Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Alınık Lego Indiana Jones orjinal oyunuconfused smiley

Gönderen talha38 
Alınık Lego Indiana Jones orjinal oyunuconfused smiley
13 August 2010 00:02
bulamıyacağımı bilmeme rağmen yinede bi yazayım dedim belki hack için alıpta satacak biri vardır.kira da olur grinning smiley

Re: Alınık Lego Indiana Jones orjinal oyunuconfused smiley
13 August 2010 08:06
selam. söylediğin oyunu bulurum ama sanırım sen acil istiyorsun. eğer öyle değilse bi 10 güne elimde olur sana yollayabilirim.

Saygılar..
13 August 2010 21:34
eline geçince bana haber verirsin hala bulamadıysam (ki bulabileceğimi zannetmiorum) alırım senden.
bide siz cd satışı falan mı yapıosunuz?
17 September 2010 09:52
[urun.gittigidiyor.com]

burda var belki ilgini çeker.
17 September 2010 23:09
wii açmam için gerekli tornavidayı nerden temin edebilirim bilgisi olan varmı acaba???
17 September 2010 23:20
[www.dealextreme.com]

7 gün bunu bekleyemem dersen, sirkecide doğubank'a yakın bir yerde cep telefonu parçaları falan satan bir yer vardı büyükçe orada bulma ihtimalin var.. Yine tahtakalede alakalı dükkanlarda bulunan 20-25 (edit: 31 imiş mesela benim aldığım) uca sahip tornavida seti falan bulabilirsen onların içinden de bir tane falan çıkıyor... Esnaf bilmez ama aradığın tornavida threewing tornavida... üç kanatlı tornavida falan dersin.. en iyisi bu dediğim setleri bulup kendin incelemen.

Ben bu şekilde bulmuştum, sarı bir altı bulunan, üstünde iç içe iki daire şeklinde uçları sıralanmış bir tornavida setiydi aldığım.

Hatta şimdi web'de aratınca GG'de buldum : [urun.gittigidiyor.com]

Bu tabii dx'tekine göre epey tuzlu gelir...

edit: Hırdavattır, koçtaşta bulurum falan dersen yanılırsın, vakit kaybı olur smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

2 kez düzenlendi. En son 17/09/2010 23:23 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
17 September 2010 23:29
ya aslında dealextremeden siparişi verdim ama tracking number almayı unuttugum için adi posta ile yavaaş yavaş geliomuş ve ne zaman gelecei belli olmaz dedilerconfused smiley
bende beklememek için bidaha almayı düşünüorum.acaba doğubank veya tahtakalede ne kadara bulabilirim acabaconfused smiley
18 September 2010 08:57
Bulabilirsen 5-10 tl eder en fazla bir tornavida... gerçi o kadarı bile fazla... ama dediğim gibi bulabilirsen... kolay bulunabilir bir şey değil. dx'ten takip olayı sipariş tutarına bakılarak otomatik ekleniyor, sen manuel de ekleyebiliyorsun ama tutar düşükse.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
20 September 2010 07:51
Karaköy'de al nalburiye vardır, oranın en büyük nalburlarından biri. Ben böyle birşeye ihtiyacım olduğunda genelde oraya bir sorarım.

Sitesi de var;
[www.sanalisveris.com] ( iletişim sayfasını gönderiyorum çünkü siteden bulamayabilirsin, telefon açıp sormak en güzeli)
24 September 2010 19:17
WiiCrazy
Ben bu şekilde bulmuştum, sarı bir altı bulunan, üstünde iç içe iki daire şeklinde uçları sıralanmış bir tornavida setiydi aldığım.

Hatta şimdi web'de aratınca GG'de buldum : [urun.gittigidiyor.com]

Bu tabii dx'tekine göre epey tuzlu gelir...

edit: Hırdavattır, koçtaşta bulurum falan dersen yanılırsın, vakit kaybı olur smiling smiley
WiiCrazy'nin bu linkini verdiği tornavida şu anda (24 Eylül'de indirime başladı) DiaSa'larda 6.95'ten satılıyor. En azından kargo parası vs... vermezsiniz, ayrıca baktınız ucu olmadı iade edebileceğiniz bir yer olur smiling smiley

Ben bir tane alacağım yarın inşaallah.
24 September 2010 19:21
DiABOLiCAL
WiiCrazy'nin bu linkini verdiği tornavida şu anda (24 Eylül'de indirime başladı) DiaSa'larda 6.95'ten satılıyor. En azından kargo parası vs... vermezsiniz, ayrıca baktınız ucu olmadı iade edebileceğiniz bir yer olur smiling smiley

Hocam dikkatli bak sete yalnız ha, kolay seçilmiyor bu threewing... Ayrıca söylemeyi unutmuşum, bu setle gelen threewing dx'in sattığı kadar rahat kullanılmıyor. Beri yandan cep telefonu, ıvır zıvır pek çok şeyi açmak için uç içerdiğinden söylediğin fiyata yine de alınır, fiyat düşeş kare imiş smiling smiley

24 September 2010 19:25
WiiCrazy
DiABOLiCAL

Hocam dikkatli bak sete yalnız ha, kolay seçilmiyor bu threewing... Ayrıca söylemeyi unutmuşum, bu setle gelen threewing dx'in sattığı kadar rahat kullanılmıyor. Beri yandan cep telefonu, ıvır zıvır pek çok şeyi açmak için uç içerdiğinden söylediğin fiyata yine de alınır, fiyat düşeş kare imiş smiling smiley
Hocam benim internet bir yavaşladı mesajı atarken, editleyemeden sen mesaj atmışsın. Şunları da ekleyecektim. Acayip güzeller, içim gidiyor baktıkça. Evde tornavida setim var ama hassas tornavida setlerim çok dandik, bunlardan alasım geliyor. İçlerinde threewing'de olabilir;

Ben daha önce şu seti almaya niyetlenmiştim. Bu sette var ise alınması mantıklı olabilir çünkü ucu uzundur (bir de ekstra aparatı var). Yarın öbür gün başka bir elektronik cihaz sökerken lazım olabilir.
[www.koctas.com.tr]

Bu sette threewing denen ucu içeriyorsa güzel bir sete benziyor. Bunun da uzatması var ve ince ve kalın olmak üzere çeşitli uçları var.
[www.koctas.com.tr]

Özellikle şu set çok güzel duruyor, eğer lazım olan uçlar varsa alınıp evladiyelik kullanılabilir. Bazı markalar sert sıkılmış bir vidaya denk geldiğinde kırılıp elinizde kalabilir ama bunun öyle olacağını sanmıyorum. Bunun da uzatması var. Hemide Black & Decker grinning smiley
[www.koctas.com.tr]
24 September 2010 19:31
Bu linkini verdiğin setlere benzeyenlere ben koçtaşta fellik fellik bakmıştım hiç biri de threewing içermiyordu.. Internetten değil de doğrudan mağazasında bakmak lazım... kutularının üstünde zaten uçları simgesel olarak belirtiliyor bunların.

Bu arada muhtemelen mesaj atarkenki yavaşlık senin internet bağlantından ziyade siteden olabilir... bir restart zamanı gelmiş gözüküyor.

24 September 2010 19:48
WiiCrazy
Bu linkini verdiğin setlere benzeyenlere ben koçtaşta fellik fellik bakmıştım hiç biri de threewing içermiyordu.. Internetten değil de doğrudan mağazasında bakmak lazım... kutularının üstünde zaten uçları simgesel olarak belirtiliyor bunların.

Bu arada muhtemelen mesaj atarkenki yavaşlık senin internet bağlantından ziyade siteden olabilir... bir restart zamanı gelmiş gözüküyor.
Haklısın, o zaman ben threewing falan aramıyordum. Eve tadilat yaptırırken koçtaş'a gitmiştik, tornavida görünce dayanamayıp bakmıştım smiling smiley zaten 1-2 dakika geçmeden de hanım çağırınca uzaklaştım oradan grinning smiley

Bu arada yavaşlık işyerindeyken de vardı, arada şirket hattı sapıtıyor ondan sanrım ama sanırım evet siteden çünkü 3G adsl'den bile hızlı normalde.
24 September 2010 19:54
Gezerken problem olmuyor da post atınca oluyor nedense, apache'yi restart edince düzeliyor... kullanacağı memory'i biraz azalttım, bakalım böyle ne kadar gidecek.

25 September 2010 03:29
DiABOLiCAL
WiiCrazy
DiABOLiCAL

Hocam benim internet bir yavaşladı mesajı atarken, editleyemeden sen mesaj atmışsın. Şunları da ekleyecektim. Acayip güzeller, içim gidiyor baktıkça. Evde tornavida setim var ama hassas tornavida setlerim çok dandik, bunlardan alasım geliyor. İçlerinde threewing'de olabilir;

Ben daha önce şu seti almaya niyetlenmiştim. Bu sette var ise alınması mantıklı olabilir çünkü ucu uzundur (bir de ekstra aparatı var). Yarın öbür gün başka bir elektronik cihaz sökerken lazım olabilir.
[www.koctas.com.tr]

Bu sette threewing denen ucu içeriyorsa güzel bir sete benziyor. Bunun da uzatması var ve ince ve kalın olmak üzere çeşitli uçları var.
[www.koctas.com.tr]

Özellikle şu set çok güzel duruyor, eğer lazım olan uçlar varsa alınıp evladiyelik kullanılabilir. Bazı markalar sert sıkılmış bir vidaya denk geldiğinde kırılıp elinizde kalabilir ama bunun öyle olacağını sanmıyorum. Bunun da uzatması var. Hemide Black & Decker grinning smiley
[www.koctas.com.tr]

koçtaşta görevli arkadaşla tüm setleri inceledik ama threewing yoktu...
geçen gün karaköyden aldım dün dx ten siparişim gelmiş:p
arayınca bulunmuyo bulunca hepsi bir gelio...
bu arada chip takmayı başardım ve 3 gündür aralıksız wii oynuorum grinning smileygrinning smileygrinning smiley
ha bide artık lego oyununa ihtiyacım kalmadıgı için konuyu kapatmamız falan gerekio mu?
26 September 2010 20:11
Her ne kadar konuda tartışılmaya müsait içerik kalsa da artık başlıktan sapacağı için konuyu kapatıp arşive taşıyorum.

Üzgünüz, konu kapalı olduğu için mesaj gönderemezsiniz.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 73
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!