Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

selamın aleyküm agalar grinning smiley

Gönderen melikugur33 
selamın aleyküm agalar grinning smiley
25 September 2010 19:37
herkeze slm kısmetse yarın wii alıcam D&R den ama içimde hala biraz isteksizlik war bi kaç yerde yazılan kötü yorumlar yüzünden sad smiley ama ben çook istiyorum tabi öyle yorumlar okuyuncada hevesim kırılıyor ! sizden bir veya bir kaç cümle ile benim içimdeki eksiklikleri gidermenizi rica etcem grinning smileyDD bakalım kiminki tatmin ettirecek ?? ::::grinning smileyD

Re: selamın aleyküm agalar grinning smiley
25 September 2010 20:36
ben çook istiyorum demissin, istiyorsan alacaksin, orasini burasini kurcalamadan,cok istedigin bir seyi almak veya yapmak icin gucun varsa, keske dememek icin alicaksin
25 September 2010 22:38
haklısın confused smiley son zamanlarda keskelerden çok çektim zatii confused smiley
25 September 2010 23:44
gozunu kapayip alacaksin herkesin bir fikri vardir ama onemli olan senin kendi fikrin.

ne alirsan al bir yorum vardir olumlu yada olumsuz , wii de alsan ps3 te xbox ta.

onemli olan senin yorumun.istiyosan alirsin , etrafindakiler konusur durur , sen keyfine bakarsin.

26 September 2010 07:40
wiinin keyfi başka kim ne derse desin. ps3ün tadı da başka wiinin de eski atarilerin de smiling smiley
27 September 2010 11:25
Wii acayip keyifli bir sistem, bir süre sonra sıkılabilirsin tabii ki ama bu çok normal. İnsanoğlu zamanla herşeyden sıkılıyor zaten.

Hiç oynamamış veya sadece bir oyun için başına oturmuş adamın yorumuna da çok fazla itibar etmemek gerekiyor bence.
02 February 2012 20:15
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 36
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!