Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

İkinci el wii konsollarınız alınır!

Gönderen Oscar Technoshop 
İkinci el wii konsollarınız alınır!
15 February 2010 23:07
Kulllanmaktan sıkıldığınız yada satıp baska bir ürün almak sebbei ile elden çıkartmak istediğiniz konsollarınızı alıyoruz

Oscar Technoshop 660 93 51 .

Nintendo wii+Playstation 2+Psp+Playstation3+Xbox360+ Teknik Servis ve Modifikasyon işlemleri Tüm konsol ve aksesuar Satışları Oscar Technoshop 0212 660 93 51 www.wiiTurkiye.com

Re: İkinci el wii konsollarınız alınır!
27 February 2010 22:20
Dilediğim fiyatı karşılarsanız en kısa zamanda alış veriş yaparız : [www.wiidewii.com]
02 March 2010 19:30
Dilediğiniz rakam bize uygunsa neden olmasın

1- wii nin sıfırı 550 600 tl arasında oynuyor içindeki çipe göre

2- ikinci elde fiyat yarıya düşüyor

3 aksesuarlar para etmıyor sembolik ücret biçilir

4 aksesuarlarda orıjınal lisanslı wii fit varsa oda yarı fıyatına alıyoruz.

saygılar...
12 March 2010 10:34
Kutusundan çıktığı an ürünü kullanmasanız bile ikinci ele düşer, çiziği dahi olmasa 15 TL'lik ürünü aldığınız fiyattan dünyanın hiç bir yerinde satamazsınız.

Örnek olarak alakasız bir ürün ama vereyim, sıfır araba aldınız, kontağı açmadınız, satmak istediniz, o ürünü sıfırı ile aynı fiyata satamazsınız. 5-10 bin TL daha ucuza satarsınız. İkinci el olmuştur çünkü. Bu işin kuralı böyle.

Biraz daha sakin olalım, birbirimizi kırmayalım.
14 March 2010 13:57
teşekkürler tuzruhu zaten ilana teklif vermek burda amac ilan sahibi işine yarıyorsa satar yaramıyorsa satmaz bu kuraldır.

dışardan bırı satısla alakası olmayan kendıne göre yorum yapma hakkıda tabiki vardır ama kötüleyerek ve ukalalık göstererek yprum yapma hakkını kimseye vermıyorum konuyla ilgiligörüşünü paylaştığın için teşekkür edderim.
14 March 2010 21:44
Oscar Technoshop bugun telefon ile aradım sağolsunlar çok ilgili ve bilgililer elimdeki wii ye güzel fiyar verdiler teşekkür ederim ama cip taktırmam konusunda beni yönlendirdiler çip takılsın diye yolluyorum ..... ilgi ve alakalarınız için çok teşekkürler
15 March 2010 12:21
rica ederim görüşleriniz için teşekkürler doğru bir karar verdik bencede sırf 2 adet orıjınal oyunla oynamak cihazdan soğutur seçenek şansısnız bollaşınca en ıyısını yaptınızı alıcaksınız saygılar.

1 kez düzenlendi. En son 21/03/2010 19:34 tarihinde Oscar Technoshop tarafından düzenlenmiştir.
21 March 2010 09:50
Oscar Technoshop
Dilediğiniz rakam bize uygunsa neden olmasın

1- wii nin sıfırı 550 600 tl arasında oynuyor içindeki çipe göre

2- ikinci elde fiyat yarıya düşüyor

3 aksesuarlar para etmıyor sembolik ücret biçilir

4 aksesuarlarda orıjınal lisanslı wii fit varsa oda yarı fıyatına alıyoruz.

saygılar...
ikinci elde ürünün temizliğine göre fiyat biçilir yani sizin dediğiniz gibi yarı yarıya düşmez yani bu bir.
aksesuarlar para eder para etmez ise sizden 5 TL ye bir zapper alabilirim buda iki
Birazcık da bu düşünceleri yazarken son kullanıcılarında durumlarını düşünürseniz daha anlamlı olur...
21 March 2010 12:00
Olur ay sonu gelir dükkan kirasını sigortaları eleman maaşlarını verirsen gel al 5 tl ye hocam .

Ticaret zapper ile wii oynamaya benzemez .

ikinci el ürüne satan kişi bir esnaf deilse fatura kesmıyor.

Bir sorun cıktıgında yardımcı da olmuyor tamamen urunu alan yanı ben kefil oluyorum her soruna

ayrıca bu benım ilanım teklifi veririm isteyen satar isteyen satmaz seninle ne ilgisi var bu gereksis yorumlarını yazıyorsun.

ben temiz ürün pis ürün çizik ürün demedim ilanımda ikinci el ürünleri yarı fiyatına alıyorum dedim zapper bende 25 tl ise 12,5 e alıyorum benım teklifim bu eğerki sen daha yuksek fıyata almak istiyorsan yazarsın ben 15 verıyorum zapper a 450 veriyorum wii ye dersin .

Lütfen Boş msj kalabalıgını konu dışı sohbet bölümünde yap.
21 March 2010 17:28
Sayın Oscar,

Burada alakasız içeriğin kontrolü sizin insiyatifinizde. Sonuçta açmış olduğunuz dükkan bölümlerinde mod yetkiniz var. Konu açabilir, silebilir editleyebilirsiniz.

Alakasız konuları uygun bölümlerde konuşalım.

İlan bölümleri adı üstünde ticaret amacı ile açılmış bölümlerdir ve sohbet veya tartışmaya açık değildir.

Birbirimizi kırmayalım lütfen.

İkinci el bölümünde yapılan teklifleri beğenip beğenmemek kişinin insiyatifinde olup bunu yukarıdaki mesajlarla bildirmek yakışık almayan bir yöntemdir. Bu tür mesajlardan kaçınıp sadece beğenip beğenmediğinizi veya kabul ettiğinizi belirtmeniz yeterli.

Tekrarı halinde mesajlar silinecektir.
03 July 2010 01:15
Sürekli ilan formatı buraya pek uymuyor sanırım, kurallar metnini de buna göre değiştireceğim. Konuyu bu yüzden kapatıyorum.
@Oscar Technoshop : Dükkanın altında bu ilanı verebilirsin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz, konu kapalı olduğu için mesaj gönderemezsiniz.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 47
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!