Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

s∃l∀ml∀r

Gönderen Ace 
Ace
s∃l∀ml∀r
21 September 2010 12:11
Wii delisi herkeze selamlar konsol ve anime fanıyım 4 konsol türüde evde hazır beklemekte ps3-ps2-ps1, xbox ve 360, wii, gc ve türevleri yani zaman öldürecek oyunum çok drinking smiley anime serilerinden one piece fanıyım bleach ise aizen fanı olduğum için izliyorum naruto ise şu sıralar sıkmaya başladı favori anime karakterlerim portgas d. ace, aizen ve gto onizuka şimdilik benden bu kadar.eye rolling smiley

คเzєภ קгєรเ๔єภt Ŧtฬ

Re: s∃l∀ml∀r
21 September 2010 12:53
Bu güzel ortama hoşgeldin dostum. İyi vakit geçireceğine hiç şüphe yok. winking smiley
21 September 2010 18:34
Fullmetal Alchemist hastası bi adamım ben de. Memnun oldum (:
21 September 2010 22:23
burda hasta cok ilacinizi burasi verir sanirim neyse hg smiling smiley
22 September 2010 12:16
One Piece en son 546'yı izlemiştim. Bende One Piece fanıyımdır grinning smiley

Bu arada hoşgeldin.

İnfaz edilmemişmiydi Ace? ha bir de Mangası animeden hızlı gidiyor, Sanji'nin durumu ne olacak? Okama olarak mı kalacak yoksa eski haline dönecek mi?
Ace
24 September 2010 01:19
Hoşbulduk şimdi nasıl desem evt Ace bir nevi r.i.p oldu Sanji okama olmıyacak bu farklı adalara düşmeleri zaten güçlenme adına yapıldı animede şuan mangaya göre söyliyecek olursam luffy abisinin ölümünden sonra tayfasına güçlenmeden geri dönmeyin diye mesaj yolladı bu yüzden herkez toplanmadan kendilerini geliştirmeye odaklandılar luffy ise haki gücü üstünde yoğunlaşıp ortalığı dapıtacak bir noktaya gelecek anlıyacağın anime bir nevi sona doğru gidiyor ama bu son en erken 4 yıl sonra olur gibi. drinking smiley

คเzєภ קгєรเ๔єภt Ŧtฬ
24 September 2010 15:04
546 bölüm anime öldürseniz izlemem grinning smiley 50 - 60 bölümü geçmeyen seriler izledim bu güne kadar hep. Tek istisna Pokemon. Sezon 13 hala devam.
16 April 2011 15:37
baya çocukça ama ben pokemonu 14 . sezon (japonca dahil) tümbölümlerini izledim haftada bir çıkıyor bölüm ne yapalım bağimlı olduk the finger smiley

.....................................................................................................................................................................................
cool smileyWİİ Yİ Wİİ YAPAN OYUNLARcool smiley

BEYAZ PAL 4.3 E /HOMEBREW CHANNEL 1.0.8/BOOTMİİ/PRİİLOADER v7 FİNAL/DARKWİİ BLUE TEMA/USB LOADER GX/
NEOGAMMA FİNAL/GAMECUBE BACKUP LOADER FİNAL/
02 February 2012 20:17
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 33
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!