Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

[Alinik] 2 adet motionplus ve component kablo

Gönderen beterbocek 
[Alinik] 2 adet motionplus ve component kablo
20 July 2010 09:17
Arkadaslar 2 gün önce faturali garantili wii fit li 2 remote ve 2 nunchuck lu 2. El bir wii aldım suanda da eksiklerimi tamamlama derdindeyim..

Öncelikle sporttaki tenis ve boks beni hayal kırıklığına uğrattı.. Resorttaki masa tenisini daha önce oynamıştım motionplus co farkettiriyormus o nedenle kesinlikle 2 motionplus alacağım ayrıca LCD de oynadigmdan component kablonun da ise yaradığını okudum bir de component kablo alacağım...

Bekli fps leri beğenirsem 2 zapper da almayı dusunuyorum...

Şimdi bana orjinal motionplus lazım 2. El olur sıfır olur farketmez uygun fiyatli olarak nereden bulabilirim.. Tahtakalede Ata teknoloji merkezi diye biryerde orjinal olarak 38 tl nakit buldum ama stokta yok sanırım... Başka bildiginiz nereler var Yada satmayı düşünen varsa orjinal olarak da alabilirim.. 2-3 tane oyun yükledim bugün de softmode yapacagım inşallah...

Re: [Alinik] 2 adet motionplus ve component kablo
26 July 2010 00:00
Arkadaslar motionpluslari söylediğim yerden, güzel bir fiyata aldım Komponent kablo arayışlarım devam ediyor heryer 20 istiyor biraz daha ucuza bulma niyetindeyim ...
Re: [Alinik] 2 adet motionplus ve component kablo
26 July 2010 06:03
beterbocek
Arkadaslar motionpluslari söylediğim yerden, güzel bir fiyata aldım Komponent kablo arayışlarım devam ediyor heryer 20 istiyor biraz daha ucuza bulma niyetindeyim ...
ucuz ararken dikkat et kaliteden ödün verme çünkü kablo işi biraz pis bir iş. Ben HDMI kablo aldım bir ara, 10 TL'den almıştım, 1080P'ye çıkınca ara sıra yatay kırmızı çizgiler çıkıyordu ekranda, demekki o kadar datayı kaldırmıyordu. Neyse sonra 2 TL daha pahalı olan kabloyu aldım ve olay çözüldü.

Gerçi zaten Wii'nin verebildiği çözünürlük 480p'nin üzerine çıkmıyor, kablo çok farketmeyecektir diye düşünüyorum ama component kablo ile kötü deneyim yaşayan birileri olduğunu hatırlıyorum.
Üzgünüz bu foruma mesaj gönderme yetkiniz yok.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 64
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!