok oynadıklarım bunlar diye söyledim.
vaktiyle bende bankada çalışmıştım, sana nacizane önerim ikramiyelerini wii nin aksesuarlarına yatır ve wii yi yalnız oynama smiling smiley
11 September 2011 14:52
frknksz
her konsolda olduğu gibi wii de çoklu oynayınca zevkli. Eminim bir kaç hafta sürekli wii ps3 karşılaştırması yapacaksın kafanda,Görüntü kalitesine bakıp aldanmamanı tavsiye ederim. çünkü wii de bana göre görüntü kalitesiyle oyun zevki ters orantılı. wii sports olsun wii sports resort olsun wii play olsun veya wii fit plus olsun bunlar hep görüntü kalitesi düşük olup zevkli oyunlar. ha bende 170 e yakın oyun var en çok oynadıklarım bunlar diye söyledim.
vaktiyle bende bankada çalışmıştım, sana nacizane önerim ikramiyelerini wii nin aksesuarlarına yatır ve wii yi yalnız oynama smiling smiley
o zaman sana geçmiş olsun bankadan kurtulmuşsunsmiling smiley Wii nin çok aksesuarı var dediğin gibi aldığımız maaşı yatırıcaz. 170 oyun iyiymiş ps3 kıyıp kırdırmamıştım ama wiinin resort daki grafikleri görünce kırdırmaya karar verdim açıkcası grafikler dediğin gibi berbat ama oynanış çok zevkli ps3 ün başında en fazla 1 saat otururdum bunda 1 saati çok rahat geçiriyorum.

1907
12 September 2011 17:19
tekrar söylüyorum oyunları yalnız oynama.. dışarıdan en salak görünen mario bile çoklu oynayınca mükemmel oluyor. umarım wii den pişman olmazsın, ilk aldığımda bir pişmanlık olmuştu bende
13 September 2011 14:30
sonuçta kimse zorla aldırmadı bana kendi tercihim. Ps 3 de görüntü wii de eğlence var. Mario serilerini çok oynamak istiyorum. Gerçi ben pes ve fifa hastasıyım ve wii de oyun grafikler çok düşük olacak sanırım. Neyse Mario için değer,spor oyunlarıyla da spor yapmış olurum.Alacak çok aparat var en önemli hd tv için kablo +2 joysitick +1 remote control

1907

3 kez düzenlendi. En son 13/09/2011 14:49 tarihinde um5037 tarafından düzenlenmiştir.
13 September 2011 15:16
Hayırlı olsun...
Bendede eskiden ps3 vardı şimdi wii var ve farkettimki wii ile daha cok zaman geciriyorum.benim icin en guzel tarafida bu konsolla babamin bile oyun oynamasi.özellikle 2 kisi masa tenisine basladigimizda saatlerce oynuyoruz.

Benim favori oyunum call of duty ve benzeri oyunlar oldugu icin grafigi ne kadar iyi olursa olsun wii yi degismem.oynanis sekli sebebiyle kendimi direk oyunda hissediyorum...

Bu arada 2. Remote ve nunchuk alirsan iyi olur

Sonra classic controller alirsin istersen(pes icin)
Benim gibi COD falan seviyorsan zapper alabilirsin( bu benimde alacaklarim listesinde )

Kısacası bence pişman olacağın bir durum yok.Softmodlayıp cd derdi olmadan paşa paşa oynarsın.oyuna verecegin parada aksesuara gider gül gibi geçinir gidersiniz smiling smiley

***Wii konsolu ellerinde ölen adam... RIP Wii...***
02 February 2012 19:51
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 26
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!