Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Tanışma Bilgi alma vs.

Gönderen crylier 
Tanışma Bilgi alma vs.
20 July 2010 07:48
Forumun yeni Öyesi Olarak Öncelikle Hoşbulduk demek istiyorum.

Şu an bir wii sahibi değilim. Oynadığum tek nintendo konsolu o da arkadaşımındı smiling smiley Nintendo entertainment system Şu an PS3 Kullanıcısıyım. Fakat Bleach animesini bilenler bilir. Bu animenin oyunları wii de varmış. Wii almayı düşünüyorum. şimdi bir kaç soruyla hem tanışayım hem bilgi alayım istedim yardım ederseniz sevinirim.

Bleach Oyunu Hakkında bilgi almak isteriyorum. Mesela

GameCube
Bleach GC: Tasogare ni Mamieru Shinigami
Game cube oyununu wii de oynayabilir miyim ? Böyle bir geriye dönük destek var mı ?

Wii
Bleach: Shattered Blade
Bleach: Versus Crusade

Bu Oyunları Türkiyede bulabilmem mümkün mü ? Gittigidiyor a baktım bulamadım.

Soft mod yaptıktan sonra anladığım kadarıyla sd karta yüklenen oyunları oynayabiliyoruz ? Bu internetten indirdiğimiz bir wii oyunu sd karta atarak oynayabileceğimiz anlamına mı geliyor ?¿

Wii de Tüm zamanların en baba oyunu mario var hiç olmadı onu oynarım smiling smiley fakat wii - ps farkları neler sunduğu olanaklar neler ? Genelde offline oyun oynarım.

Wii almam konusunda ne diyorsunuz almalımıyım yoksa almamalımıyım hala kararsızım. tavsiyelerinize ihtiyacım var. Yukarıdaki cevaplarınız büyük ihtimalle kararsızlığımı ortadan kaldıracaktır.

Re: Tanışma Bilgi alma vs.
20 July 2010 08:05
Hoşgeldin,

Bahsettiğin oyunları oynamadım ama genelde animeden oyuna geçirilen eserlerin kalitesi oldukça düşük oluyor... Review sitelerine bakınca "Bleach: Shattered Blade" oyunu da pek iyi bir puan alamamış gözüküyor lakin diğeri "Versus Crusade" oldukça yüksek puanlar toplamış.

Softmod yaptıktan sonra sd/flashdisk/hdd gibi medyalara atarak bu oyunları oynaman mümkün.

Yalnız ben olsam sırf bleach yüzünden wii alıp almamaya karar vermezdim.

GC oyunlarını oynamaya gelince, orjinallerini her türlü oynarsın.. Yedeklerini oynayabilmek için ya eski sürücülü bir wii lazım (her oyunun çalışacağı garantisi yok, ayrıca audio streaming olayı da gc softmod'da mevcut değil)

Wii'nin sunduğu en büyük fark yaratıcı kontroller ha bir de belli oyunlardaki ucu grafiğe yaslanmamış eğlence ve kalite anlayışı...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Re: Tanışma Bilgi alma vs.
11 December 2010 10:07
Bleach oyunları var.Ayrıca en güzel animelerden Naruto'nun bir sürü oyunu var.Bende 5 tanesi var mesala smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 32
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!