Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Satılık gibi

Gönderen FIR_Lama 
Satılık gibi
17 July 2010 12:24
merhaba,
aslında satsam mı satmasam mı karar veremiyorum ama piyasayı bilenler bir fiyat verebilir... hem belki bir alıcının teklifi hoşuma gider satarım diye bir ilan açiym dedim...

set halinde satmayı düşündüğüm:
Beyaz, eski boardlu wii (seri no: LEH133620175) türkiyeden garantili alınma
Orjinal Remote + Nunchuk + Motion Plus
Orjinal Gamecube gamepad'i
Orjinal Guitar Hero 3 gitarı
Orjinal Wiizapper
2 adet tabanca aparatı
Çakma(Wü marka) Remote
çakma nunchuk(sağlam değil, bazen sürekli sola gidiyor)

orjinal oyunlar:
Wii sports
Sports Island
Battle of the Bands
Facebreaker KO Party
resident evil: umbrella chronicles
Super Smash Bros Brawl
Mortal Kombat Armageddon
Star Wars: The Force Unleashed
Rayman Raving Rabbids
Rayman Raving Rabbids 2
Madworld
No More Heroes
Guitar Hero 3: Legends of Rock
Metroid Prime Trilogy

ve isternirse Softmodlu halde beyaz 320gb WD Passport ile...

sizce kaça gider? komple set halinde almak isteyen olur mu smiling smiley oyunların yada aletlerin temizliği/sağlamlığı hakkında şüpheniz olmasın... bir tek çakma aletler yapıları itibariyle kalitesiz smiling smiley

Re: Satılık gibi
17 July 2010 13:00
Hayırdır hocam sen de mi terkediyorsun wii alemini?

ps: ha bu arada satış ile ilgili yorum yapmak gerekirse, ben olsam her birini GG'de ayrı ayrı açık arttırmaya çıkarırdım. Wii sports / resort / wii play harici oyunlar wii ile beraber satılırsa ikinci elde fazla para etmeyebilir.
Aşağıdaki şekilde yani,

GC controller
GH oyunu ve gitarı + Diğer müzik oyunları
Resident evil: umbrella chronicles
Super Smash Bros Brawl
Mortal Kombat Armageddon
Star Wars: The Force Unleashed
Rayman Raving Rabbids
Rayman Raving Rabbids 2
Madworld
No More Heroes
Metroid Prime Trilogy
Wii + geri kalan aparatlar ve oyunlar

Çalışmayan çakmaları de kafa karıştırmasın diye doğrudan çöp diye bakmak yerinde olur. Tahminim GG'de bu şekilde satarsan eline rahat 900-1000 arası bir şey geçer. (Hdd hariç)

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 17/07/2010 13:11 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
17 July 2010 13:53
ya ne biliym, son zamanlarda bir yalnızlık hakim oldu hayatıma... oyun yerine de kendimi dışarılara attım... o yüzden 3 oyun sisteminden birini elesem elime ne geçer diye bakıyorum... açıkçası 1000 lira geçecek olursa satarım smiling smiley
17 July 2010 14:03
FIR_Lama
ya ne biliym, son zamanlarda bir yalnızlık hakim oldu hayatıma... oyun yerine de kendimi dışarılara attım... o yüzden 3 oyun sisteminden birini elesem elime ne geçer diye bakıyorum... açıkçası 1000 lira geçecek olursa satarım smiling smiley

1000 lirayı ben biraz iyimser tahmin etmişim, oyunların tanesi ortalama 40tl eder diye hesap yaptım ama o kadar bile piyasası yok sanırım. Yukarıda ayrı satılabilir dediğim 9 oyunun 9'u da Lego Indiana Jones olsaydı işler değişirdi smiling smiley

Üzüldüm en zayıf halkanın wii olmasına, yine de hayırlı olsun.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz bu foruma mesaj gönderme yetkiniz yok.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 74
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!