Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Alınık NDS lite

Gönderen WiiCrazy 
Alınık NDS lite
15 July 2010 22:27
Temiz hor kullanılmamış, mümkünse yanında ufo görmüş masum köylü gibi kalmayacak bir flashcart ile alınık.

Ya da yurtdışına gidip geliyorum ya da gidip gelen birine getirtebilitem var diyeniniz varsa şunu (pek tabii fazla fiyat kayması yaşanmadan smiling smiley ) getirebilecek/getirtebilecek babayiğit aranıyor. smiling smiley

Almanyadan
[www.amazon.de]

Amerikadan
[www.amazon.com]

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

Re: Alınık NDS lite
16 July 2010 06:08
WiiCrazy
Ya da yurtdışına gidip geliyorum ya da gidip gelen birine getirtebilitem var diyeniniz varsa şunu (pek tabii fazla fiyat kayması yaşanmadan smiling smiley ) getirebilecek/getirtebilecek babayiğit aranıyor. smiling smiley

Almanyadan
[www.amazon.de]
Hocam bizim şirketin merkezi Almanya'da ve zaman zaman giden arkadaşlarım oluyor ancak alet 166 Euro, 150 Euro'nun üzerindeki zımbırtıların gümrüğe takıldığını duymuştum.
16 July 2010 06:15
Hocam cevap attım ama aşağıdaki mesajı aldım smiling smiley

"Anti-spam software on this server has detected that your message might be spam. You are still allowed to post this message, but it will not be visible in the forums until a moderator approves it. You can now try to re-submit your posting."

Sonradan da tekrar gönder deyince gitti sanıyorum, şimdi moderatör onayı mı bekleyeceğim tekrar mı yazmalıyım karar veremedim. Neyse yazmıyorum tekrar, olur da önceki mesajım gelmemiş olursa konuşuruz.
16 July 2010 06:53
Arada bir böyle mesajı onaylamak gerekiyor smiling smiley
16 July 2010 07:33
tuzruhu
Arada bir böyle mesajı onaylamak gerekiyor smiling smiley
Adminlik'te zor iş be hocam tongue sticking out smiley
16 July 2010 09:25
DiABOLiCAL
WiiCrazy

Almanyadan
[www.amazon.de]
Hocam bizim şirketin merkezi Almanya'da ve zaman zaman giden arkadaşlarım oluyor ancak alet 166 Euro, 150 Euro'nun üzerindeki zımbırtıların gümrüğe takıldığını duymuştum.

Benim bildiğm bu limit yurtdışı siparişler için ama bunu bir yolcu beraberinde getirdiğinde bir laptopa kadar izni var yani limit oldukça yüksek oluyor. daha çok adede bağlı oluyor bu durumda
16 July 2010 09:34
Yurtdışından gelirken, Bir laptop, 5 taneye kadar parfüm, 1 karton sigara vs vs vs gibi kotalar mevcut. getirilen ürünün fiyatı sanırım etkilemiyor.

Bizim patron ingiltere'ye gitmişti fuar için oradan sülale boyu bavul aldı geldi ama kotayı duyunca bazı şeyleri getiremedi. IPad falan getirecekti (fiyatlar hemen hemen aynı birde micro sim henüz gelmemişti Türkiye'ye) ondan bazı şeyleri getiremedi.
16 July 2010 10:03
@Diabolical : Gümrük olayındaki 100€ sınır arkadaşların da dediği gibi paket postada var, yani kargo ile posta ile giren mallarda bu kontrol yapılıyor. Yanında getirdiğin zaman daha çok adet... Tabii detaylı bakmak lazım üst limit de var mı.

Hele de Almanyada kalıcı bir adrese sipariş verme imkanı da varsa süper olur, ben doğrudan Amazon.de'den sipariş veririm böylece para transferi sıkıntısı da olmaz. Orada sanıyorum perakendecilerde amazon'daki fiyatlardan bulmak zordur.

Giden gelen oluyor falan dersen valla süper işime gelir smiling smiley

ps: Mesajların onaya düşmesi olayı genelde ardarda bir kaç mesaj atınca oluyor, forum spam zannediyor.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
16 July 2010 11:28
WiiCrazy
@Diabolical : Gümrük olayındaki 100€ sınır arkadaşların da dediği gibi paket postada var, yani kargo ile posta ile giren mallarda bu kontrol yapılıyor. Yanında getirdiğin zaman daha çok adet... Tabii detaylı bakmak lazım üst limit de var mı.

Hele de Almanyada kalıcı bir adrese sipariş verme imkanı da varsa süper olur, ben doğrudan Amazon.de'den sipariş veririm böylece para transferi sıkıntısı da olmaz. Orada sanıyorum perakendecilerde amazon'daki fiyatlardan bulmak zordur.

ps: Mesajların onaya düşmesi olayı genelde ardarda bir kaç mesaj atınca oluyor, forum spam zannediyor.
Hocam Bulgaristan'a gittiğimde ben de notebook'u çatır çatır geçirdim yanımdan aslında sorun olmaz sanıyorum. Belki de kutusuz geçirirse daha mı sağlıklı olur acaba. Benim, oynuyorum canım sıkılınca der grinning smiley

Çok yakın bir arkadaşım geçen hafta geldi Almanya'dan. 1 hafta kaldı, samimi olduğum bir arkadaşım giderse senin için konuşurum. Otel'de kalıyorlar ama bilmiyorum sipariş kaç günde ulaşır. 2-3 günde gelirse sorun olmaz sanırım çünkü gittiklerinde 1 haftaya yakın bir zamanı orada geçiriyorlar zaten.

Ben takip halinde olurum, eğer bir arkadaşım gidecek olursa haber veririm. Sen de bu sırada alırsan falan haber verirsin boşuna uğraşmiyim.
16 July 2010 11:59
DiABOLiCAL
WiiCrazy

Hocam Bulgaristan'a gittiğimde ben de notebook'u çatır çatır geçirdim yanımdan aslında sorun olmaz sanıyorum. Belki de kutusuz geçirirse daha mı sağlıklı olur acaba. Benim, oynuyorum canım sıkılınca der grinning smiley

Çok yakın bir arkadaşım geçen hafta geldi Almanya'dan. 1 hafta kaldı, samimi olduğum bir arkadaşım giderse senin için konuşurum. Otel'de kalıyorlar ama bilmiyorum sipariş kaç günde ulaşır. 2-3 günde gelirse sorun olmaz sanırım çünkü gittiklerinde 1 haftaya yakın bir zamanı orada geçiriyorlar zaten.

Ben takip halinde olurum, eğer bir arkadaşım gidecek olursa haber veririm. Sen de bu sırada alırsan falan haber verirsin boşuna uğraşmiyim.

Hmm amazon.de otele mal gönderir mi acaba, olmadı öyle bir fırsat oluştuğunda görüşürüz ben parayı sana elden teslim ederim hocam.

Olur da NDS lite falan bulur alırsam sana haber veririm alışveriş iptal diye.

21 July 2010 20:36
Bu arada NDS lite aldım, 3DS çıkana kadar herhalde başka bir Nintendo el konsoluna bakmam.

22 July 2010 05:39
Hayırlı olsun, kaça aldın? Hangisini?
22 July 2010 07:55
DiABOLiCAL
Hayırlı olsun, kaça aldın? Hangisini?

Sahibinden üzerinden aldım, bir adet Siyah NDS Lite, R4 kart ile beraber, 180tl. Kullanan arkadaş temiz kullanmış, dün akşam profiloda elden gerçekleştirdik alışverişi.

22 July 2010 08:12
WiiCrazy
Sahibinden üzerinden aldım, bir adet Siyah NDS Lite, R4 kart ile beraber, 180tl. Kullanan arkadaş temiz kullanmış, dün akşam profiloda elden gerçekleştirdik alışverişi.
Hatırladım o ilanı. Aslında İzmir'deki de iyiydi ama elden görerek alman iyi olmuş. Zaten öbürünü alsan orijinal oyunlarını ne yapacaksın. Sanıyorum ki bunda da kopya oyun olayı var di mi? grinning smiley
22 July 2010 08:28
DiABOLiCAL
WiiCrazy
Hatırladım o ilanı. Aslında İzmir'deki de iyiydi ama elden görerek alman iyi olmuş. Zaten öbürünü alsan orijinal oyunlarını ne yapacaksın. Sanıyorum ki bunda da kopya oyun olayı var di mi? grinning smiley

Diğerinde R4 kart ya da benzeri bir şey yoktu, bir de bu daha temiz gözüktü gözüme, üstüne de şehir farkı eklenince şu an aldığımı tercih ettim.

R4 kart sayesinde bıdı bıdıları ve homebrew programları çalıştırabiliyorsun evet smiling smiley

Üzgünüz bu foruma mesaj gönderme yetkiniz yok.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 58
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!